Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3661 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2017 - 02:31 PM

 

 

- hodi katera v frizerski salon Med in Mleko?

 

 

Sarah, če boš šla poročaj kako je.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3662 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 02 May 2017 - 08:49 PM

MEni se zdi, da v medinmleko vsem naredijo isto čupo in barvo. Sploh svetlim vsem tlačijo te pastelne barve na glavo. 


  • 0

#3663 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 May 2017 - 08:58 PM

Kakšne pastelne?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3664 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 07 May 2017 - 12:30 PM

Verjetno misli te pastelne barve, ki so zdaj moderne. Bež roza, oranžna, vijola itd. ? Ampak, saj če nočeš tega te ne morijo prisilit :D

 

 pastel-hair-colors-2.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3665 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 August 2017 - 01:56 PM

Lazy Curls for Lazy Days (Heatless)  


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3666 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 August 2017 - 02:09 PM

A ne bi bilo lažje, da to delaš na sveže opranih, napol posušenih laseh, namesto da si jih špricaš z vodo? :D Jaz bi za tako majhne zvitke rabila več kot pol ure, lazy my ass.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3667 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 August 2017 - 02:12 PM

Jaz jih v 90% umivam zvečer, tako da pri meni pride v poštev špricanje. Prav tako imam malo las in sem res včeraj imela narejeno v 5 minutah. Ker imam precej krajše lase in drugačno strukturo, ni bil ravno tak rezultat, ampak sem bila vseeno precej navdušena.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3668 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 August 2017 - 02:20 PM

:) Jaz si zadnje čase po pranju naredim dve figi (eno pod drugo, ne na vsaki strani), pošpricam z utrjevalcem in imam super kodre, ki se začnejo že malo pod lasiščem. Pa še praktično je, da mi ni tako vroče in spustim lahko obe figi hkrati ali pa samo spodnjo.  


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3669 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 05 August 2017 - 02:18 PM

Pocakas torej, da se lasje posusijo? Moram probat. Jaz si najlepse kodre se vedno lahko naredim samo z likalnikom.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3670 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 August 2017 - 02:34 PM

Ne, spete si s fenom na hitro posušim, drugače se utrjevalec zasuši na laseh in postanejo trdi in zlepljeni. Od francoske kite so tudi zelo lepi kodri. 

Jaz likalnika nimam, kodralnik pa tudi zelo redko uporabim, ker je preveč dolgotrajno in škodljivo.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3671 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2017 - 03:40 PM

Razmišljam o nakupu kodralnika, pa nimam pojma kaj naj gledam in po kakšnih cenah, kakšne ideje? Imam tudi likalnik, s katerim pa si ne znam ustvarit rahlo valovite lase (kot v videu)

in bi za ta namen imela zato kodralnik.

 

klik

 

Jaz sem se približno naučila delat te valove z likalnikom, včasih sicer rata bolje kot drugič. Ker mi padejo vseeno kar hitro dol (čeprav po naravi nimam ravnih las), si jih še posprejam z lakom.

Problem je, da sem se zdaj to ful navadila delat po vsakem pranju, res mi je všeč taka frizura, pa se bojim, da si bom na dolgi rok uničila lase zaradi tega likalnika.

Obstaja kak drug način? Ali te razne zaščite pred likanjem dejansko delujejo?

 

edit: Bom probala to, kar je par postov gor napisala Jina :D Imaš kako sliko približno, kakšni pridejo ti kodri, lahko z interneta?

Pa kateri utrjevalec uporabljaš?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3672 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 August 2017 - 03:45 PM

Navijalke :D Ali kot je bilo omenjeno zgoraj - figa, če ti uspe lepo naredit - meni kdaj uspe ful lepo, kdaj je pa obup. :D 

Od kite kodri pa mi niso lepi, sploh ne ravna špica na koncu.

 

Jaz tudi resno razmišljam o kodralniku, oziroma si bom šla po enega v bliznji prihodnosti. Samo ne vem katerega.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3673 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2017 - 03:51 PM

Navijalke so mi že prišle na misel pred časom, sem si v Mullerju kupila največje pa to ni bilo to, sploh si jih nisem mogla navit tako, da bi mi stale pri glavi.

Ali nimam tehnike taprave ali pa bi morala kupit z manjšim premerom.

 

Jina, a to razdeliš lase na dva dela zadaj horizontalno in potem figi ena nad drugo? Tako sem razumela.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3674 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 August 2017 - 04:25 PM

Ja, tako. Half bun in potem še eno spodaj. To niso tisti salonski poštirkani valoviti lasje, pride približno tako, naravno/beachy:

 

e61f6259e6eeb8600a358dd09ec1d7c2.jpg

 

 

Nimam najljubšega utrjevalca in ne opazim bistvene razlike med njimi. Trenutno uporabljam tega

Pri kitah je čisto odvisno, kakšne lase imaš in kako si postrižen. Pri tistih, ki imajo naravno čisto ravne in so postrižene naravnost, izgledajo konice res grdo.

Pomoje redna uporaba kodralnika ali likalnika lase poškoduje ne glede na zaščito s spreji. Jaz imam Remington Shine Therapy kodralnik in je super pa tudi drag ni bil (ok. 30 €).


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3675 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 August 2017 - 04:48 PM

Jaz imam nagledanega tega in tega (in ravnokar opazam, da sta znizana :woot:), ampak ne vem v cem je razlika. Prvi dela vecje kodre?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3676 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 August 2017 - 05:36 PM

Prvi ima ščipalko za spenjanje pramenov med kodranjem in je valjast, drugi je pa brez nje in stožčast.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3677 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 August 2017 - 08:55 PM

Ja ja, to vidim, samo me zanima v praksi kakšna je to razlika. Pač ne spoznam se, nisem v lajfu imela likalnika/kodralnika nič sličnega :)


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3678 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 August 2017 - 09:22 PM

Oblika pomoje ne igra vloge, zna bit pa ta ščipalka ful praktična. Jaz vem, da bi mi prav prišla. :)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3679 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 August 2017 - 09:27 PM

Aha razumem :) Jaz sem se bolj nagibala k valjastemu izkljucno zato, ker sem mislila, da naredi vecje kodre :D

Je pa vecina stozcastih.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3680 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2017 - 12:16 AM

Od kite kodri pa mi niso lepi, sploh ne ravna špica na koncu.


Jaz imam občasno voljo in se lotim likanja z likalnikom pa mi vsakič uspe narediti takšne ravne, metlaste špice. Ne vem, kje ga lomim, vaja dela mojstra I guess. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users