Jump to content


Photo

Clinique kozmetika


  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#101 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 29 December 2008 - 01:04 PM

Jaz sem tudi sedaj uporabljala DDMG in Turnaround koncentrat pa se nekako ne morem odločiti ali sta mi bili kremi všeč ali ne. Zagotovo mi je bilo všeč to, da obe kremi malo omilita rdečico. Uporabljam še Pore minimizer, ki mi je pa zelo všeč ker dobro opravi svojo nalogo smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#102 Ilmatar

Ilmatar

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 231 posts

Posted 30 December 2008 - 03:40 PM

Zame je DDMG zakon. wub.gif Ne zmasti, samo prijetno navlaži - to je pa ravno to, kar moja koža potrebuje - vlago in antioksidante. Mogoče je za zimo malo premalo, ampak drugače je pa worship.gif Mogoče se samo meni zdi, ampak ten kože je po nanosu bolj enakomeren, puder se pa tudi fantastično razmaže.
  • 0

#103 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 30 December 2008 - 06:16 PM

^Se strinjam. Meni je DDMG tudi ful všeč.
  • 0

#104 sissley

sissley

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 11 January 2009 - 07:44 PM

Kar se mene tiče lahko za kozmetiko clinique rečem same pohvale! Imam mešano do mastno kožo, obenem zelo občutljivo. Probala sem res že marsikatero kozmetiko, od loreala pa do loccitane, tudi vichy in še bi lahko naštevala. Pri vseh je bilo zmeraj enako, da se mi je prva dva tedna zdelo vse super, potem pa sem se hitro začela spet svetit, da ne govorim o mozoljih in neprijetnem občutku na koži. V drogeriji sem po naklučju dobila testerje za clinique in sicer za 3-step set tip kože III (paket vključuje gel, tonik in pa kremo oz. moisturizing gel). Zdaj to kozmetiko uporabljam že nekaj časa in je res super. thumbup.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users