Jump to content


Photo

izpiranje barve za lase


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 February 2006 - 03:16 PM

Pred 14 dnevi sem si lase pobarvala v rdečo barvo, ki pa se je do danes že čisto izprala, deluje neurejeno.
Res je sicer, da si lase umivam vsak drugi dan, pa vseeno....

Ali obstaja kakšna zadeva, ki bi vsaj malo zadržala barvo in lesk...
  • 0

#2 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 03 February 2006 - 06:46 PM

Nadi, katero barvo pa si uporabila?
  • 0

#3 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 03 February 2006 - 06:49 PM

poskusis lahko s samponi ki so namenjeni barvanim lasem (loreal color glanz-rdeci se je meni vedno ok obnesel), vendar kaj veliko ne mores naredit. kaksno barvo si imela prej in katero barvo si uporabila?
  • 0

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28989 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 February 2006 - 06:51 PM

kaj ni za rdečo barvo znano, da se itak najhitreje spira? kaj več kot kvalitetne izdelke za nego barvanih las (šampon, balzam, maska, kakšna intenzivna kura, če je potrebno) ti ne znam svetovat.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 February 2006 - 07:10 PM

Rdeča barva se najhitreje izpira. Tisti posebni šamponi pa se mi zdijo, da ne pomagajo kaj prida. Še enkrat se pobarvat. Kruto. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 03 February 2006 - 08:38 PM

Jep. Sem imela včasih živo rdeče lase....ful lepi tkoj po farbanju, po nekaj umivanjih sem pa bila take barve kot lisica evil.gif

Takrat zdravila nisem odkrila. Sem se pa prefarbala na drugo farbo. Verjetn, da se tiste ženske, ki imajo skoz živo rdeče intenzivne lase, na vsak teden farbajo...al pa se tk pogost ne umivajo las (če ni potrebe)- Npr..če ve kera, kak zgleda od Wernerja žena Andreja. Ona ma že nekaj let živo rdeče lase, pa k sem jo zadnč vidla v živo, je mela full full lepe pa ful dolge lase. Po moje, da se res skoz farbajo...oz dajejo gor barvne šampone prelive. Sam to mora kr precej lase izsušit.
  • 0

#7 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 03 February 2006 - 10:48 PM

Si prepricana da so njeni lepi dolgi lasi zares pravi? biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#8 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 03 February 2006 - 11:51 PM

QUOTE(lala)
Si prepricana da so njeni lepi dolgi lasi zares pravi? biggrin.gif


biggrin.gif ne biggrin.gif predvidevam pač.
  • 0

#9 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 February 2006 - 09:40 AM

QUOTE(Uzi)
Nadi, katero barvo pa si uporabila?


Frizer me je pobarval z Joicom. Ampak tudi pri domačem barvanju sem opazila isti problem. Res je tudi, da imam pod rdečo barvo narejene svetle pramene (še stari prameni), zato se mi na teh delih barva še hitreje izpira in bledi.
  • 0

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 February 2006 - 09:43 AM

Meni je rdeča full lepa in tudi k tenu obraza mi paše, vendar se žal hitro izpira. Barva zbledi in postane pusta, tudi lasje delujejo brez leska. rolleyes.gif

Hvala, bom poskusila s kakšnim šamponom, ki ohranja barvo.
  • 0

#11 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 04 February 2006 - 09:48 AM

Nadi, dva tedna pa je res premalo.
Uporabljam Keunejevo polpermanentno barvo - Keune semi color - pa mi drži več kakor šest tednov.
  • 0

#12 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 04 February 2006 - 01:01 PM

QUOTE(Uzi)
Nadi, dva tedna pa je res premalo.
Uporabljam Keunejevo polpermanentno barvo - Keune semi color - pa mi drži več kakor šest tednov.


Samo verjetno ni tk intenzivna ves ta čas, kt na začetk farbanja, a ne.
  • 0

#13 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 04 February 2006 - 03:42 PM

Po moje, bi bilo najboljše, če bi si dajala prelive gor, ker jih lahko daješ večkrat kot barvo in ne tako uničijo las. Tisti šamponi za barvne lase pa tudi niso bogve kaj.
  • 0

#14 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2006 - 10:05 AM

Šamponi za barvane lase nič ne pomagajo...poskusi s kšno kvalitetno barvo al pa z prelivim wink.gif
  • 0

#15 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 07 February 2006 - 06:29 PM

QUOTE(Estera)
QUOTE(Uzi)
Nadi, dva tedna pa je res premalo.
Uporabljam Keunejevo polpermanentno barvo - Keune semi color - pa mi drži več kakor šest tednov.


Samo verjetno ni tk intenzivna ves ta čas, kt na začetk farbanja, a ne.


Zdi se mi, da je ves čas enako intenzivna - drugače bi se gotovo prej pobarvala. Pa tudi ni videti, da bi mi uničevala lase. Sicer pa je to polbarva.
  • 0

#16 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2006 - 01:05 PM

kaj sm pa js ucer nardila oops.gif oops.gif biggrin.gif no, ker se za pou leta trudim postat rdecelaska, ampak mi nobena (ampak res nobena) rdeca barva se ni fajn prjela, sem ucer "pomotoma" namest rdece barve kupla eno cist blond biggrin.gif mi je logicno, da ce bo podlaga bolj svetla, se bo tudi rdeca barva leps prjela biggrin.gif tko da bom neki cajta blond (oranzna?) pol bom pa spet probala s ksno zivo rdeco biggrin.gif ce pa to moje inovativno odkritje ne bo delovalo, se pa na balin pobrijem blink.gif biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#17 čuča

čuča

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts

Posted 21 February 2006 - 03:17 PM

bojim se, da se ti bo sprala na oranžno tongue.gif
  • 0

#18 nevarna

nevarna

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts
  • Location:lublana
  • Interests:moda in vse kar je z njo povezano

Posted 21 February 2006 - 07:42 PM

hja js sm se pobarvala z live xxl barvo, rdečo seveda laugh.gif pa je bila super obstojna, sem mela še dolgo potem lepo barvo las. zdaj me je pa frizerka pobarvala in je tud lepo izpadlo, se mi ni nč sprala, ne vem kako to, sicr še bol zame ne biggrin.gif
  • 0

#19 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2006 - 10:25 PM

nevarna, kaksne lase si mela pa preden si se pobarvala s to XXL? smile.gif ker js sm tut ze use te rdece odtenke dala cez, pa se mi nikol ni kej prevec poznal ermm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#20 nevarna

nevarna

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts
  • Location:lublana
  • Interests:moda in vse kar je z njo povezano

Posted 22 February 2006 - 11:39 AM

rjave, pepelnato rjave, res je sicr da sm mela prej ene par pramenov rdečih sam to nima veze, se mi je pa tm mau bl tmno prjela
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users