Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
481 replies to this topic

#461 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 01 August 2008 - 02:16 PM

Dve temi sta enakii:

KLIK1

KLIK2
  • 0

#462 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 August 2008 - 03:01 PM

Hvala za opozorilo, popravljeno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#463 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 August 2008 - 03:36 PM

Uh, jaz sem naredila oceno in pozabila dodati anketo. Kaj naj naredim?
  • 0

#464 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2008 - 04:07 PM

Naredi še eno temo, lahko itak kar kopiraš vsebino iz prejšnje teme, pa potem v tej ne pozabit na anketo. To temo brez ankete bom pa jaz potem pobrisala. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#465 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 August 2008 - 04:19 PM

Ok, hvala. Sem jo mogla še mal popravit, ker sem nekaj zamešala.
  • 0

#466 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 19 September 2008 - 03:18 PM

Včeraj sem bila pri frizerju in mi je nardila eno super čupco in je pri tem uporabila žele. Danes pa mi je z glave ta žele začel kar odpadati, mislm take male bele pikice-zgleda res grdo! Ker prej še nisem uporabljala želeja ali kakršnekoli stvari za obliko, me zanima če to delajo vsi geli, ali samo pač nekateri.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#467 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 September 2008 - 09:14 PM

Večina jih pušča. Žal.
  • 0

#468

  • Guests

Posted 24 December 2008 - 04:05 PM

Ne vem čisto, v katero temo naj dam tole, ampak rabim pomoč. Dolgo časa sem uporabljala Gliss Kur fluid za konice, običajno kar na suhih laseh, kadar so se mi konice zdele bolj suhe. Zdaj se poskušam izogibati silikonom in me zanima, če katera pozna kakšen izdelek, ki bi ga lahko uporabljala podobno in ni na silikonski osnovi. Zaenkrat sem dobila občutek, da vsem fluidom za lase dodajajo silikone. hmm.gif Se motim?
Hvala!
  • 0

#469 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 24 December 2008 - 07:35 PM

Kakšna olja bi ti mogoče ustrezala. Kakšno olje grozdnih pešk, ki je malo bolj redko od ostalih. Jaz drugače uporabljam za konice L'Occitanov Serum, ki je brez silikonov.
  • 0

#470

  • Guests

Posted 24 December 2008 - 07:47 PM

Olja so mi fajn, ampak jih vedno uporabljam samo preden si operem lase in si jih dam malo bolj velikodušno gor. Kar tako, vmes, si jih pa ne upam dajat gor, ker imam paranojo, da bi dala preveč in bi si zmastila lase. Bom pogledala za tega L'occitanovega. Hvala!
  • 0

#471 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2008 - 12:53 PM

Jaz uporabljam tole in sem izredno zadovoljna:

http://www2.cudovita...h...60&hl=keune

L'Occitane serum sem tudi probala in je fajn, ampak se mi zdi cena na žalost totalno pretirana.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#472 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 December 2008 - 01:21 AM

Dilema po čem pa diši tale od Keune?

No meni ni jasno kak moji lasje ne obdržijo noč vonja v sebi, res ne.. mislim pa mam Tigi OH na glavi eno uro pa ko mam suhe lase se mi niti malo ne vonja res NITI MALO.. zdaj mi niti po Lush Huen Wan Hua al whatever ne vonja več ampak se spomnim da ko sem prvič uporabljala sem tista zelišča vonjala še dolgo po tem. blink.gif Mi zna kdo to razložit?
  • 0
Memento mori.

#473

  • Guests

Posted 31 December 2008 - 11:19 AM

Tale L'occitanov serum sem dobila za darilo včeraj, tako da gre zdaj na preizkušnjo. Verjetno bom enkrat kasneje še tole Keune zadevo kupila, da vidim razliko. Hvala, punce! smile.gif
  • 0

#474 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 March 2009 - 05:26 PM

Kaj je boljše da se najprej pobarvam in se grem potem postrič, ali njaprej striženej in potem barvanje.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#475 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 December 2010 - 07:29 PM

rabim nasvet glede srednje do temno rjavega preliva za lase - mi znate kaj priporočit?

nekaj takega bi:
IPB Image
<- tu se bolj slabo vidi barva, ampak ne najdem nobene pametne fotke s serije.

IPB Image
<- malo temnejšo od tega
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#476 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2010 - 09:32 PM

Anouk, kaj če poskusiš s čim takim:

http://shop.zivacent...p?kategorija=30
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#477 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 22 December 2010 - 10:47 PM

hvala za nasvet, ampak bi raje vzela kaj 'izperljivega', ne pa prave barve ;)
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#478 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 October 2011 - 05:28 PM

Tangle Teezer naročate prek neke spletne strani, če se prav spomnim. Prek katere?
A mislite, da bi to funkcioniralo tudi za razčesavanje goste pasje kodraste dlake? hmm.gif
  • 0

#479 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 06:03 PM



Jaz sem naročila na Look Fantastic.

KLIK

Ja, mislim, da bi funkcioniralo tudi na pudlju. ;p

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#480 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2011 - 06:06 PM

Jaz sem svojega na Asosu. Ja, jaz mislim da bi, jaz kdaj mačko s tem počešem (sej potem spucam, operem in razkužim, čeprav zase tud če ne bi, ker me to res ne moti) in ful uživa. laugh.gif Najprej s Furminatorjem, potem pa še s tem.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users