Jump to content


Photo

Avon Personal match liquid foundation (matte)


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2006 - 06:01 PM

aqua, butylene glycol, cyclopentasiloxane, propylene glycol isoceteth-3acetate, dimethicone, ethylhexyl palmitate, propylene glycol dicaprate, kaolin, triethanolamine, phenyl trimethicone, sorbitan stearate silica, peg-10 dimethicone, steareth-21, polyperfluormethylisopropyl ether, magnesium aluminium silicate, mica, polymethyl methaacrylate, methylparaben, glyceryl stearate, steareth-2, boron nitride, lauryl pca, sodium hexametaphosphate, zinc pca, methicone starch actenylsuccinate, alumina, xanthan gum, tetrasodium edta, salix nigra extract, hamamelis virginiana extract, acrylates coplymer, propylene glycol, magnesium carbonate, lecithin, crataegus monogina extract, geranium maculatum extract, c12-15 alkyl benzoate, silica dimethyl silylate, phenoxyethanol, laminaria saccharina extract, melaleuca alternifolia(tea tree) extract, salvia officinalis extract, atelocollagen, butylparaben, retinyl palmitate, sodium hyaluronate, isobutyl paraben, ethylparaben, isopropylparaben, sodium chondroitin sulfate, propalparaben, tocopherol, ascorbyl palmitate, beta-carotene, helianthus annuus seed oil
(+/- CI 77163.77491,77492,77499,77891)


Puder verjetno nima zaščite a ne? Saj bi tako ali tako uporabila SD. Zanima me ali je primeren za mastno-mešano kožo?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 07:09 PM

Nemasten puder z vlažilnimi sestavinami, brez UV zaščite, z glino, ki vpija maščobo in tako je ta puder izsušujoč. Primeren je za mešano/mastno kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 20 February 2006 - 07:10 PM

kaj pa prekrivnost?katera ve?
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 February 2006 - 07:21 PM

Jaz ga imam, ampak ga ne uporabljam. Je nekje srednje prekriven. Za večjo prekrivnost se ga lahko nanaša v več plasteh, ampak še vedno deluje naravno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 20 February 2006 - 07:42 PM

Jz ga imam, ampak mi ni uredu ker mam mešano kožo, na določenih predelih zelo suho in mi jo kar precej izsuši. In takoj ko bom lahko, si bom kupla od Nivee Mat refine with rice, k sm probala tester pa mi je res ful dober.
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#6 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 20 February 2006 - 07:50 PM

Po tem pudru sem jaz imela obupno kožo, ne matira ampak da tak čuden videz koži, ne znam opisat...taka pusta izgleda. Sem imela tester, kupila ga nisem.
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 February 2006 - 07:59 PM

Ne, ta puder res ne naredi lepega finisha, zato ga ne uporabljam več. Tudi matira ne kaj preveč dobro ... sicer izgleda končni izgled ...kaj jst vem kako. biggrin.gif Ni ravno tko, da bi se videlo, da si napudran, vsaj na meni ni tako izpadlo. Da pa koži tak malo čuden izgled, skor nekak utrujen oziroma ... kot, da sploh ne bi bila napudrana, ampak bi imela neko čudno, presušeno kožo. Sploh ne znam razložit. Se pa spomnim, da sem bila najprej dokaj navdušena nad njim, potem je pa to navdušenje naglo splahnelo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 leni

leni

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 22 February 2006 - 07:16 PM

Jaz sem zgledala po tem pudru vsaj nekaj let starejše. Koža je zgledala prav starikavo in ko sem se umila, sem zgledala kot dojenček. Ga ne priporočam preveč, sploh pri velikih porah.
  • 0
Pozdravček, leni




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users