Jump to content


Photo

Krema/serum - oči - THE BODY SHOP Vitamin E Eye Cream


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 July 2008 - 12:11 PM



IPB Image

Kremo sem kupila zaradi tega, ker bi naj bila lahka. Ne maram mastnih krem za okoli oči. Obljubljajo sicer marsikaj - da bi naj zabrisala rahle gubice, omilila rjave krogce in zabuhlost. Jaz v to nič kaj ne verjamem, kremo sem kupila bolj za nek ritual, ki mene zadovoljuje in ker se mi sestavinsko ne zdi slaba za kremo za okoli oči. Od nje pričakujem zgolj to, da mi kožo lepo navlaži in poneguje... če pa bo vsaj malo res kaj od obljubljenega, pa toliko boljše. No, moje zahteve izpolni. Všeč mi je to, da je lahka in da se hitro vpije. Porabi se je zelo malo, vonja je precej brezveznega ;-) oz. skoraj nezaznavnega, kar mi je všeč. Si ne bi mazala s kakšno strašno odišavljeno kremo okoli oči. Embalaža lepa, majhna nežno roza tubica s tankim dulčkom, ki omogoča precizno doziranje izjemno majhne količine. Kremo uporabljam vsaj enkrat na dan in mislim, da bo trajala lep čas. Vsebnost 15ml, cena natanko 14eur, kar se mi zdi ustrezno.

Ocena: 5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users