Jump to content


Photo

Tonik - 100% PURE White Tea Rose Soother


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 28 January 2009 - 02:01 PM

Negovalni veganski tonik navlaži in pomiri kožo z organskim in antioksidanti polnim belim čajem, ter jo z izbranimi zelišči še dodatno neguje, razvaja, očisti in jo varuje pred staranjem. Brez parfumov, brez alkohola, brez sintetičnih kemikalij, brez umetnih konzervansov in brez ostale nepotrebne navlake. Zgolj in samo 100% Pure. Primeren je za vse tipe kože, najbolj pa ga bo vesela občutljiva in razdražljiva koža, ki potrebuje pomiritev.

Sestava:
Organic Infusions of White Tea1, Organic Red Rose Petals1, Organic Jasmine1, Organic Calendula1, Organic Chamomile1 and Organic Lavender1, Elder Berries, Organic Pomegranate2, Vitamin C (calcium ascorbate), Extracts of Organic Raspberry2, Organic Blueberry2, Organic Blackberry2, Organic Strawberry2, Organic Grapefruit Seed3, Organic Lavender Essential Oil1, Citric Acid, Witch Hazel, Japanese Honeysuckle Extract

1 Certified organic by Oregon Tilth Certified Organic
2 Certified organic by Organic Certifiers
3 Certified organic by Soil Association Certification limited


IPB Image


To je prvi izdelek, ki sem ga kupila v novi trgovini, kjer prodajajo naravno, organsko kozmetiko. Pri meni je nekako pustil mešane vtise. Namenjen je občutljivi koži, zato sem pričakovala, da bo kožo dobro navlažil, vendar te naloge ne pravi tako zelo dobro. Tonik se zelo hitro vpije v kožo in ne pusti filinga kakšne navlažitve. Sama imam mešano/mastno kožo, pa mi jo po uporabi kar precej zateguje, tako da je obvezna uporaba kreme. Je bolj nekakšna vodica, bolj lahek tonik. Mogoče bi se boljše obnesel poleti, kot pa sedaj pozimi, ko koža potrebuje malce več nege... No, kljub temu mi je zelo všeč, da je sestavinsko res čisto naraven.

Embalaža je luškana, pokrovček ni za odvit, ampak se nanj pritisne, tako da se ga ne zlije ven preveč, ampak toliko, kolikor rabiš. Količinsko ga je 254 ml, stane 15€.
Ko ga porabim, ga ne bom več kupila, bom pa sigurno probala kakšno drugo stvar te kozmetike.

3
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#2 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 28 January 2009 - 04:34 PM

Tudi sama imam dokaj mešano kožo in mi tonik čisto ustreza. Tonik mi kožo primerno navlaži in po uporabi mi kožo nič ne zateguje, seveda pa vseeno uporabim nato še kremo. Všeč mi je, ker na koži ne pusti nobenega filma in koža je gladka na dotik.
Tonik ima prijeten zeliščni vonj, lahko bi rekla, da prevladuje vonj šentjanževke. Embalaža je priročna in omogoča, da uporabimo ravno pravšnjo količino. Količinsko se ga porabi dokaj malo in traja kar dolgo.

Meni tonik ustreza in ga bom verjetno ponovno kupila.
5/5
  • 0
We must let go to live on.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users