Jump to content


Photo

Celulit


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Sasmo

Sasmo

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 27 May 2004 - 04:26 PM

laugh.gif Pozdrav vsem skupaj. Moj prvi post. tongue.gif
Mene zanima, če se učinek anticelulitnega gela kaj poveča oz. bolje prodre v kožo, če bi se povil z folijo ermm.gif:
A more bit za povijanje posebna krema?


Vnaprej hvala za odgovore

LP
  • 0

#2 Bambi-na

Bambi-na

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts
  • Location:Maribor

Posted 28 May 2004 - 12:26 PM

JAz sem slišala da če se poviješ noge z folijo pa greš v savno da je večji učinek
  • 0

#3 Sasmo

Sasmo

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 28 May 2004 - 12:53 PM

Včeraj sem se prvič povila v folijo, laugh.gif ha še na posteljo sem se komaj vlegla in eno uro gledala TV, kot kakšna mumija. Neverjetno kaj ženske vse počnemo. Koža je po tem res bolj gladka in mehka, za celulit bo pa treba počakat. laugh.gif

LP
  • 0

#4 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 28 May 2004 - 02:05 PM

Imaš prav, neverjetno kaj vse ženske počnemo- jaz se tudi včasih kar zamislim, ko sama zganjam kakšno takšno. biggrin.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#5 laury

laury

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 28 May 2004 - 03:49 PM

ne rabs pricakovat da ti bo od kreme celolit izginu
  • 0

#6 Sasmo

Sasmo

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 28 May 2004 - 04:08 PM

Sej to mi je jasno, da samo z kremami, geli, losioni ne odstraniš celulita. Gibanje, pravilna prehrana, veliko tekočine, masaže,... še bi se lahko naštevalo. A nekje moraš začeti.wink.gif
Čeprav se naenkrat ne morem prelevit v športnico, če se nisem nikoli ne vem koliko ukvarjala z špotom, sicer pa vidimo tudi športnice z celulitom. rolleyes.gif
Pa o celulitu je toliko za povedat, prebrat, videt,...

Zakaj so pa v kozmetičnih salonih povijalne metode uspešne, pač nimam toliko odveč denarja, da bi si to privoščila in bom poskušala sama.

Nekaj potem je na tem?

Dober bi bil nasvet kakšne kozmetičarke.


LP
  • 0

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 May 2004 - 06:40 PM

Hej,

preizkušena in v redu zadeva je anticelulitna nega od Geomarja. Poskusila sem vse njhove proizvode, najbolj učinkovit se mi zdi, da je 4-fazna nega.

Samo potrebuješ čas in potrpljenje, kar pa ga jaz pogosto nimam. ;)

Kozmetični salon? Ja, delajo, tako imenovane drenaže, ki so drage...cilj teh neg je povečati cirkulacijo.
  • 0

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 May 2004 - 11:42 AM

QUOTE(Sasmo)
lol: Pozdrav vsem skupaj. Moj prvi post. tongue.gif  
Mene zanima, če se učinek anticelulitnega gela kaj poveča oz. bolje prodre v kožo, če bi se povil z folijo ermm.gif:  
A more bit za povijanje posebna krema?



Hej,

hlačke ali folija ( lahko tudi kuhinjska ) poveča učinek krem, kajti toplota omogoča boljšo cirkluacijo in lažje toplenje maščobnih blazinic. Dobro je pred nanosm krem narediti peeling telesa.

Je pa celulit pojav mnogih žensk, tako močnejših kot suhih...pojav povezan s tempom življenja, nepravilno prehrano, gibanjem, stresom itd.

lp N
  • 0

#9 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 30 May 2004 - 01:41 AM

ojla....
evo žesnke...najboljša izjava ki sem jo kadar koli dobila glede celulita je bla sledeča....

imam celulit, ker se cenim laugh.gif

razumite jo kakor jo hočete....jaz sem jo posvoje


pridne bit!
kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#10 MyStiQu3

MyStiQu3

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts

Posted 03 June 2004 - 05:43 PM

[quote=Kim]ojla....
evo žesnke...najboljša izjava ki sem jo kadar koli dobila glede celulita je bla sledeča....

imam celulit, ker se cenim laugh.gif

razumite jo kakor jo hočete....jaz sem jo posvoje


pridne bit!
kim


heh.. laugh.gif bravo. mi je ušeč.. wink.gif
resnica je, da mamo vse celulit. jest sm zlo suha, sam se nč ne ukvarjam s športom, in mam celulit. bi pa res full pohvalla od Dove gel-kremo Intensiv Firming, ker res full full pomaga. sm jo kupla po nasvetu kolegice, in zdej jo res priporočam wink.gif sam še zmer ne telovadim oops.gif
bo se treba sprjaznit, tut športnice majo celulit. pa znane osebnosti, k majo powhn keša pa cajta in so pomoje res preizkusl vse kozmetične preparate..pa majo še vseen celulit.
newem kdaj se bommo ženske sprjazlne s tem, da ga mamo rolleyes.gif
  • 0
i feel like flying tonight...

#11 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 June 2004 - 06:41 PM

Baje so od Colistarja kapsule zelo v redu. A je katera že poskusila?

Lp N
  • 0

#12 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 03 June 2004 - 08:27 PM

Jaz uporabljam Crio gel od Colisstarja. Malo peče, dosti hodim na WC je pa kar učinkovit. Pravijo da so kapsule še bolj.
Mislim pa, da če se mažeš, masiraš, neguješ in ne vem kaj še vse le nekaj pomaga. Če druga ne, imaš dober filing da nekaj narediš zase. Ha, ha! laugh.gif

lp
  • 0

#13 SKY PRINCESS

SKY PRINCESS

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 06 July 2004 - 08:14 PM

MORDA NISTE RAVNO VRJELI REKLAMAM,KI SO PREDSTAVLJALE RAZNE ANTICELULITNE KREME...TUDI JAZ NISEM PREVEČ,VENDAR SEM REKLA,DA ČE POISKUSIM,NE IZGUBIM NIČESAR!IN RES...ODPRAVLA SEM SE V LEKARNO IN SI KUPILA VICHY-EVO KREMO LIPOSYNE!BILA SEM SKEPTIČNA,ZATO SEM JO ZARADI 5400.SIT,KOLIKOR SEM DALA ZA KREMO,ZARES ZAČELA UPORABLJATI ZJUTRAJ IN ZVEČER!ZA MASAŽO,KAKERŠNA JE PREDVIDENA ZA NANOS,NISEM IMELA ČASA!VEDELA SEM,DA OB MOJIH 74.KG NE BO MOŽNO HITRO IN LAHKO ODPRAVITI ODVEČNE MAŠČOBE!PRVIČ SEM SI OBSEGE SVOJEGA TELESA IZMERILA PRVI TEDEN IN SO BILI SLEDEČI:STEGNA-61,5 CM,ZADNJICA-106 CM,TREBUH-96,5 CM!BILA SEM OBUPANA,VENDAR SEM KREMO VSEENO UPORABLJALA!MOJA PREHRANA JE BILA NORMALNA-NIČEMUR SE NISEM ODREKLA!ZADNJI TEDEN SEM LE NEKAJ KRAT ODŠLA PEŠ NA POHORJE IN ZVEČER SEM TEKLA 10.MIN NA ORBITREKU!VČERAJ SO MINILI ŠTIRI TEDNI IN MOJE MERE SO TAKŠNE:STEGNA:59 CM,ZADNJICA:104 CM,TREBUH:93,5 CM!ŠE SAMA NE MOREM VRJETI,DA JE TO RES!ČEPRAV ŠE VEDNO NISEM IDEALNA,JE MOJA KOŽA SEDAJ BOLJ ČVRSTA IN LEPŠA!SEDAJ BOM Z VESELJEM IN BREZ SRAMU OBLEKLA KOPALKE!NAJ SE VIDIJO OBLINE,KI ZNAJO BITI VČASIH PRAV ZAPELJIVE oops.gif !VSEM DEKLETOM,KI SE ŽE DALJ ČASA BORITE Z ODVEČNO NADLOGO PA PRIPOROČAM SLEDNJE:"POISKUSITE LIPOSYNE-NE BO VAM ŽAL!"...RES JE VREDEN SVOJE SLAVE IN CENE!SAMA BOM OBDOBJE NANOSA KMALU PONOVILA,DA BODO REZULTATI ŠE BOLJŠI! biggrin.gif

VSEM DEKLETOM ŽELIM LEPO,VROČE POLETJE,KATEREGA BOSTE PREŽIVELE V KOPALKAH IN PONOSU NA SVOJE OBLINE!NAJ VAS NE BO NIČESAR SRAM-BODITE SAMOZAVESTNE-TAKO BOSTE ŠE LEPŠE KOT TISTE SUHICE Z MERAMI 90-60-90! 8)

POZDRAVČEK!
SKY PRINCESS;)
  • 0

#14 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 July 2004 - 08:15 PM

Izklopi CAPS LOCK, ker se VELIKE crke smatrajo kot DRETJE in to ni vljudno smile.gif
  • 0

#15 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 July 2004 - 08:46 PM

Hej,

bomo testirali ;) Moram priznat, da so imeli zelo udarno reklamo-slečena koža ermm.gif

Sem pa že slišala, da je v redu proizvod.

Lp N

  • 0

#16 tanja

tanja

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 22 July 2004 - 12:46 PM

Kaj pa čudodelna džungelska koreninica, ki se je združila z najsodobnejšo medicino al neki takega, ki jo promovirajo na POP? Svojega debeluščka sem komaj prepričala, da ni vzdignil slušalke in naročil tega čudesa laugh.gif
  • 0

#17 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 22 July 2004 - 03:06 PM

jst sm probala nekaj drugega.ker zaupam makedonskemu podjetju alkaloid iz skopja- ima namreč zelo zelo dobro kolekcijo za otroke becutan, sem probala tudi njihov izdelek za celulit. cena zelo primerna(pri nas se dobi ze za 1500sit),embalaza,tko tko,ucinek zelo zelo dober,se vedno ne vrjamem(sestavine so brsljanov ekstrakt,kofein pa se nekaj) če se vam da,poskusite wink.gif

p.sp. se pa danes odpravljam v makedonijo pa vam se od tam napisem kaksna je cena,ful me zanima kolk je razlika:))


lp,vesnica
  • 0

#18 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 July 2004 - 03:48 PM

QUOTE(tanja)
Kaj pa čudodelna džungelska koreninica, ki se je združila z najsodobnejšo medicino al neki takega, ki jo promovirajo na POP? Svojega debeluščka sem komaj prepričala, da ni vzdignil slušalke in naročil tega čudesa laugh.gif


Hej

ko smo že glih pri topshopu. A katera kupuje izdelek preko TV?
Kakšne so vaše izkušnje?

LP N
  • 0

#19 tanja

tanja

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 24 July 2004 - 02:25 PM

Ko smo ravno pri oblinah: kako vaša (boljša) polovica gleda na vse anticelulitne izdelke, naprave in priprave? Moj najdražji je namreč celo zimo pridno jedel in pil, zdaj pa... podlegel je evforiji, kar mu pri vseh reklamah za takšne in drugačne kremice niti ne zamerim (najbolj ga je'presunila' tista od Vichy, kjer se uporabnik levi). Diskeretno in zelo pazljivo me je vprašal, kaj bi poleg diete pomagalo njegovemu šlaufu okrog pasu. Kaj menite ve? S čim naj ga namažem? laugh.gif
  • 0

#20 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 24 July 2004 - 04:02 PM

Tanja!
Moj se je celo zimo do poletja ukvarjal s sportom in tud pridno jedel.Da kar veliko nase.A sedaj se ukvarja s cim tvoj?Po moje bi bilo dobro ga spet spravit malo v sport da bojo slaufki izginili laugh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users