Jump to content


Photo

nega skodranih las


  • Please log in to reply
229 replies to this topic

#41 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 January 2009 - 06:56 PM

Kak me to razjezi. Ko lase operem imam lepe in mehke, dokaj definirane kodre, ko pa grem spat in se drugi dan zbudim pa groza. Poležana in zvozljana zmešnjava, ki zgleda kot daže 100 let ni bila oprana. :S
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#42 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 January 2009 - 07:56 PM

Zjutraj jih operi, al pa jih po pranju spleti v rahlo kito. Jaz mam včasih ko se zjutraj zbudim tak skrepane lase, da mi slabo postane.
  • 0
Viens, reste ici!

#43 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 13 January 2009 - 08:52 PM

tašika, jz mam isto! čist sm živčna zarad tega. jz si jih drgač zjutrej perem, da mam vsaj 1. dan lepe
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#44 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 13 January 2009 - 08:55 PM

Pri meni je odvisno od tega, kako spim ponoči. Če sem pri miru, potem so zjutraj lepi kodri, drugače pa čudni, jap. Drgač pa tko nardim, da si dam na mokre lase Pantene balzam brez izpiranja, ki je ful lahek, ne obteži in ne masti las, da se kodri samo mal bolj definirajo. Potem pa, namesto, da bi takoj, ko bi bili lase zvečer suhi, dala gor nekaj jojobinega olja, ga dam zjutraj, da si jih malo pogladim, pa tko.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#45 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 14 January 2009 - 11:50 AM

Haha, pr meni je isto biggrin.gif Vendar si jih, če se da, operem zjutraj, ker imam tako dalj časa lepo gladke.
  • 0

#46 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 14 January 2009 - 02:23 PM

Sej če se le da jih zjutraj opere, ampak če mam fax že ob osmih ni vrjante.
Za kite pa so malo prekratki. smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#47 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 February 2009 - 10:30 AM

Jaz mam tud zjutraj vedno take poležane defektne kodre, zato si jih vsako jutro zmočim z navlaženimi rokami pa dam na konice malo leave in balzama, da se spet lepo oblikujejo... zato moram vedno 1 uro prej vstat, da se mi posušijo... Ko sem mela še bolj kratke lase, takrat je šele bla kriza, ker sem se vedno zbudila fuuuul skuštrana, ker bolj nemirno spim. hehe... no sej se navadiš...
  • 0

#48 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30606 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 February 2009 - 11:07 AM

jaz sem najbolj zadovoljna s svojimi kodri, ko se najmanj z njimi ukvarjam tongue.gif
Umivam jih z Lavera šamponom vrtnica ali Tigi OH, nato res minimalno Baleinega balzama črni ribez za kratek čas in pustim, da se posušijo čisto naravno, na zraku, nič jih ne česem ali sploh kakorkoli tikam.
Ko so suhi, si oblikujem le krajše lase na čelu, uporabim veliko okroglo krtačo. smile.gif

In mam 2-3 dni super frizuro, zdaj, ko so malce daljši, hehe
  • 0

#49 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 01 July 2009 - 04:22 PM

Zdajle sem kako leto uporabljaal od Tigija tisti gel za skodrane lase. Bil je super, ene 8 mesecev potem sem pa opazila da se mi lasje mastijo, kar se mi nikoli prej niso, kodri so bili nedefinirani, brez volumna... cry.gif

Zdaj sem si kupila od Paul Mitchella Round trip, lasje so kot prerojeni, ne mastijo se, kodri lepi, volumen super.
Zelo priporočam!!
Cena je kar visoka, za 200ml 21€ ampak ga imas za res dolgo časa.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#50 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 May 2011 - 08:17 AM

Čisto sem obupana in sploh ne vem kaj naj naredi s svojimi kondri. Oziroma to kaj ej ostalo od njih. Sploh se mi nočejo več lepo skodrat. Sm najprej mislila, da so pač celi uničeni, kupila kokosovo olje, nič bolje, zdaj sm se postrigla, pa se mi zdi da mi je malo zafurala vse skupaj.

Kako je najbolje da so kodrasti lasje postriženi?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#51 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 May 2011 - 08:41 AM


Da so dolgi ?
  • 0
Viens, reste ici!

#52 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 May 2011 - 08:41 AM

do ramen nekje
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#53 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2011 - 11:42 AM

če maš goste, potem izstriženi. zgleda nekako tako, da ti frizer pramen las zvije in ga potem počez striže. težko razložim, upam da si predstavljaš smile.gif
Katere gele pa uporabljaš?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#54 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 May 2011 - 11:54 AM

Nimam nešto baš gostih.

Navadno si dam na mokre od Pantena en regenerator za kodre, pa potem še od Balee un šprej za kodre in natur posušim, the magic used to work. Zdaj mam pa kr nekaj.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#55 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2011 - 12:02 PM

Maš mogoče silikonske preparate pa je to sčasoma obtežilo lase? hmm.gif
sem mela pa tud jaz obdobje, ko so se kodri zravnali, zdaj je pa spet bolje.
mogoče probaj s kakimi prehranskimi dodatki za lase.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#56 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 May 2011 - 12:26 PM

Šampon imam Gliss kurjev, pa potem regenerator v spreju od Glisa tudi, kaj druga pa ne uporabljam.
Sem že razmišljala, da bi od FidiBiotina zadeve za lase začela jemat.

Ti si ugotovila, ka je bil razlog pri tvojih kodrih, da so se zravnali?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#57 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2011 - 12:33 PM

ne, nisem ugotovila. zdi se mi da silikoni, neki časa tudi nisem uporabljala balzamov in mask kaj dsoti, je tudi pomagalo. verjetno so bile tablete tud fajn. točnega vzroka pa ne vem. me je pa ful morilo biggrin.gif tko da te štekam
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#58 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2011 - 12:36 PM

po moje je tole od glis kurja...ekr jaz imam minimalno valovite po naravi, tale gliss kur stvar mi jih pa totalno obteži (imam onega rumenega dvofaznega)
  • 0

#59 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 May 2011 - 12:43 PM

Hmm, možno, pa so se šele zdaj pokazali učinki obteženosti. mierda, mi je bil ta šampon res super. Bom poskusila kako naravno zadevo ap bomo videli. Res mi mori, včasih imela take super lepe kodre, zdaj pa sm ko ena opipana kura. Ma me da bi šla k frizerju pa naj mi ji skrajša na en paž ili nešto.
Morjo biti res fejst postopno postriženi če so tako nekje srednje kravžlasti?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#60 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2011 - 12:47 PM

ja, gliss kur je silikonast. probaj kaj od alverde mogoče. za začetek pa vzami kak čistilni šampon.
Ja, če nimaš močno skodranih je fajn da si postrižena tako da se kodri lepše formirajo. njati frizerja ki to zna je pa tudi cela umetnost, žal
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users