Jump to content


Photo

MATURANTI SPLOŠNE MATURE POZOR!!!


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 24 November 2006 - 11:29 AM

Letos sm kupila nekaj knjig, priročnikov, delovnih vaj... za opravljanje splošne mature. Ker jih res ne potrebujem več-zaradi izpisa iz splošne mature, večino le teh je še nedotaknjenih,zato vas vabim k nakupu mojih knjig. Vi boste prihranili nekaj denarja, jaz pa si bom povrnila saj nekaj stroškov sad.gif

Gradivo, ki ga je mogoče dobiti od mene:
  • Irena Ceklin Bačar, M.Klemenčič-Glavica, N.Levstik, mag.R. Cazinkić : RAZLAGE IN PONAZORITVE JEZIKOVNIH RAVNI V NEUMETNOSTNEM BESEDILUV njem je ponovitev jezika od 1.-4. letnika gimnazije , NEUPORABLJENO

  • SLOVENŠČINA: RAZČLENBA NEUMETNOSTNEGA BESEDILA to je zbirka maturitetnih nalog 1996-2004, vaje, besedila in rešitve,skoraj neuporabljeno

  • MATEMATIKA: ZBIRKA MARUTITETNIH NALOG Z REŠITVAMInotri so maturitetne naloge od leta 1995 pa do leta 2006, NEUPORABLJENO

  • Roman Brilej: MATEMATIKA NA MATURIv tej knjigi so vzorci preiskusov z izdelanimi rešitvami, vsaka naloga ima tudi potek kako prideš do rezultata in potem še eno identično nalogo

  • Mirjam Bon Klanjšček, Peter Kante in Dejan Paravan: ZBIRKA ODGOVOROV NA USTNA VPRAŠANJA IZ MATURITETNEGA KATALOGA ZA MATEMATIKOto je fotokopija, v kateri se lepo vidi vse, manjši format, so pa vprašanja in odgovori ponekod podčrtani z barvo, pač podčrtano je bistvo

  • Boris Pavliha: ZGODOVINA NA MATURI 2007v njem so teme ki jih morate znat po katalogu za maturo iz zgodovino, sta pa 2 poglavja od 10ih podčrtana z markerji, je pa ves tekst lepo viden , tako da nebi smelo motit pri učenju

  • Alenka Kompare, M. Stražišar,I. Dogša, Tomaž Vec, Janina Curk: PSIHOLOGIJA -SPOZNANJA IN DILEME-
učbenik in delovni zvezek, NEDOTAKNJENO,
  • Milan Dekleva: PIMLICOknjiga ki jo potrebujete za esej pri slovenskem jeziku, par opomb napisanih s svinčnikom

  • Milan Kundera: NEZNOSNA LAHKOST BIVANJAknjiga ki jo potrebujete za esej za slovenski jezik-POPOLNOMA NEDOTAKNJENA

vse je lepo ohranjeno, saj so stvari res nove -stare en mesec thumbup.gif

ZATO VAS RES VABIM K TEMU DA SE MI JAVITE IN SE DOGOVORIMO O CENI, KI BO SIGIRNO NIŽJA KOT BI JO PLAČALI VI V KNJIGARNI


lep dan


  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 November 2006 - 12:57 PM

samo ena pripomba: ta tema po moje bolj paše med male oglase, kot sem.
sicer pa veliko sreče pri prodaji!

  • 0

#3 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 24 November 2006 - 01:04 PM

QUOTE(Kalypso @ 24. 11. 2006 - 14:57) View Post

samo ena pripomba: ta tema po moje bolj paše med male oglase, kot sem.
sicer pa veliko sreče pri prodaji!


ubistvu se niti nism pomnla da bi jo lahk dala tja to je res, drgač pa mislim da tudi če je tuki da ni zgrešeno območje, ker ko iščeš kej za šolo ipak najprej sem pogledaš- saj jaz no

hvala
papa
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#4 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2006 - 07:23 PM

hudička, si ti bla oz. si z ledine?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#5 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 24 November 2006 - 08:37 PM

Princeska ne, sm iz celjskega konca
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#6 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2006 - 10:25 PM

Aha, sorry sm misnla... Ker maš 2 učbenika, ki so ga spisali naši profesorji...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#7 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 26 November 2006 - 09:07 AM

ja sej dost profesorjev dela po istih učbenikih
sej a še kdo nima kere knjige?
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#8 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 26 November 2006 - 11:59 AM

hudička poglej zs wink.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#9 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 11 December 2006 - 10:33 AM

KNJIGE SO PRODANE!


KNJIGE SO PRODANE!

  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users