Jump to content


Photo

kodri???


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#61 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 06 January 2006 - 02:00 PM

Jaaaaaa jaz bi mela take koderčke kot Lindsey !

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#62 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 January 2006 - 08:38 PM

Mene pa zanima,če ta curls rock tud definira že naravne kodre? Da bi jih poudarila ta krema in ločila pramene kodrov, če me zastopite? Da bi jih enostavno povedano polepšala in jih lepo zgladila. (S tem NE mislim zravnala ... bog ne dej laugh.gif ampak zgladila lasno površino,ker vse,k mamo kodre vemo,da so kdaj pa kdaj nekak 'hrapavi')
Ubistvu sm se šele zdj mal zamisnla nad to kremco,če dejansko nardi tud kej učinka na že kodrastih laseh,sam, da jih polepša?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#63 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 06 January 2006 - 08:40 PM

Rea...dobro uprašanje!!! tongue.gif tongue.gif Mene tut to zanima!!!
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#64 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5732 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2006 - 08:59 PM

kremica curls rock naredi vse to. kodre loči, postanejo gladkejši in s tem posledično bolj svetleči. v glavnem izgleda kot, da imaš urejeno frizuro in ne gnezda na glavi (vsaj pri meni!!!!)


kar se pa tiče frizur katerih slikice ste nalimale: ŽAL so to frizure sfenane, navite in bogsigavedi kaj še. ne moreš imeti naravno take frizure 8ravni, skodrani ali valoviti lasje gor ali dol, ne gre!!!!)
  • 0

#65 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 06 January 2006 - 10:08 PM

Koliko pa je cena te kreme? Sama imam valovite lase, tako da si jih sedaj likam vsako jutro, ravno toliko, da ne štrlijo okoli in okoli. biggrin.gif
Kako pa se jo sploh uporabi? Naneseš na vsak pramen posebej mogoče? Hvala za pomoč. ;)
  • 0

#66 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 06 January 2006 - 10:22 PM

JAZ SEM FAUŠ! twisted.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#67 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 January 2006 - 10:35 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
JAZ SEM FAUŠ! twisted.gif
zakaj?a k nimaš kreme? laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#68 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 January 2006 - 10:37 PM

[quote=DiLeMa][quote=Tanjci]ja rea.... ti nas zavajaš, pa dilema tud

Tanjci jst nimam ravno skodranih las, v bistvu daleč od tega. Imam čiiist malenkostno valovite, ampak res minimalno ... v bistvu jih likam zato, da lepše izgledajo.[/quote]
sej si pol rekla, da vsaj mal valoviti morjo bit... no ker jst imam ČIST ravne in pol nč ne bi "deloval"
  • 0
Posted Image

#69 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 January 2006 - 03:44 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(¤PunChkA¤)
JAZ SEM FAUŠ! twisted.gif
zakaj?a k nimaš kreme? laugh.gif


Ne rea.. tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif Ampak zato ker nimam koderčkov... cry.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#70 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 20 February 2006 - 07:11 PM

Meni so pa zadnje cajte kodrasti laski fuul lepi pa sm mislna si jih jz zamislt. Ampak mam pa ful ravne lase pa frizerka pravi, da so tud dokaj "težki" pa me zanima če obstaja kej tazga da bi mi jih usaj malo nardit kodraste? ermm.gif
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#71 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 20 February 2006 - 07:35 PM

Joj jaz si jih že nekaj časa ravnam pa me je zadnjič prijelo, da bi si jih nakodrala. Uporabili sva figaro in na koncu sem se skoraj razjokala, ker sem bila kot kak pudelj. Ojoj še sedaj me stisne ko se spomnim na to. :confused2:
  • 0

#72 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 February 2006 - 01:56 AM

Ima katera kaki predlog, kak naj take kodre dosežem ? Mam pa čisto čisto ravne lase drugače..

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#73 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 21 February 2006 - 09:10 AM

Jst bom probala tole s Tigijem, da vidim, nameravam pa ponovno it k frizerki, ki mi bo naredila kodre. 2x sem že imela trajno-pa ne tako kot stara mama, full lepe kodre sem mela, valda na začetku malo preveč močne, ampak se morajo malo lasje tudi raztegnit... Drgač mi je to držalo več kot pol leta. Zdaj bom pa šla na nekaj "lažjega"...
  • 0

#74 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 10:11 AM

¤PunChkA¤ ta velike navijalke ... one ježaste, sej veš. Deluje, preizkušeno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#75 Kate

Kate

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Domžale

Posted 21 February 2006 - 10:19 AM

Punchka- odgovor zate:

ta punca na sliki nima ne vem kako skodranih las, zato ti priporočam, da si kupiš v kakemm fr. salonu močno peno za kodre in si nato peno po umivanju s prsti vtreš v lase. Bolj ko boš lase mečkala v kodre, bolj bodo kodrasti. Držalo ne bo dolgo, ampak nekaj časa sigurno.

Kodre imam že skoraj celo življenje in je ta recept preizkušen.
Probaj!

Upam, da si zadovoljna z odgovorom.

P.S.: Pena od Tigija je dobra, ampak ni dovolj močna.
  • 0
Don`t give up!

#76 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 10:22 AM

QUOTE(Kate)

P.S.: Pena od Tigija je dobra, ampak ni dovolj močna.


Kate ktera je pa dovolj močna? Ktero uporabljaš ti?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#77 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 February 2006 - 10:22 AM

Men so ježki vsakič potrgali celo goro las, tako da jih ne dam več gor no matter what. Zato sem si morala lase ekrajšat na frufru spredaj rolleyes.gif (pač oni tanjši lasje ob obrazu so bli čist potrgani :crybaby:)...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#78 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 10:25 AM

Zafrkavaš? blink.gif Kaj za vraga si pa delala s temi navijalkami? Moja saestra jih že dolgo uporablja, tudi mami včasih in jaz, pa je vedno vse kul ... a jih ful na silo dol vlečeš al kaj?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#79 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 February 2006 - 10:34 AM

Dala sem jih gor samo 2x in nikoli več (vsakič s pomočjo gospe mame),

Hotela sem se zrihtat za maturantski ples in ker mam noro rada valovite lase sm si jih hotla mal navit. Najprej sm normalno umila lase, dala spredi in ob straneh ježke, pa jih mam bolj malo tak da sem pol kombinirala z onimi predpotopnimi železnimi navijalkami biggrin.gif . So far so good. Pustila na glavi par ur (las si nisem fenirala) 1x presprejala z lakom. Pols m si jih hotla pobrat dol in so zadej čist lepo šli, čim je pa pršl do roba lasišča kjer sem mela ježke se je pa vse začel zapletat, čeprov sem naprej vlekla dol one ta spodnje. Glih tle pr sencah kjer najbolj boli so se mi res ornk zapletl in sm bla na tem da bi si jih odstzrigla s škarjami, pa sm drgač lase frik, tak da lahko veš kok bad je blo...
Kokr se spomnem je bil gl. problem v tem, da so se mi lasje nekak zataknil za rob teh ježkov in se pol spletli skup z lasmi navitimi gor. Železne navijalke so ble men dost bl fajn, pa ful lepše kodre so mi naredile.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#80 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 10:37 AM

Crna sej ne smeš sprejat z lakom predn daš dol navijalke! To je pa totalen NO GO ker se ti lahk lasje na navijalke nalimajo zarad laka.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users