Jump to content


Photo

izkušnje s frizerji, frizurami in frizerskimi saloni


  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#341 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 22 February 2016 - 09:19 PM

Kakšno pa ima? Ne spoznam se na to, kako naj bi se striglo skodrane lase ;)..


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#342 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2016 - 09:30 PM

Več tehnik, sva se pol ko sem prišla k njej odločile za to, da so pri glavi bolj ostriženi. Ne maram da so pri glavi polizani oz. potlačeni, naprej se pa razbohotijo.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#343 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18159 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 22 February 2016 - 10:41 PM

Nincha in ostale, ki hodite v Oz, a ta Sašo ne dela več tam? Na njihovi spletni strani ga ni. Iščem v redu in ne ravno svinjsko dragega frizerja v LJ. A še katerega drugega priporočate? Rabila pa bi samo za striženje, za ravne lase.

 

Ne, Sašo ma zdaj svoj salon v Šentvidu. Če potrebuješ telefonsko: 040 472 491. :)


  • 0

After all this time?

Always.


#344 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 June 2016 - 09:20 AM

Saj je tako neumno, da že skoraj ni res, ampak meni so se pa tako zgostili lasje (imam tanek las, ampak so gosti) da izgubljam potrpljenje, za piko na i sta se mi naredila nad ušesi vrtinca, oziroma ta linija od temena proti ušesom, se mi kodrajo kot nori. Zgornji, vrhnji sloj las se kodra normalno proti konicam, ta spodnji se mi pa začne pri korenini, tik nad lasiščem in izgleda res, res res smešno. Tudi, če si polikam, skoči nazaj v koder po 2 urah. Za znoret. Ne more biti zaradi potenja, ker ne delam nič drugega, kot običajno.

 

In ugotavljam, da mi ta dolžina, ki jo imam sedaj (do ključnice) sploh ne sede dobro na obraz v skodrani varianti, samo v zravnani, za kar pa nimam potrpljenja niti srca, da bi mučila lase z likalnikom. Zato bom šla verjetno nazaj na svoj paž tik nad rameni, čeprav je tudi to a pain in the ass, da se vzdržuje lepa oblika. 

 

Lase negujem z maskami in balzami, kokosovo olje na konice, ampak so še vedno precej izsušeni, frizzy, in je tudi zaradi tega volumen frizure večji.

 

Da si pa sama strižem razcepljene konice na raven rob vsake toliko, ko vidim, da se konice stanjšajo, pa verjetno ne pripomore.

 

Moram dati ven ta svoj gnev, končno imam lepe lase, daljše, pa vidim, da ne funkcionira.

 

Frčica, sem pogledala za ta tvoj salon na Ižanski, ker mi je blizu, ampak vidim, da ima eno lokacijo tudi v centru, na Trubarjevi?

 

 

Edit: dobila. Poročam.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#345 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 June 2016 - 09:35 AM

Jaz sem za to, da si pustis dolge. Sama ravno iz tega razloga nimam krajsih pa me veckrat mika, ker mi s to gostoto in strukturo nikakor ne bi stalo in sem prelena, da bi si dodatno urejala lase (OK, pa ker mi je skoda tako lepih las :D). Pomoje bi pri tebi tudi s to gostoto dolgi izgledali super. :)
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#346 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2016 - 09:49 AM

Saj je tako neumno, da že skoraj ni res, ampak meni so se pa tako zgostili lasje (imam tanek las, ampak so gosti) da izgubljam potrpljenje, za piko na i sta se mi naredila nad ušesi vrtinca, oziroma ta linija od temena proti ušesom, se mi kodrajo kot nori. Zgornji, vrhnji sloj las se kodra normalno proti konicam, ta spodnji se mi pa začne pri korenini, tik nad lasiščem in izgleda res, res res smešno. Tudi, če si polikam, skoči nazaj v koder po 2 urah. Za znoret. Ne more biti zaradi potenja, ker ne delam nič drugega, kot običajno.

 

In ugotavljam, da mi ta dolžina, ki jo imam sedaj (do ključnice) sploh ne sede dobro na obrav v skodrani varianti, samo v zravnani, za kar pa nimam potrpljenja niti srca, da bi mučila lase z likalnikom. Zato bom šla verjetno nazaj na svoj paž tik nad rameni, čeprav je tudi to a pain in the ass, da se vzdržuje lepa oblika. 

 

Lase negujem z maskami in balzami, kokosovo olje na konice, ampak so še vedno precej izsušeni, frizzy, in je tudi zaradi tega volumen frizure večji.

 

Da si pa sama strižem razcepljene konice na raven rob vsake toliko, ko vidim, da se konice stanjšajo, pa verjetno ne pripomore.

 

Moram dati ven ta svoj gnev, končno imam lepe lase, daljše, pa vidim, da ne funkcionira.

 

Frčica, sem pogledala za ta tvoj salon na Ižanski, ker mi je blizu, ampak vidim, da ima eno lokacijo tudi v centru, na Trubarjevi?

Mi juh ne uspe priklicat. Oh, well.

 

Olivija, prej je imela lokal na Trubarjevi, sedaj nima več. Ponavadi ona vrne klic.

Je pa fajn frizerka, ne samo za skodrane lase. Mami in moža je super ostrigla.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#347 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 June 2016 - 10:10 AM

Jina, saj mi je škoda, res, všeč so mi, prav lepa griva je nastala, ampak mi izrazito ne sede na obraz, razen, če se potrudim in polikam in potem samo konice še enkrat nakodram. In končno imam lep čop, Ampak spet, is it really worth it? Načeloma se ne sekiram, ampak ko se vsake toliko vidim v ogledalu, ko se mi razcvetijo ob glavi in začnejo štrlet po svoje, takrat me vse mine, res.

 

Frčica, me je poklicala nazaj, škoda, da je zasedena danes/jutri... Bom videla. 

 

Opcija je, da si dam še eno možnost, da mi jih ona stanjša ob strani, in da mi predlaga kako negovalno masko/fluid, ki ni sintetičen, da mi nahrani, napolni in obteži lase in preprečuje izsušitev. Da najprej poskusim tako in obdržim dolžino, če se ne obnese, pa res krajšam. Mi bo ona predlagala, pa bo, kar bo.

 

Cela znanost. Nič mi ne odgovarja. To, da hodim k frizerju na vsake 2 meseca mi je brezveze, ker ohranjam vedno isto obliko, da pa ne grem po pol leta, je pa ponavadi na koncu že panika in res čudna dolžina, sploh zgornjih in sprednjih.

 

 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#348 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 June 2016 - 10:20 AM

Jaz sem mislila, da bi si prav puscala dolge, to je zdaj srednja dolzina. Tako bi sama teza las opravila svoje, edino potrpeti bi morala v tej vmesni fazi. Razen ce si res ne zelis dolgih las.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#349 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 August 2016 - 10:07 AM

Jaz že nekaj let hodim k frizerju v LJ, zdaj pa rabim se nujno na hitro postrižt pa me zanima - kdo je sploooh kej dober na Obali? :oops:

Nujno nujno bi rabila koga, ker ne morem do LJ zdaj. Malo sem brskala po netu, pozna katera Denisa (DennisHairShow) na Ankaranski? A ima brutalne cene slučajno? :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#350 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 August 2016 - 11:26 AM

JOJ, Denis, haha. :D Jaz sem bila enkrat pred 15 leti, ko je zacenjal, ze takrat je imel navite cene, pa bolj glumac kot dober frizer, sem bila se otrok pa mi je bilo jasno, da bluzi. Kaj pa je s tisto tvojo, ki je bila pod stadionom? :)

Jaz ze leta hodim k mamini, ker sem itak nezahtevna, tocno ve kaksne franze hocem (da ne govorim, kako je tezko najti frizerja, ki zna dobro ostric franze!), dolzino pa odreze ravno in je to to.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#351 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 August 2016 - 11:30 AM

Tiste ni vec pod stadionom, se je preselila, samo niti ne vem kam in ne bi sla vec k njej. K Dennisu pa bom šla enkrat, ampak ko sem bom rabila barvat, samo za striženje zdaj na hitro ne.

 

Bom šla k Ursuli Crispoldi, ful pohval berem zanjo. Za probat bo :D Upam edino, da dobim kej fraj ker baje je kar full.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#352 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 August 2016 - 11:38 AM

Maj cula, bwo. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#353 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 December 2018 - 06:19 PM

Ima katera priporočilo za frizerja v Mariboru oz. bližnji okolici? Že celo večnost nisem bila pri frizerju in nimam pojma kam. 


  • 0

#354 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 19 December 2018 - 06:27 PM

Najbolj je pohvaljen frizerski salon Škarica pa potem Martin Perović pa mogoče Orange. Vsi ti so v centru.
  • 0

#355 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 December 2018 - 06:35 PM

Super, hvala Barbarina.  :kiss:


  • 0

#356 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 October 2019 - 07:05 PM

Pozna katera frizersli salon Tomas v MB? Baje ga precej hvalijo.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#357 čebelica-maja

čebelica-maja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 03 May 2021 - 06:29 PM

Iscem dobrega frizerja v Lj? ☺️ Katerega bi priporocile pa da ni prevec drag? ☺️
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users