Jump to content


Photo

Supernatural


  • Please log in to reply
251 replies to this topic

#1 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 December 2007 - 07:13 PM

midva s fantom sva začela gledat supernatural, zdj sva pr 5 delu pa me še ni čist potegnl, zaenkrat mi butast igrata v odnosu brat brat huh.gif
gleda kdo, je potem kej bolš?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#2 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 11 December 2007 - 03:34 PM

Rea, mislm, da gleda Supernatural Jenna. wink.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#3 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 December 2007 - 10:01 PM

Midva s fantom sva tud gledala Supernatural, samo nama je ratal čist beden pol, taka najstniška nadaljevanka...brezveze v glavnem. Pa ful nama je blo smešn tist k na začetku rečejo : familiy business laugh.gif kr neki skratka, vedno bolj bedno je blo, tko da sva nehala gledat.


  • 0

#4 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 January 2008 - 04:46 PM

Zdj sva pogledala supernatural, nekak hvala bogu/končno se je končal (no, še 6,7,8 del 3 sezone morva pogledat) hmm.gif recimo rahlo tečna serija, ampak vseen za krajšat čs, pa ta starejši brat je ful dobr! Najprj mi je bil mlajši boljši, pa sm hitr ugotovila, da temu ni tako biggrin.gif .

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#5 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 January 2008 - 05:06 PM


Tud supernatural je gledljiv, samo na momente tečne dialoge mi mata pa kdaj izpade tko ceneno. Itak pa pač vsak v kriterijih svoje podlage ocenjuje in ne mormo merit istih reči isto.
No, skratka, tist brez življenjskih modrosti in sporočil, se pa ne bi strinjala, je le nek nauk pustil v tvoji glavi, da ne boš pred špeglom rekla 3x bloody mary laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 January 2008 - 03:53 PM

Midva s fantom sva kakšnih 14 dni nazaj po Jenninem priporočilu začela gledat Supernatural in nama je enkratno. Sva pogledala že skoraj obe dokončani sezoni (pri drugi sezoni sta nama ostala še mislim, da dva dela) in sva res ful notr padla. Dean in Sammy sta prav jummy za pogledat (poseben bonus zame), pa tudi drugače sta mi zelo všeč njuna lika, ker se ti kr nekak usedeta v srce, pa super dialoge imata (tudi na momente take navihane in dosti duhovite). Dogajanje je res skos napeto in zanimivo, pa všeč mi je, ker ponavadi ne kaže tistih najbolj krvavih zadev (ponekod vse stavijo na podrobno prikazovanje masarjenja, da ti že skoraj v slow motionu in do pikice podrobno pokažejo, kak nekdo nekomu zapiči nož v oko in podobne blesarije), ker sem ful občutljiva na te zadeve, ob enem je pa vseen dogajanje dost grozno in nepredvidljivo, da ti kar ornk požene kri po žilah.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2008 - 10:35 AM

Ravnokar mi je dol potegnilo 12. del tretje sezone Supernatural in se že kr tresem, ker hočem it takoj zdle gledat, ampak sm obljubla fantu, da bom počakala in bova gledala skupaj - on pa pride šele popoldne domov. cry.gif

Obožujem to nadaljevanko.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3133 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 25 February 2008 - 09:56 AM

tako kot Dilema sem se čist vrgla v Supernatural...

mal mi manjka pa bom pogledala prvi sezono, pol pa sledita še druga in tretja happy.gif najbolj huda serija, kar sem jih kdaj vidla (da glavnih igralcev sploh ne omenjamo biggrin.gif)
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 February 2008 - 02:53 PM

A mi zna katera povedat, če je res, da zdej nekaj mesecev ne bo nobenega novega dela Supernatural? cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 26 February 2008 - 03:14 PM

Supernatural on April 24 (four new episodes)


  • 0

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 February 2008 - 05:53 PM

cry.gif cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 28 September 2008 - 05:41 PM

^^ A ni ta Supernatural na TV3? Mislim da je. Nekaj malega sem vidla, a dejansko lažje zdržim ob nekih bolj no-brain azdevah. Sej bomo vidli kako bom sploh kaj gledala... Nekako sumim, da bom nehala nekje na sredi, kot vedno.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 October 2008 - 03:25 PM

Meni je tudi Supernatural enkraten, ena najboljših nadaljevank, nekako ujame pravo ravnovesje med napeto akcijo, zanimivo zgodbo in hudomušnim, posrečenim humorjem.
To je pa res nadaljevanka, pri kateri ti 40 minut trajajoča epizoda dobesedno zleti skozi, kot bi trajala 5 minut. Jaz sem vedno čist pobita, ker se tak hitro konča.
Komaj čakam, da z Matejem danes pogledava tretji del zadnje sezone. Se zaradi tega že cel dan veselim večera. Obožujem brata Winchester, raaawr! twisted.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 October 2008 - 09:28 AM

Ok, we get it, Supernatural je super. Če niste že 1001 napisale. smile.gif tongue.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#15 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 06 October 2008 - 01:23 PM



Supernatural sem malo 1. sezono pogledala, na prvi vtis je ok, moram do konca še pogledat. 2. sezona se mi je pa na žalost zbrisala.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#16 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 October 2008 - 09:28 PM


Ah supernatural, family bussines, men je to tok smešen, skratka ful bedna nanizanka sleep.gif

laugh.gif
  • 0

#17 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 26 October 2008 - 05:14 PM

gledam supernatural (1.sezono).ni mi neki ful všeč, je gledljivo, fajn, sam ni pa tko da bi komi čakala drug del, da bi mogla vse takoj pogledat. tale jared mi pa sploh ni seksi, sm mislna da mi bo bl ratov všeč ob gledanju tega, pa mi sploh ni. un s kratko čupo je pa hud!!!


  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#18 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 28 December 2008 - 03:34 PM

zaljubljena sem v Deana oops.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#19 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 28 December 2008 - 09:05 PM

Sam mi drgač ni všeč, ampak ko je bil pa obseden pa ko se je spravu na Jo, bi bla pa takoj na njenem mestu (2.sezona). pa v 15.delu sm crknla od smeha ko je govoru kukr gej
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 December 2008 - 10:18 PM

Aneda je Supernatural zakon? tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users