Jump to content


Photo

piercing


  • Please log in to reply
3040 replies to this topic

#3001 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2010 - 11:01 PM




To je pa meni totalno nepraktično (in grdo). :s


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3002

  • Guests

Posted 08 November 2010 - 11:08 PM

QUOTE(Braunkopf @ 9. 11. 2010 - 0:33) View Post

Kolegica ga je imela in ji je po parih mesic ven padel.


Ajoj tega se pa jaz tudi zelo bojim ermm.gif

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 9. 11. 2010 - 1:01) View Post

To je pa meni totalno nepraktično (in grdo). :s


To pa me ni zanimalo biggrin.gif down.gif
  • 0

#3003 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2010 - 11:09 PM

QUOTE(Huda Nina @ 8. 11. 2010 - 23:08) View Post

To pa me ni zanimalo biggrin.gif down.gif

Bi rekla, ja, zato je bilo posredovanje še toliko bolj sladko. laugh.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3004

  • Guests

Posted 08 November 2010 - 11:12 PM

ermm.gif
  • 0

#3005 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22413 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2010 - 02:01 AM

Meni izgleda tak piercing boleč na pogled. biggrin.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3006

  • Guests

Posted 09 November 2010 - 08:14 PM

Tudi meni. Samo vseeno upam, da ne bo preveč hudo biggrin.gif
  • 0

#3007 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2010 - 08:17 PM

Nimam izkušenj s pirsingi, ampak to na ustnici res zgleda boleče... Ustnica je ful prekrvavljen del obraza, tudi zelo oživčena je... Tak da... po moje boli ermm.gif
  • 0

#3008

  • Guests

Posted 16 November 2010 - 06:12 PM

Torej sporočam vam, da sem ponosna lastnica novega uhana thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

IPB Image
  • 0

#3009 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25978 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2010 - 10:08 PM

QUOTE(Kinky @ 5. 7. 2010 - 19:06) View Post

worship.gif


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3010

  • Guests

Posted 22 November 2010 - 02:49 PM

In, da poročam kak je z uhanom biggrin.gif

Oka modra, kot da bi me kdo nabutal. To je to, ko ne poslušam, ko mi kdo kaj govori. Nič alkohola vsaj en teden. Zdaj pa mam biggrin.gif
  • 0

#3011 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 31 January 2011 - 09:19 PM

Jaz si imam namen dati Monroe pierce, to je piercing nad ustnico, desna stran. Zanima me, kakšne so kaj cene, ali je za ta poseg bolje izbrati Cult ali Exit, in kako je z reskiranjem, da ti vbodejo v živc smile.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#3012 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 01 February 2011 - 12:47 AM

Cult! mislm da so tam vsi pirsi skupi z uhanom 40 eur.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#3013 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 01 February 2011 - 08:21 PM

Kul, hvala smile.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#3014 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12103 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2011 - 03:20 PM

Jaz si nekam želim kej takega:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

torej, dva prijetna (nesvetleča) strička zgoraj na ušesu, ful mi je všeč. Za začetek me zanima, če ima to kakšno posebno ime laugh.gif Internet je velik, ta tema ima 150 strani in ne znam nič najt brez pravega izrazoslovja sad.gif

Sicer pa sprejemam mnenja in izkušnje, a je to problematično mesto, kolko časa se celi in do kakšne mere se zaraste, ko se zadevo da ven?

Vsak odgovor bo poplačan z iskeno hvaležnostjo.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3015 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 17 February 2011 - 03:22 PM

Jst sem imela dve luknji tam, sem bla pa še mlajša in nisem vedela, da naj bi se ta predel še z iglo delal in mi je tista tam kar v zlatarni in s pištolco. Mela sem probleme z vnemanjem (se recimo še ni čist zacelilo, pa sem zmeri kaj lase zataknila vanj in potegnila ponesreč), zato sem potem enkrat to ven pobrala in se mi je čist zaraslo.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#3016 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12103 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2011 - 03:48 PM

Uf ermm.gif No, jaz bi si vsekakor šla delat nekam za prav, ne s pištolco. A misliš, da bi se meni tudi tolko lasi zatikali, glede na to, da so v bistvu popolno nasprotje tvojih biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3017 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 February 2011 - 06:44 PM

smile.gif

Jaz imam tam že 12 let uhan, enega, in okroglega, torej se mi nič ne zatika. Zna biti problem za spanje, če imaš nekaj takega, oz. odvisno kaj imaš zadaj - če imaš muhico, te bo bolelo, ko boš spala. Narejeno mi je bilo s pištolco.

Jaz včasih full zaležim, in se zbudim zjutraj rdeče uho, prav žari, ampak pač mine.

Odvisno od človeka, meni recimo se nič ni zagnojilo, ampak sem tak človek LOL, da se mi nikoli nič ne vname, recimo ene punce so pisale, da se jim je popek celil 6 mesecev. blink.gif Meni se je v dveh dneh. twisted.gif laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#3018 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22413 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2011 - 08:17 PM

Jaz imam tudi na zgornjem delu ušesa 2 uhana in se mi nič ne zatikajo lasje. Ampak nimam teh uhanov, imam tiste piercing uhane (eden je tista palčka s kroglico na vsaki strani, drugi pa je rinka s kroglico). Narejeni so bili tudi pri meni s pištolco, že leta nazaj, danes bi pa šla vsekakor z iglo delat. Eden se mi je namreč ful dolgo celil in se mi gnojil vsake toliko.

Pomoje je ful bolj praktično, če si daš tudi ti kakšen tak uhan noter, ne pa teh z muhico. Pri teh se ti verjetno res znajo lasje zapletat.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3019 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12103 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2011 - 04:29 AM

Muhice ne bi imela, ker je grda laugh.gif Mislila sem kej v tem stilu

IPB Image

IPB Image

samo da pač 2 skupaj. Se opravičujem za grdo sliko laugh.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3020 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 February 2011 - 08:58 AM

smile.gif

Aha, potem pa kar v akcijo.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users