Jump to content


Photo

Najboljše maske za suhe/porozne lase?


  • Please log in to reply
140 replies to this topic

#61 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 12 October 2008 - 11:57 AM

Jaaaaa, evo meni so enako odreagirali. Pa joj, ravno meni ko ne znam živet brez likalika sad.gif.

Očitno jaz tudi nimam druge izbire kot da pozabim na likalnik če hočem da naredim kaj iz las.

A mi lahko ktera pove s kakimi navijalkami dobim približno take kodre, kot jih imam tu:

IPB Image

No, bistvo je samo v tem da nočem da bi bli preveč drobčkeni pa da nebi lasje preveč skupaj skočli. Pač bolj rahli .. Vglavnem nekaj morem najt da bom si delala, da bo vredu zgledalo brez uporabe likalnika.
  • 0
Memento mori.

#62 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 12 October 2008 - 02:08 PM

Ja, kako pa si jih na tej sliki dobila?
  • 0

#63 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 12 October 2008 - 04:18 PM

Vrjetno z likalnikom smile.gif . Jaz si take kodrčke naredim da razdelim tko lase na dva dela,spodnji in zgornji. In iiz vsakega nardim lpo figo in grem spat. Zjutraj mam lepe kodrčke.
  • 0

#64 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 12 October 2008 - 04:57 PM

Z likalnikom ja. Tko da ta možnost odpade.

Ja bom probala, samo nevem če bo meni tak vredu prišlo ker mam skodrane lase naravno, ti pa maš verjetno ravne ne?
  • 0
Memento mori.

#65 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 12 October 2008 - 05:24 PM

Nimam ravnih ne smile.gif . Nekje vmes nekako.
  • 0

#66 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 12 October 2008 - 06:18 PM

Jaz imam ravne Nutella, da ti povem svojo izkušnjo:
Dolgi lasje(nekje malce nad pasom): Zvečer sem jih zvila v dve ali tri fige in jih malce navlažila z vodo ali pa z peno, ko sem se zjutraj zbudila sem izgledala kot nekakšna čarovnica..vse je nekko štrlelo, kodri so bili čudne oblike-oz. sploh niso bili kodri.

Kratki lasje (nekako začetek ram-konec vratu)- naredila sem po enakem principu, kot pri dolgih in dobile učinek-PUDELJ.Zgledala sem resnično kot pudelj in vse je nekam štrlelo, sem raje imela cel dan čop, zvečer pa sem jih umila.
Ti priporočam raje navijalke. wink.gif
  • 0

#67 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 12 October 2008 - 06:48 PM

Haha, okej. tongue.gif Samo katere? Pri kateri navijalkah dobim kakšne rezultate?
  • 0
Memento mori.

#68 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 12 October 2008 - 08:13 PM

Mislim da ne rabiš preveč velikih - bistvo je da ne navijaš las kar ravno okol navijalke, ampak greš postani okrog nje, ker se ti bodo drugač lasje dvignili preveč gor in ne lepo zvito padli.
  • 0
Why so serious?

#69 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 12 October 2008 - 08:24 PM

Hvala!
  • 0
Memento mori.

#70 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 10 November 2008 - 02:28 PM

Ojla punce!
Prosim če mi lahko pomagate...torej prejšnji vikend sm bila pri frizerki in mi je rekla da imam drugače zlo lepe lase samo da so suhi. Pa še zraven so malo kodrasti tko da zgledajo zlo čudno. Razmišljala sem samo se ne znam odločit ali naj rajše uporabim pred pranjem kakšno masko ali rajši kakšno olje? Kaj bi bilo boljše? Bi pa rada da maska nima kakšnih silikonov pa teh stvari noter smile.gif
Hvala
  • 0

#71 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2008 - 02:52 PM

Meni ful pomaga Nivea Intense Repair maska - je zelo hranljiva, vsebuje olja in proteine, ampak ob enem las ne obteži, pa tudi silikonov ne vsebuje. Jaz jo dam po pranju na dobro ožete in obrisane lase, nanesem kar obilno (sploh na konice), potem pa pustim učinkovat dobro uro. Lase potem res temeljito izperem in ko jih posušim so noro lepi, ful gladki in voljni. Nimam potem nič hitreje mastnih las, čeprav imam zlo mastno lasišče in imam po marsikaterem regeneratorju/maski takoj spet mastne. Po tej maski se mi pa nič prej ne zmastijo, samo jo res dobro sperem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#72 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 10 November 2008 - 02:57 PM

O superr smile.gif . Letim tkoj danes po tole maskico. A bi bilo narobe da bi si kdaj pa kdaj dala še malo olivnega olja gor pred pranje? Pa naročila sem si tudi olje grozdnih pešk za po pranju. Upam da bo oki. Je pa problem ne tudi ker si jih likam pa imam zarad tega verjetno suhe pa take.
  • 0

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2008 - 03:12 PM

Ja, ti kar daj pred pranjem na suhe lase olje, pa pusti učinkovat ene dve uri (lahko tudi čez noč). Kaj pa šampon - katerega uporabljaš?

Aja, pa bodi pozorna - Nivea ima dve na pogled skoraj identični maski, Protein Repair in Intense Repair, ti vzemi slednjo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 10 November 2008 - 03:28 PM

Ok smile.gif . Trenutno uporabljam šampon od alverde z olivo prej pa sem unega z žajbljem. Balzam pa GBP od AO. Res poskušam čim bolj naravno. Samo še tega likanja se morem odvadit.
  • 0

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2008 - 03:32 PM

Uh, maš fajn nego. Ta olivni od Alverde je meni fantastičen, pa žajbljev je tudi fajn. Trenutno imam olivnega in sem čist navdušena, ful mi naredi lepe lase
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 10 November 2008 - 04:38 PM

Meni je žajbljov fenomenalen.,sestavinsko je vredu pon učinku mi je super ker mam občutek da mi res vso svinjarijo(silikone, pa kakšen lak ipd.) odstrani iz las.Pa fenomenalno diši pa precej malo se ga porabi pa las ne izsušuje pa zlo krepki delujejo.
  • 0

#77 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 10 November 2008 - 05:22 PM

Ja res sta superduper oba smile.gif . Najbolj pa mi gre na živce zdj ob takem vremenu ko pridem vn da sm kot d bi me strela zadela biggrin.gif . Pa še kodrajo se mi tko d norim. Mogoče bo pa to olje zdj če si ga dam gor kaj pomagalo. Upam no.
  • 0

#78

  • Guests

Posted 10 November 2008 - 08:56 PM

QUOTE(DiLeMa @ 10. 11. 2008 - 15:32)  

Uh, maš fajn nego. Ta olivni od Alverde je meni fantastičen, pa žajbljev je tudi fajn. Trenutno imam olivnega in sem čist navdušena, ful mi naredi lepe lase


Meni je tudi super tale olvni. Moram probat še žajbljevega. Upam, da ne izsuši las? hmm.gif

  • 0

#79 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2008 - 09:28 PM

Ne bi ravno rekla, da jih izsuši (ima ful nežne čistilce), so pa vsekakor po uporabi zelo 'surovi' oz. bolj squeaky clean, kot pa po tistem z olivo in kano. Slednji naredi meni znatno mehkejše lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#80 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 04 January 2009 - 10:16 AM

Ahoj biggrin.gif

Tko men je zmanjkalo zalog balzamov v Lj, jih mam sam še mal doma. In zdej je spet tuki poblem katerga kupit rolleyes.gif

Rabim nekaj kar bi melo kar dost proteinčkov, kakšna fajn olja, obvezno brez slabih alkoholov. Lahk je naraven, lahk tud kemičen (če je pač tko dober kot Tigi OH wink.gif ). Tko da prosim čim več predlogov biggrin.gif

Aja pa kako bi se tale obnesel na mojih precej suhih, vendar ne poškodovanih laskih?

Faith in Earth - Balzam z jojobo in B5

Že vnaprej hvala za pomoč biggrin.gif
  • 0
Why so serious?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users