Jump to content


Photo

Trajno odstranjevanje dlačic - izkušnje


  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#41 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 March 2011 - 11:09 PM

A cena misliš? En ljubljanski salon ima toliko. Ne vem pa kako je v praksi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#42 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 21 March 2011 - 11:16 PM

Ja kako niso tok dragi, če moja mami tok plačuje. laugh.gif Valda si ne zmišljuje. biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#43 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 March 2011 - 11:19 PM

Seveda si ne. Sem mislila, da je to bolj word on the street. Očitno so cene zelo različne.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#44 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 22 March 2011 - 04:12 PM

Nincha, sicer ne vem, kakšna je tvoja mami, ampak morda si tudi po njej blond in iz tega vidika bi rekla, da ji laser ne prime samo zato ne, ker nima konkretnih in zelo temnih brčic. Moji sestri je na bikini prijelo, ker ima take.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#45 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 24 March 2011 - 06:42 PM

QUOTE(Jinadaze @ 21. 3. 2011 - 21:32) View Post

Uf, koliko pa sicer stane (pa za katero področje sploh)? Meni sicer sploh ni jasno, zakaj je lasersko odstranjevanje tako drago, mislim, s čim lahko argumentirajo ceno?



Sicer točne cene ne vem, ampak meni je moja kozmetičarka dala ceno 120 evrov za en obisk samo za noge in pa 60 evrov za bikini predel/obisk. Pri tej punci pa sem plačala nekaj manj kot 600 evrov za 8 obiskov, za depilacijo celega telesa. In to ti res nardi depilacijo čisto povsod. Saj ni zdaj ravno drobiž, ampak se po mojem ful splača glede na cene sicer, sploh pri meni, ko imam s temi dlakami same probleme. Sicer pa pojma nimam, kako argumentirajo, nekaj je sigurno na tem, da so ti laserji prav nesramno dragi, sploh tisti boljši in se ti zna zgoditi, da zlo dolgo delaš, da sploh vložek not dobiš, stroške in davek pa plačuješ kljub temu. Pa mal še delajo na tem, da je kao bolj redkost, fensi zadeva, saj ko se bojo razpasli, bodo pa po mojem tud cene bolj konkurenčne.
  • 0

#46 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 March 2011 - 11:16 PM

Pol bo pa treba še mal počakat, da cene dol padejo. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#47 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2011 - 01:05 PM

Mojga očima zanima ( biggrin.gif ), kje odstranjujejo lasersko dlake na obrazu visoko na ličnicah, kakšna je približno cena in kolikokrat je treba it-ma pa ful malo, samo moti ga, ker mu tam tud rastejo.
A delajo to tud na kakšnih klinikah, ne samo v kozm. salonih, kamor ga ne bi rada pošiljala?
  • 0

#48 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 08 April 2011 - 01:08 PM

En cenik. Tu so dokaj ugodni. Ličnice so 35€.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#49 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2011 - 01:09 PM

Hvala za hiter odgovor, mu bom posredovala. smile.gif
  • 0

#50 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 05 June 2011 - 03:33 PM

Koliko časa pred začetkom laserskega odstranjevanje je priporočljivo, da tisti del ne epiliraš, temveč briješ?



  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#51 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 05 June 2011 - 03:37 PM

3 tedne.


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#52 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 05 June 2011 - 03:39 PM

Aja, samo toliko huh.gif . Ma jst bi za vsak slučaj prej nehala, ker se mi na bikiniju itak rado kej vraste in potem, da bo to na plano prišlo, bo trajalo. down.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#53 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 05 June 2011 - 03:41 PM

Lahko prej tudi. Brez problema.
Belit si jih tudi ne smeš. Dodam za vsak slučaj. smile.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#54 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 June 2011 - 03:42 PM

A greš na laser? Jaz sem ravno včeraj razmišljala, da bi pa mogoče vendarle šla na laser, ČE bi imela keš in nobenih hormonskih sprememb, ker imam na bikiniju masaker zaradi voska. :s
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#55 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 05 June 2011 - 03:50 PM

Jst se ne upam več kazati komurkoli razen Pju in sestri v (pozor!) že navadnih sp. hlačkah, le v boksaricah oz. kratkih hlačah, ki prekrijejo bikini. cry.gif

Pri meni se tudi predel poraščenosti bikinija skoz bolj razširja, čeprav si ta del epiliram z epilatorjem ali na sprednji strani bikinija uporabim tudi pinceto, čeprav gre veliko časa.

Fak no, prov ne upam it že kar par let v kopalke, razen če so boksarice in me je prov sram, k nobena v moji bližini nima tega problema v taki razsežnosti. pri meni se že pač, ko stojim, vidi ta predel, ko rastejo dlake vedno bolj izza hlačk, še več pa je prav med nogam, na notranji strani stegna.



In si kmal ne bom več upala v kopalke spravit, če ne grem na laser. Joj sad.gif

Bi zdaj poleti delala in šla v jeseni na tretma, potem pa itak to kar neki mescev traja, preden daš vse tretmaje čez.


In saj ni to, da si ne bi upala stopit pred koga fora v dlakah, sej si jih odstranim, ampak ker se itak nazorno vidi, da so tam sicer dlake, poleg tega pa je zmeri kej pod kožo še in se vidi... vglavnem sranje.

  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#56 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 June 2011 - 03:54 PM

Ne govori, sploh. down.gif Jaz sem si tako sranje naredila z žiletkami, ker so se razrasle kar povsod, sem potem skušala rešiti nastalo škodo z voskanjem/epilatorjem, a je obseg ostal isti, samo dlačice so se začele vraščat in sem poleg tega zdaj še polna nekih flek. down.gif Meni je tudi ful bad, ko izbiram kopalke najprej pomislim na to, kot da ni dovolj, da sem omejena že s tem, kaj bi mi glede na tip postave in vse pomanjkljivosti pasalo in kaj ne.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#57 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 05 June 2011 - 03:59 PM

Jst že dve leti samo kopalne hlače (in je slaba ponudba, ali pa so ful drage ali pa nimajo tazga podloženga med nogam, tko da so očitno mišljene bolj koz za povrh enih drugim kopalkam) ali boksarice gledam, za navadne me je presram.

In ja, jst mam ful flekcev in to se vse tok vidi, pa tam prav kožo drugač obarvano, pa se to meni fuul pozna, ker sem ful svetlopolta.

sad.gif

Še nekaj: Mislim, da sem dve leti nazaj šla k Berniju prvič na brazilsko. Že takrat mi je govorila, kok sem boga, ker sem tok poraščena. Hvala lepa. Zdaj me je pa sram et, ker se petstokrat v večjem obsegu in mi bo najbolj gnilo na svetu tam noge razširit, da si blo ogledala to enormno količino dlakovja. Fuj!

  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#58 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 05 June 2011 - 04:00 PM

+1 punce, jaz vau čist razumem.
Jaz mam izzagat na vsako stran 4-5 cm radius TEMNE kože. Ki je drug ten pač, kot ostala koža po stegnih naprej dol.
Epiliram vsake dva dni, izgleda grozljivo.
Dlake se mi vraščajo povsod, ne samo po bikiniju, tudi po nogah. Vidi se mi vsaka pika, iz katere raste dlaka...Pore al kaj.
Na bikiniju imam ene 3 take pike, premera 1-2 cm, ki so ostale kot posledica vraščene dlake in ne vem, ali bodo sploh še proč, ker sem jih mogla najmanj petkrat stiskat, preden je ven pogledala dlaka.
Da ne omenjam, koliko vraščenih dlak je drugače, oziroma nekih nagravžnih pik...
Prav groza.
Ne vem kaj naj neredim, zaz ačetek bom kupila nov epilator, a obstaja kaj proti vraščanju dlak?
Že tako mi to pof* britje vzame toliko časa, pa ne DA SE MI, ampak keša pa tud nimam tolko, da bi za te tretmaje zmetala...
Mladoletna, koliko te bo stalo?

Aja da ne omenjam - epilirat se morma nujno zvečer, če ne sem povsod posuta z rdečimi pikami tisti dan - vsaka pora, iz katere potegnem dlako, postane rdeča.... cry.gif

Ja maldoletna, jaz mam tud tam temno kožo, drugje sem pa bela kot stena....izgleda resnično inviting.... NOT.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#59 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 June 2011 - 04:05 PM

Ooo, ne morem verjet, da nisem edina! laugh.gif Sem mislila, da sem edina pošast s takimi problemi, ker kogarkoli pogledam na plaži/ulici, ima popolnoma brezhibno kožo, brez kakršnih koli pik od vraščenih dlak al kaj. Jaz imam to srečo, da sem po očetu podedovala vse slabe stvari (lopataste dlani, obliko nog, tako trdo in grobo kožo, skozi katero ne morejo niti dlake, etc.; mama ima seveda najbolj nežno kožo na svetu, na nogah pa like 3 dlačice cry.gif laugh.gif ). Prej sem se trudila, da bi kožo čim manj mučila, in sem se pozimi čim manj depilirala, da je koža počivala, zdaj pa itak ne morem bit pred fantom kot jeti in mi je prav bad, ko vidim, kako se moja koža slabša. down.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#60 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 05 June 2011 - 04:09 PM

Sally, a pa ti imaš tudi tam, kjer se pod popkom začne venerin griček, dlake tok desno in levo izza gat? Ker jst imam tko in ta je itak najhujši predel za pogledat, čeprav se mi fuul veselo vraščajo tudi med notranjim delom stegen.


Je ena krema, ampak so jo ponekod ukinili. Od veet-a, piše prav proti vraščanju dlak in ima glikolno notri, tko da zapeče ob nanosu, če imaš slučajno kar razbrzdano. Koliko pomaga, skoraj ne morem reč, ker se mi dlake v vsakem primeru vraščajo.

Še ne vem, koliko me bo prišlo. Sestra je šla k eni v Mengeš in dala za vsak tretma bikinija okoli 70€, torej dost poceni in ma zdaj res super, ampak drugje je povsod dražje.
Itak bi šla jeseni, ker morš bit potem ene 5 mesecev vsega skupaj nepobrit... Pa do takrat bi upam da zaslužila dost za vse tretmaje.

QUOTE(Coco* @ 5. 6. 2011 - 17:05) View Post

Ooo, ne morem verjet, da nisem edina! laugh.gif Sem mislila, da sem edina pošast s takimi problemi, ker kogarkoli pogledam na plaži/ulici, ima popolnoma brezhibno kožo, brez kakršnih koli pik od vraščenih dlak al kaj. Jaz imam to srečo, da sem po očetu podedovala vse slabe stvari (lopataste dlani, obliko nog, tako trdo in grobo kožo, skozi katero ne morejo niti dlake, etc.; mama ima seveda najbolj nežno kožo na svetu, na nogah pa like 3 dlačice cry.gif laugh.gif ). Prej sem se trudila, da bi kožo čim manj mučila, in sem se pozimi čim manj depilirala, da je koža počivala, zdaj pa itak ne morem bit pred fantom kot jeti in mi je prav bad, ko vidim, kako se moja koža slabša. down.gif


Jst prov bolestno gledam punce na netu v kopalkah in gatah, kako ni videt nobenih sledi o dlakah, pa prijateljice, ki se spravijo v najkrajše možne kratke hlače, veselo razpirajo noge in nimajo fucking NIČ dlak izza gat,NIČ!!!!!!

  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users