Jump to content


Photo

Na koliko časa se barvate?


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2006 - 11:31 AM

_M_ to je pravo prekletstvo! biggrin.gif Čeprav fora je v tem, da sm pa jst ena redkih ljudi, za katere lahko res rečem, da jim pašejo vse barve. Men ful pašejo temni lasje, zdej mam doma lasuljo (za pusta kupla) dolge temno rjave lase in se sploh ne morm nehat v ogledalo gledat, pa tud drugi so priznal, da mi res paše ... pa rdeča isto. ermm.gif Sam ko ne vem ... blond barva las je tak ... del mene. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30772 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 February 2006 - 11:35 AM

Jaaa, točno to - jet ne bi bla več jst, če bi imela lase druge barve!!

Čeprav moj pravi, da bi morala si pustit naravne, ker vleče malce na rdečo in je čist nor, ko se mi pozna malce narastka, haha, saj veš, kaj pravijo o rdečelaskah biggrin.gif
  • 0

#23 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2006 - 11:36 AM

QUOTE(_M_)
saj veš, kaj pravijo o rdečelaskah biggrin.gif

kaj ermm.gif:
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#24 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30772 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 February 2006 - 11:38 AM

Da so vročekrvne v postelji al neki takega..hehe. oops.gif
  • 0

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 February 2006 - 04:11 PM

QUOTE(DiLeMa)
A sem takoj za Jamesonovo? Hm ... maybe I beat her some day. IPB Image

Jap, ne veš, kakšno čast imaš. biggrin.gif:D
In mejbi, ja! twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 February 2006 - 08:02 PM

mrzim, mrzim plave... twisted.gif tongue.gif
  • 0

#27 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2006 - 08:25 PM

Barvam se na 2 mesca pri frizerju. Naravno sm svetlo rjava- poleti bolj temno blond, barvam pa se na blond...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#28 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 18 February 2006 - 12:31 AM

Barvam se na vsaka 2 meseca, oziroma na približno 4cm narastka. Ja, vem, lenoba.
  • 0

#29 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 18 February 2006 - 01:42 AM

Jaz se naceloma barvam kr vsak mesec (hm, razen vcasih - priznam - mine vec casa, ko se mi ne da...hja ne)
Kar pa ni dobro sploh, saj se barvam na blont in potem sem z gromozanskim narastkom nemogoca.
biggrin.gif
  • 0

#30 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 February 2006 - 08:17 AM

Meni se je pa zgodilo nekaj čudnega. Pred parimi meseci sem se pobarvala na čokoladno barvo. prej sem imela zelo svetlo rjavo barvo.
In zdaj sploh nimam narastka?! Barva je še vedno čokoladna, narastka ni. Tako kot da se barva širi po mojih laseh, obenem ko ti rastejo?!? Any idea? Čudno, res.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#31 bubyka

bubyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 55 posts
  • Location:nad oblaki
  • Interests:vse in še več

Posted 18 February 2006 - 08:43 AM

QUOTE(Princeska)
Barvam se na 2 mesca pri frizerju. Naravno sm svetlo rjava- poleti bolj temno blond, barvam pa se na blond...


Same here smile.gif
  • 0
Pot, ki se vzepnja in spušča je ena in ista.

#32 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 February 2006 - 09:41 AM

QUOTE(sonchika)
Meni se je pa zgodilo nekaj čudnega. Pred parimi meseci sem se pobarvala na čokoladno barvo. prej sem imela zelo svetlo rjavo barvo.
In zdaj sploh nimam narastka?! Barva je še vedno čokoladna, narastka ni. Tako kot da se barva širi po mojih laseh, obenem ko ti rastejo?!? Any idea? Čudno, res.


Ja a maš naravno barvo las podobno tej barvani? Jst sem se tud pobarvala na čokoladno rjavo ene 3 mesce nazaj, mogoče še več... pa se mi tud sploh ne vidi nič narastka (mam tud naravne rjave, sam ne pa tolk temne). Če ful svetlobe pade na lase se opazi od blizu, drugače sploh ne.

Pa lasje, ti rastejo normalno?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 February 2006 - 09:47 AM

Ne, naravna barva je zelo svetla in se s to temno niti primerjati ne more. Narastek imam samo na parih laskih, ki mi rastejo iz povečane lojnice. Vsi ostali lasje so še vedno temni.
Z rastjo las pa nimam problemov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 February 2006 - 09:54 AM

Hmm... pa si sigurna, da ti tisti lasje, ki nimajo narastka tudi rastejo? Tole se mi zdi ful nenavadno. Nisem še slišala, da bi barva lezla v nov narastek - to pomoje ni mogoče.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#35 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 February 2006 - 11:01 AM

Seveda sem sigurna. smile.gif Sem pravim, da nimam pojma, kaj je narobe. Samo narastka nimam pa nič. Tumasto.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2006 - 11:08 AM

Povej s ktero barvo se barvaš, jaz bi jo tudi imela. Da se mi ne bi blo več treba barvat. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 12:49 PM

1x na mesec
  • 0

#38 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 February 2006 - 01:08 PM

Sploh se ne barvam, nikol še nisem mela kake barve na glavi. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#39 x.puppa

x.puppa

    sramežljivec

  • Člani
  • 79 posts

Posted 25 February 2006 - 06:24 PM

Wsak mesec.. Uporabljam subrina 02.. črno. Ful zadowolna! wink.gif
  • 0

#40 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 26 February 2006 - 12:53 PM

jst sm se pa odločla d se neham barvat!bojo moji laski spet mal zaživel! tongue.gif
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users