Jump to content


Photo

Tonik - MANTRA Finishing touch tonic water


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Tonik - MANTRA Finishing touch tonic water (3 member(s) have cast votes)

Ocena

  1. 5 (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 15 April 2008 - 10:17 AM

Opis

OŽI PORE
Izvleček leske zapira pore, omeji prekomerno mastenje kože in ji da mat videz.

ANTI-BAKTERIJSKO IN ANTI-GLIVIČNO DELOVANJE
Olje nageljnovih žbic deluje anti-bakterijsko in anti-glivično.

IPB Image


Ob nakupu novega tonika, sem posegla po tem in sicer botrovalo je več razlogov: ker Mantra kozmetike naj ne bi testirali na živalih, gre za veganske produkte, ki naj bi bili brez parabenov, embalaža okolju prijazna, sestavine pa solidne in tudi cena ni pretirana.
Ob prvi uporabi mi je najprej v nosnice butnil neobičajen zeliščni vonj, ki je za moje pojme vse prej kot dišal, vendar sem se ga po parih uporabah navadla in mi sedaj niti malo ni moteč. Embalaža je priročna na pumpico, ki omogoča natančno doziranje. Za cel obraz in vrat uporabim 2 do 3 potiske. Tonik se na vatki malo speni, kar me je začudilo, ampak ni moteče. Je zelo nežen, vsekakor primeren za občutljivo kožo, pravzaprav bi rekla, da je primeren za vse tipe kože. Po mastni bo mogoče dovolj že samo tonik, pri suhi pa seveda ne. Koža je po nanosu tonika lepa in ima zdrav videz, niti malo ne zateguje, meni tudi ne maši por, kljub temu da imam probleme. Cena je 5 eur in nek drobiž, za 200 ml. Mene je tonik navdušil (kljub temu, da na začetku na prvi pogled ni obetal - vonj, penjenje) in prav zagotovo še bom kupla kak drug proizvod od tega proizvajalca.


Ocena 5/5

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#2 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2008 - 02:56 PM

Tudi jaz se pridružujem in podeljujem 5-ko temu neverjetnemu toniku!

Kožo takoj po uporabi naredi čudovito - ten je enakomernejši, rdečice izginejo, koža je matirana in izgleda zdrava.

Uporabljam ga šele nekaj dni in že opažam, da je moja koža postala lepša, čistejša, bolj gladka in napeta.

Embalaža je super, cena pa tudi - €5.50 v DM-u. thumbup.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#3 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 07 September 2008 - 09:52 AM

Predhodnici sta že skoraj vse povedali o tem super izdelku,tako da ne bom dolgovezila.Tonik uporabljam že skoraj 3 tedne in moram rečti,da se mi je v tem času koža zelo popravila.Ten kože je enakomernejši (rdečice od stiskanja mozoljev takoj izginejo),koža je zdravo sijoča.
Vonj mi je všeč,tak močan, po nageljnovih žbicah.Meni sta dva potiska za obraz in vrat dovolj.
Cena je glede na kakovost ugodna,5.10 evrov v Lepota in Zdravje.
Aja,kolegica si ga je tudi kupila (ima mastno kožo), in ji ni odgovarjal.Ji je še bolj zmastil kožo.

Jaz ga bom kupila ponovno,ko mi zmanjka.

Čista 5.

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users