Jump to content


Photo

Korektorji


  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#21 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 11 May 2006 - 04:38 PM

Aja js mam opd manhattna un ko mqa dve strani - na eni strani krema proti mozoljem na drugi pa kao tekoči antibakterijski puder. A tile vaši korektorji Oriflam pa Green line(sam ta dva se trenutno spomnim pa še drugi me zanimajo) pa to so antuibakterijski al sam navadni korektorji?? Ker meni je zdravink učeri reku da morem najt neki takega po čemer ne bom mela več mozoljev ker lih uporabljam ene kreme proti mozoljem od zdravnika ermm.gif No in mi predlagate kire vaše al naj ostanem pri tem ko ga mam zdej?? Ok vem da preveč uprašujem sam bi bla pomoč vseen dobrodošla biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#22 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 May 2006 - 06:31 PM

Jaz imam enega rumenega od ArtDeco. Neki Camouflage, rumen in res odlično prekriva, samo tudi izsuši kožo. Hočem reči, uporabljam ga za prekrivanje podočnjakov (mozoljev tak nimam) in ker imam že itak čisto suho kožo moram res ful namazat s kremo pred in po uporabi, če ne bi se verjetno kar odluščila dol oops.gif ok malo pretiravam
MUF ima tudi odlične korektorje, zadnjič me je prav imelo, da bi kupila enega zelenega, čeprav ga sploh ne rabim biggrin.gif Kakšne so sestavine pa ne vem.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#23 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 17 May 2006 - 05:20 PM

Meni je zdravnik dal od Exfoliaca knjižico. Po nosu in čelu kar veliko mozoljev ... Exfoliac je pa zato primeren (gel za umivanje in prekrivna krema) ... ali je bolšje da kupim od Green Gine korektor in gel za umivanje?? Ker bi rada tudi nekaj za prekrivanje, kar tudi suši in ne zapira por - Exfoliac ma pa samo prekrivno kremo kar meni ne pomaga najbolj, saj rabim samo za na mozojčke (čelo in nos) in ne cel obraz ... če bi pa samo ta dva dela z obarvano kremo namazala bi se pa videlo, da imam namazano!!
Aja ne vem pa, če je boljše imeti in za umivanje in prekrivanje isto znamko ali ne?? Ker pri prekrivanju izbiram med antibakterijskim prekrivnim stikom Green Line in med Vichy. Ne vem pa, niti za umivanje!Pa od Vichy gela za umivanje itak da ne bom kupla ker je predrag. Kakšne so vaše izkušnje s tema dvema korektorjema in če mi odgovorite prosim še na prejšnja vprašanja!! PROSIM PROSIM ... ker bom umrla zaradi teh mozoljev
Aja mislim, da je dobro, da veste, da uporabljam Skinoren in Dalacin T - kremi proti mozljem, ki mi ju je dal zdravnik.
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 May 2006 - 06:28 PM

Kupi si kak nežen gel za umivanje - Scheller ali kakšno otroško penico. Učinkovito in nežno.
KOrektor pa kakšen nemasten. Mislim, da je Green Line poln olj, samo nisem sigurna. Stavim na Revlon korektor. Super sestava in nizka cena.
Za umivanje in prekrivanje ne potrebuješ iste znamke. Obarvane kreme pa tudi ne potrebuješ (boljši je puder). Omisli si raje dober korektor in dobro dnevno kremo z UV zaščito.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 18 May 2006 - 03:26 PM

A tud olj ne sme vsebovat?? Potem Green Line ni ravno najboljši, ane?? Kje pa se Revlonov korektor kupi??
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#26 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 May 2006 - 03:49 PM

Muller wink.gif
  • 0

#27 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 26 May 2006 - 10:05 AM

QUOTE(_Mayckica_)
Jinadaze, jaz pudra ne uporabljam, samo korektor. Ni zelene barve, je za odtenek svetlejši od moje kože, sicer včasih ne prekrije popolnoma ampak mi ni take panike, ker mi je bolj pomembno to, da mi hkrati tut suši mozolje.


Js mam pa korektorje, ki so mal temnejši od moje kože ... mal hecno se mi zdi, da bi svetlejši sploh kaj prekril če je pa svetlejši. Res ne razumem ... Kako je zdej to?? ermm.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#28 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 26 May 2006 - 10:19 AM

Do zdej so mi priporočili korektorje od:
1. green line (v stiku)
2. manhattan (v stiku)
3. revlon colorstay (se mi zdi da je tekoč)
4. artdeco camouflage
5. max factor erace
Zdej pa 4. ne suši mozoljev. Kaj pa 3. in 5.???? Ker js bi rada takšnega, ki suši - in če ne je boljše, da teh (4. za 3. in 5. še ne vem, če sušita) ne kupim??
HELP PLISSSSSS!!!
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 May 2006 - 10:49 AM

Suši noben korektor ne. Za sušenje mozoljev uporabi kakšno posebno žaubo. Korektor zgolj prekriva.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82165 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 May 2006 - 12:18 PM

QUOTE(Naty)
Do zdej so mi priporočili korektorje od:
1. green line (v stiku)
2. manhattan (v stiku)
3. revlon colorstay (se mi zdi da je tekoč)
4. artdeco camouflage  
5. max factor erace
Zdej pa 4. ne suši mozoljev. Kaj pa 3. in 5.???? Ker js bi rada takšnega, ki suši - in če ne je boljše, da teh (4. za 3. in 5. še ne vem, če sušita) ne kupim??  
HELP PLISSSSSS!!!

1. masten
2. masten in komedogen
3. baje odličen,sama nisem sprobala
4. masten
5. masten in komedogen
Tako da je od teh najboljša izbira Revlon. wink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#31 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 May 2006 - 01:57 PM

Meni je od ArtDeco Camouflage presuh in nikakor ne masten.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#32 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82165 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 May 2006 - 04:30 PM

Gost misliš,ne suh.To bi blo nemogoče,ker je poln maščob.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#33 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 26 May 2006 - 09:50 PM

Hvala vama Jinadaze in Sonchika!!!!
Vem, da sm tečna ampak biggrin.gif sam še eno vprašanje mam (zadnje:!smile.gif, ker itak grem ju3 kupit ta korektor. Zdej sm na tem Revlonovem .... kaj pa Vichy Normaderm - za prekrivanje??
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#34 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 May 2006 - 10:57 PM

QUOTE(Jinadaze)
Gost misliš,ne suh.To bi blo nemogoče,ker je poln maščob.

Lej, jst sem ga imela gor dvakrat približno 12h, pa se mi je koža po odstranitvi make upa ful luščila. Pudra razen mini sloja čez nos in čelo nisem imela, na očeh enkrat samo maskaro, drugič pa malo več senčila, tako da je bil ziher krivec za luščenje ta kamuflaž. Uporabila sem ga pa čisto tanek sloj za prekritje podočnjakov, po nanosu kreme (Alverde Jojoba).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#35 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82165 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 May 2006 - 04:38 PM

To pa verjamem,ker je res nenormalno gost.Sploh če imaš suho kožo,pod očmi je pa še bolj suha.Jaz korektorja itak sploh ne uporabljam več,nikjer. 8) tongue.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#36 Zjebana

Zjebana

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:ma ... zjeban :S:S
  • Interests:hm...

Posted 11 June 2006 - 04:08 PM

QUOTE(Naty)
Hvala vama Jinadaze in Sonchika!!!!  
Vem, da sm tečna ampak  :D  sam še eno vprašanje mam (zadnje:!smile.gif, ker itak grem ju3 kupit ta korektor. Zdej sm na tem Revlonovem .... kaj pa Vichy Normaderm - za prekrivanje??


Js sm uprašala prodajalko v lekarni kako je z Vichy Normaderm celotno "kolekcijo" pa mi je tole rekla: čisto tako med nama (pogled levo, desno) to nič ne vela!! wink.gif In se čist s3njam!!

Ko si rekla da si na Revlonovem - a je vodoodporen??
A MOGOČE KDO VE ZA KOREKTOR KO BI SE LAHKO KOPAL NA BAZENU Z NJIM NAMAZANIM NA OBRAZU PA SE TI NE BI VIDLO DA GA MAŠ PA SE TI NE BI RAZMAZAL PA NITI NE BI BLA VODA CELA RJAVA OKOLI TEBE!?!?!?!?!?!?!?!
  • 0
Why don't you chust close your eyes and kiss my lips and let it go

#37 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 June 2006 - 05:25 PM

Ok jaz nevem kako ve uporabljate korektor, ampak to ni puder in ga pač namažeš samo na posamezne mozoljčke, torej minimalno. Zatorej mislim da ni bojazni da bi bila voda okoli tebe rjava, res ne laugh.gif

Drugače pa ne vem kako zdržijo v vodi. Korektor itak že sam po sebi ni nevem kako obstojen, če ne daš na vrh še puder in tako, tudi ko si ga zjutraj naneseš, čez nekaj časa postane mozolj spet viden. Tako da pomoje ti ne bo noben zdržal par-urnega plavanja in špricanja z vodo v bazenu. Razen mogoče če res ne boš zmočila obraza wink.gif
  • 0

#38 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 June 2006 - 05:48 PM

Za bazen je bolje biti nenamazan. Ker MU, pa klor in vsa ostala svinjarija ne gredo skupaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#39 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 11 June 2006 - 06:10 PM

Sam js se s temi mozolji ne morem nikjer pojavit brez da bi bla namazana ... ampak problem je tud v teh madežih ... pa sonchika mi je svetovala naj jih pustim pri miru in si mažem v bazenu si jih pa ne morem in bom res umrla, če me kdo vidi tako (nenamazano) - a mate kakšen predlog?? ja...molim lahko da bojo mozolji čudežno zginli sad.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#40 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 11 June 2006 - 06:16 PM

ja pa kaka te si?? sigurno ne moraš biti TAAK grozna. pa kaj misliš, da bodo cele toplice samo tebe gledale? "glej ono kaka je! "
pa ni šans, to so samo tvoji brezvezni predsodki. skoraj vsak ima v mladosti težave s kožo, sprijazni se stem in naj ti dol visi. ne razmišljaj kak zgledaš pa se rajši fajn mej wink.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users