Jump to content


Photo

Kaj vam gre najbolj na živce?


  • Please log in to reply
10164 replies to this topic

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 10:54 AM

Ravnokar se mi je zgodila ena izmed stvari, ob katerih mi dobesedno zavre kri. In sem se spomnila, da bi lahko odprla temo za to, saj ima gotovo vsak izmed nas seznam stvari, ob katerih ---> mad2.gif fight.gif

- na živce mi gre, kadar koga pozdravim, pa mi ne odzdravi nazaj: srečam pred dvigalom v bloku eno starejšo "fino gospo", pa jasno in glasno rečem "dober dan", jo pogledam v oči in se nasmehnem, pri tem ji še pridržim vrata. Ona me pogleda nazaj, pa ne reče nič! Niti z mimiko obraza mi ne pokaže, da me je sploh opazila. Ugh! mad.gif

- sovražim upokojence na trolah, ki se ob natrpanem avtobusu rinejo do vrat in vse naokoli sprašujejo "ali izstopite?". Pa vsi živčni so. Če se jim ne umakneš isto sekundo, te kar odrinejo (tako me je nekoč nek moški tako močno porinil, da sem skoraj padla iz avtobusa, poleg tega pa mi je vsa stvar pustila grdo modrico).

- ne maram hinavskih sošolk iz osnovne šole, s katerimi se nikoli nisem razumela, potem me pa po vsem tem času nekje vidijo in me pozdravijo pod pretvezo, da so vesele da me vidijo, v isti sapi pa me že sprašujejo po spisku kako kaj faks/fant/kaj delam, itd... pa se jim točno vidi, da komaj čakajo da končam, da bi se lahko še same pohvalile s svojim lajfom.

- na živce mi gre, kadar mi kdo (npr. mama) v trgovini pokaže neko oblačilo, ki se niti pod razno ne sklada z mojim stilom oblačenja (po možnosti kako pink zadevščino z bleščicami), potem ko ji povem, da ni šans, me pa pogleda in reče: "Pa ne moreš skos sam črno nosit!" rolleyes.gif


Se bom še kaj spomnila... tole je samo za začetek.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 31 August 2007 - 10:58 AM

meni gre ful na jetra, da ljudje v našem vhodu ne pozdravljajo (vsaj mene), če jim jaz ne rečem "zdravo" prva. sem že delala preizkus in jih nisem pozdravla pa nič... idioti.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#3 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 11:03 AM

Meni gre tudi na živce, ko koga pozdravim, pa ne odzravi nazaj, se počutim ko en idiot.

Na živce mi gre, ko mi nekdo eno in isto stvar miljonkrat pove - po možnosti kej takega, kar itak in itak vem. Tak je moj oče, jst tko zgubljam živce z njim. Primer: Delam muffine in jih hočem vzet vn iz pečice. On: Pazi ki so vroči. Moreš pazit ko jih vzemaš vn da se ne spečeš. Vzemi rokavico ki ne boš mogla primit pekača kr je vroč, se boš spekla. Čakaj, ti bom jst pokazal. Vzameš rokavico, odpreš pečico - glej zdej, pazi!! - primeš pladenj in moreš pazit da se ne spečeš, kr je vroče, veš (itd itd, jst slejkoprej zgubim živce.)

Na živce mi gre tudi, ko ljudem eno stvar stokrat povem in stoprvič so celi začudeni, da kaj je zdej to in trdijo, da jst njim zagotovo nisem nič povedala. aaargh.

Na živce mi gre, ko ljudje komentirajo, kolko pojem (in to še ob priložnostih, ko pojem goro hrane, padajo komentarju v stilu - spet nisi nič pojedla!!)

Na živce mi grejo blesavi tipi, ki težijo. Kdo jih hoče, zaboga!

Pa še kej verjetno.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#4 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 11:06 AM

QUOTE(Hevea @ 31. 8. 2007 - 12:03) View Post
Na živce mi gre, ko mi nekdo eno in isto stvar miljonkrat pove - po možnosti kej takega, kar itak in itak vem. Tak je moj oče, jst tko zgubljam živce z njim. Primer: Delam muffine in jih hočem vzet vn iz pečice. On: Pazi ki so vroči. Moreš pazit ko jih vzemaš vn da se ne spečeš. Vzemi rokavico ki ne boš mogla primit pekača kr je vroč, se boš spekla. Čakaj, ti bom jst pokazal. Vzameš rokavico, odpreš pečico - glej zdej, pazi!! - primeš pladenj in moreš pazit da se ne spečeš, kr je vroče, veš (itd itd, jst slejkoprej zgubim živce.)


Jao! Kako dobro to poznam! slap.gif
Al pa da me kdo 5x v istem dnevu eno in isto stvar vpraša, pa vmes že pozabi, da sem mu to že povedala.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#5 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 11:07 AM

Jaaaa, in potem sm kao jst tisti idiot kr ne povem sama od sebe. rolleyes.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2007 - 11:08 AM

Napadanje za neumnosti na forumu, preko MSNjev in kakšne zasebne pošte.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 11:09 AM

QUOTE(sonchika @ 31. 8. 2007 - 12:08) View Post
Napadanje za neumnosti na forumu, preko MSNjev in kakšne zasebne pošte.


A to se tut dogaja? blink.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2007 - 11:12 AM

Ne, to vse ni povezano. Hvala bogu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 11:20 AM

- jamranje ljudi o vsem mogočem ,da bi pa kaj ukrenili v smeri, da bi se stvari zboljšale - to pa ne!
- da nekomu nekaj povem, pa mi potem zatrjuje, da tega nisem rekla in sem potem vsega jaz kriva
- da mi nekdo nečesa 100% NE pove in potem zatrjuje, da je to povedal in sem spet vsega jaz kriva
- da moški ne spuščajo sedala od WCja (sej se lahko tut oni usedejo...what's the big deal)
- da mi starši ne pustijo, da bi odrasla

  • 0

#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 August 2007 - 12:16 PM

- na živce mi gre mama, ko mi eno in isto stvar pove osemkrat (v desetih sekundah), jaz poskušam it na drugo temo ona pa kr vztraja. Ja razumem, gremo daljeeee...
- na živce mi grejo ljudje, ki se gužvajo
- na živce mi grejo stare ome na avtobusih, ki zahtevajo prve sedeže, saj se rečem, da so stare in da težko stojijo ampak se opravičuje, tudi jaz sem utrujena od 9 ur v šoli in mene doma čaka še učenje gospodičnice pa so šle na pošto po znamke.
- na živce mi gre foter, ki me skos pika, jaz mu odgovarjam nazaj in mu ponavadi stopim na žulj, potem je celi užaljen in oh in sploh
- na živce mi grejo neučakani ljudje, ki trobijo za brezveze
- na živce mi gre, da me obravnavajo kot, da sem stara 9 let.
  • 0
Viens, reste ici!

#11 zarazara

zarazara

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts
  • Location:Provansa
  • Interests:potovanja, moda, glasba....

Posted 31 August 2007 - 12:36 PM

Men gre ful na živce če se v trgovini pr blagajni ko čakaš kdo tako prlep zate, da te z vozičkom drega v hrbet, potem se odmaknem ( js nujno rabim svoj osebnostni prostor ) toda lej ga zlomka, človk se premakne s tabo in spet je vse isto. Sm opazila tudi profil teh ljudi: tipične gospodinje, močnejše postave, srednjih let...

Mot me tud ( mislim, da imam pr 167 in 55 kg idealno postavo, ne presuha in ne predebela ) ko sm naprimer že ful sita, pa si vzamem še kak čist mali kos, npr en čevap ali kak mali kos kruha, pa mi kdo reče , če se bojim da se bom zredila in to reče vedno kakšna ženska, ki bi imela kaj za shujšat. Zanimiv takšnih pripom še nikoli nisem slišala od kake suhice. hmm.gif
  • 0
(i)When you got nothing, you got nothing to lost(/i)

#12 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15433 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 03:24 PM

Najbolj na živce mi gre moja babica, v vseh možnih pogledih, v vseh možnih situacijah.

Al pa, ko mi od fanta mama (drugače je super ženska, nimam pripomb), ko kam gre reče: no zaklen hišo, če bosta kam šla, WTF?????
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#13 Neyka

Neyka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2007 - 03:43 PM

QUOTE(Hevea @ 31. 8. 2007 - 12:03) View Post

Na živce mi gre tudi, ko ljudem eno stvar stokrat povem in stoprvič so celi začudeni, da kaj je zdej to in trdijo, da jst njim zagotovo nisem nič povedala. aaargh.


Joj kok se strinjam s tem.

Na živce mi, ko nekdo pretirava. Naprimer, če narediš neko malenkostno napako dvakrat in ti potem nekdo trobi "Ja sej to pa skos počneš"!

Na živce mi grejo ljudje, ki iz principa nočejo priznati, da so se zmotili pa čeprav jim črno na belem pokažeš da so v zmoti.
En butast primer:

Jaz: Ti si pustila odprta vrata Petra.
Petra: Ne jih nisem.
Jaz: A se res ne spomniš, ko si prinesla notri tisto škatlo?
Sodelavec: Tega se pa tudi jaz spomnim Petra. Res si jih ti pustila odprta.
Petra: Ne nisem jih! laugh.gif verymad.gif
  • 0
Hey girls I lost myself! Anyone found me?
I have gone to look for myself... If I should return before I get back, Please keep me here.

#14 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 August 2007 - 04:02 PM

Meni gre ful na živce moj tata, ko gleda televizijo in cel čas zraven komentira dogajanje, tako da praktično tudi tisti, ki filma/oddaje/tkme ne gleda, ve natanko kaj se dogaja. Jst dobim živčni zlom vsakič. slap.gif
Aja, pa ful mi gre na živce, ko gre kakšna znanka/znanec, s katerim si se družil pred kakim letom ali dvemi, kar mimo tebe in se ozira povsod naokoli, samo v tebe ne pogleda in se dela da te ne pozna. Mislim, debili. huh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#15 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 31 August 2007 - 04:45 PM

Na živce mi gre, da se potrudim in nekaj naredim za neko osebo, pa mi tisti moment to niti SLUČAJNO ne paše tega delat/naredit/iti z njim/njo. Potem, ko pa jaz rabim kakšno uslugico, pa se tej osebi ne da, "oh, kakšne opravke ima"... To me blazno ziritira. Prokleta sebičnost!

Na živce mi gre, ko mi tata vsakič, ko gledam po televiziji kakšno bedarijo- za katero tudi sama vem, da je bedarija - začne predavanje o današnji mladini in učinkih gledanja in začne potem še komentirati dialoge, da tudi če se trudim teh neumnih dialogov niti slišati ne morem! Argh!
(Ponavadi se prikaže, ko sem čisto utrujena in se vržem na kavč gledat špance. Sam pozna že vse osebe in jih oponaša, hkrati z mano gleda (stoje) epizodo in seveda niti slučajno ne bi priznal, da on to gleda: slučajno se je ustavil. biggrin.gif )
Isto dela z glasbo. Sicer ne poslušam veliko tehno in podobne glasbe, so pa momenti, ko mi jo paše poslušat in takrat se spet prikaže od nikoder in proučuje enolične bobne in neraznolikost instrumentov (moj tata je velik fan glasbe..).
  • 0
Beauty is only skin deep.

#16 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 31 August 2007 - 05:11 PM

- poštnarca, ki hoče bit vedno na tekočem verymad.gif
- privoščljivi sosedje
- ljudje, ki jamrajo
- mama, če paničari
- počasne prodajalke
- če kdo je in cmoka down.gif
- pametnjakoviči
- folk, ki kr neki paničari tja v tri dni


  • 0


#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2007 - 06:16 PM

Še nekaj:
to, da ljudje ne uporabljajo žmigovcev
Zakaj za vraga jih pa imamo??? Da lepo svetijo lučke, ko se kdo odloči za popestritev in se gre light show?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 31 August 2007 - 07:15 PM


* folk ki pretirano paničari pred izpiti (in to so določeni osebki, ki pred vsakim izpitom naredijo štalo)
* grebatorji
* leto 2007
* ....marsikaj
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#19 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 31 August 2007 - 08:17 PM

-kakršen koli nered , ne pospravljanje za sabo......
-ljudje ki pri rokovanju ne stisnejo rok/dlani
-ljudje ki te ne pogledajo v oči(sploh med pogovorom)
-90%otrok twisted.gif
-tipi ki vsak brezvezen stavek obrnejo na sex
........bom sproti dodala biggrin.gif
  • 0

#20 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 31 August 2007 - 08:22 PM

QUOTE(TiTa @ 31. 8. 2007 - 21:17) View Post

-kakršen koli nered , ne pospravljanje za sabo......
-ljudje ki pri rokovanju ne stisnejo rok/dlani
-ljudje ki te ne pogledajo v oči(sploh med pogovorom)
-90%otrok twisted.gif
-tipi ki vsak brezvezen stavek obrnejo na sex
........bom sproti dodala biggrin.gif

joooo, kak se jaz hudo podpišem pod to troje rolleyes.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users