Jump to content


Photo

Ali je normalno, če se moški brijejo tam?


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 04 August 2004 - 08:55 AM

Evo, ravno to se je meni zgodilo. Zdaj, ko sem to opravil mi žena pravi, da zgleda moj junak (odkar sem ga pobril) veliko večji kot prej, ko je bila okoli njega cela hosta dlak .

Da sem ga končno pobril pa se je zgodilo takole.

Ko sem bil prejšnji teden na dopustu - na morju, sem se med preoblačenjem kopalk v spodnje perilo kar naenkrat zelo razjezil, ker se mi je mali junak zaradi hladnejše vode tako skrčil, da sem ga komaj našel v gozdu dlak. Ko pa sem ga končno našel in ga potegnil ven na plano pa se je okoli njega oklepalo toliko dlak, da sem jih imel naenkrat cel šop v roki. To pa je bilo višek nemarnosti! Zato sem pograbil žiletko v roko ter ga pobril čisto na golo z jajčki vred.

Ker ga žena ni bila navajena videti tako "podaljšanega" je k temu sledil zelo hud seks 8) tongue.gif

To mi je zdaj postalo tako všeč, da bo to od zdaj naprej postala moja redna praksa. Sam kaj, ko pa me zdaj vse bode in srbi rolleyes.gif Kaj naj zdaj naredim. Naj se brijem vsak teden? Blagor vam, ker ste to navajene mad.gif
  • 0

#2 Jara Nice

Jara Nice

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 04 August 2004 - 11:52 AM

Roman zivjo,

hmm, zanimiva dogodivscina, svaka cast!!!!Sem mnenja, da je britje ,,tam dol,, ne samo iz estetskega razloga prijetno/dobro temvec tudi iz higienskega. V dlakah (posebno pri zenskah, ki imamo tiste dni v mesecu) se ,,nabira,, packarije in vsaka smet na tako občutljivih mestih, lahko povzroci vnetja, ipd....

Zal so te nase dlake ena smesna zadeva!Ko se jih 1x lotis z britvico, moras to konstantno vzdrzevati. Zal jih z britvico ne unicis, le posekas jih.Zato, ko rastejo srbi, scemi in pika. Kakor brada!Saj ves, ko jamramo, da nas ob poljubih pika..hihihihihi!!!

Bos videl, ce ti bo britje postalo odvecen obred, enostavno pustis dlake, da ti poodvno zrastejo, se skrauzlajo...

Lep dan
  • 0

#3 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 August 2004 - 05:48 PM

Roman,

smo že ženske debatirale o pikicah in srbnju po britju in smo prišle do prav dobrega recepta laugh.gif po britju si obrit predel namaži z v vodi raztopljenim aspirinom. Večini pomaga....

LP N
  • 0

#4 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 04 August 2004 - 08:56 PM

Hvala Nadi! Sam nisem prelistal vseh strani foruma, zato je pa tole zelo koristna informacija. Moram pa priznati, da je zanimivo prebirati forum,ki je sestavljen predvsem iz nežnejšega spola.

Ko se bom naslednjič obril tam spodaj bom to zagotovo preizkusil:)
  • 0

#5 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 04 August 2004 - 08:59 PM

QUOTE(Jara Nice)
!Saj ves, ko jamramo, da nas ob poljubih pika..hihihihihi!!
Joj, takoj se moram iti obrit, da slučajno ne bi katero preveč opikal. To mora biti pa res zoprno. Ampak čudno, da nekatere prav to hočejo ?!?!

Zanimivo bi bilo videti moške, kako jih bode, ko se gredo raziskovalca "tam spodaj." laugh.gif Po moje so kar lepo tiho, hehe.
  • 0

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 August 2004 - 06:01 PM

Roman,

pogosteje ko se boš bril, manj pikic boš imel, pa še tvojo drago ne bo pikalo smile.gif

LP N
  • 0

#7 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 05 August 2004 - 06:33 PM

Hehe, ali misliš, da jo pika tudi med seksom tam spodaj wink.gif To moram pa ob prvi priliki preizkusit smile.gif Po moje takrat še pomisli ne na kaj takega ;)
  • 0

#8 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 12 August 2004 - 12:18 PM

QUOTE(Nadi)
Roman, pogosteje ko se boš bril, manj pikic boš imel...LP N
Imaš popolnoma prav Nadi smile.gif Čez vikend sem se spet malo "igračkal " z britvico in se na sveže pobril. Do sedaj me še ni nič pikalo in srbelo.

Aspirinove maske pa še nisem preizkusil. Sem se raje še enkrat pobril, hehe.
  • 0

#9 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 20 August 2004 - 07:09 PM

Roman 8) , pojdi na vosek! Mislim da bi ne samo kozmetičarki polnil blagajno, ampak definitivno polepšal dneve. Sebi pa tudi :-)

Brez zamere, prosim. biggrin.gif

Ne, ne, hecam se.
  • 0
LP, Finatina

#10 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 21 August 2004 - 08:57 AM

Tudi jaz sem zagovornica tega, da se brijejo tako moški kot ženske, iz estetskega in higienskega vidika.
Med mojimi kolegi pravzaprav več ne najdem koga, ki ne bi bil obrit, moj fant se brije spodaj in pa pod pazduho že kar nekaj let in res ne vem, kako bi se zdaj lahko navadila na nekoga, ki bi bil ves v dlakah, ker mi je to ogabno.

Tako, da Roman- čestitam. smile.gif

Sem prav vesela, da živim v tem času, kjer se tudi moški brijejo. biggrin.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#11 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 21 August 2004 - 11:50 AM

QUOTE(Finatina)
Roman 8) , pojdi na vosek! Mislim da bi ne samo kozmetičarki polnil blagajno, ampak definitivno polepšal dneve. Sebi pa tudi :-)

Brez zamere, prosim. biggrin.gif  

Ne, ne, hecam se.
In potem naj bi bil tak kot Mel Gibson v filmu "What Women wants"?
Ne hvala ;)smile.gif
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#12 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 21 August 2004 - 11:53 AM

QUOTE(Ajša)
Tako, da Roman- čestitam. smile.gif
Hvala za kompliment, Ajša smile.gif Zaslužiš si enega lupčka na lička oops.gif
QUOTE(Ajša)

Sem prav vesela, da živim v tem času, kjer se tudi moški brijejo.  :D
Še sam ne verjamem, da sem bil lahko še pred nekaj časa tako zanemarjen. In nisem vedel, da se še kakšen moški brije. Sedaj pa vidim, da je to že kar navada 8) Res je tako kot praviš, da je danes čisto drugačen čas, ko se tudi moški brijejo.
Me prav zanima, kaj bi na to rekel moj ati, če bi mu omenil, da sem spodaj čisto gol laugh.gif blink.gif smile.gif Po moje bi me imel za čistega bedaka, hehe.
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users