Jump to content


Photo

Lush - Razorantium (shaving cream)


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 10:27 PM

.

Načeloma prakticiram depiliranje, ampak občasno pa britje (da omilim vraščanje dlačic) in to je moja prva in najbrž zadnja (v pozitivnem smislu) krema za britje (prej uporabljala gele & pene). Sestavinsko super... vsebuje gel lanenih semen, vodo pomarančnih cvetov, olje jojobe, kakavovo & kokosovo maslo, čebelji vosek, olje pomaranč in vetiverja, glicerin. Jaz sem si jo nanesla na rahlo vlažno kožo (kasneje ugotovila, da je postopek še boljši, če si jo vmasiram na suho), fino vmasirala in pustila ene 5 minut, da se mi je že skoraj posušila. Potem pa sem še enkrat z vlažno roko vmasirala in se lotila opravila. Venuska je kar drsela po koži, dlačice so bile ekstra mehke in pripravljene na žalostni konec. Potem sprala, ostala pa je neverjetno mehka, svilnata in nahranjena koža (krema je zelo hranljiva, kar se zelo čuti) - kot da bi se že namazala s kakšnim losjonom, res presenetljivo, sem se mogla prav parkrat prijet, da sem dojela..... tako da niti nisem nanesla ničesar, pa je koža vseeno gladka, nič je ne zateguje. Torej po mojem mnenju je izdelek primeren tudi za občuljivo in suho kožo na obrazu - tukaj mislim seveda na moške, he he he - fant jo ima namen sprobat - o tem še poročam. Vonja nima meni ravno najbolj prijetnega, ni obstojen. Cena za 225g je okoli 2500 sit in glede na to, da se je porabi res minimalno, je ustrezna. Pakunga tipična Lushevska, črna, na navoj. Priporočam vsem, ki bi radi odkrili prijetne čare britja! biggrin.gif

IPB Image


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28963 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 09:16 AM

prekrasna krema za britje z veliko naravnimi izvlečki, ki se enostavno zajame iz lončka, pomenca med dlanmi in nanese na vlažno kožo predela, ki ga želimo obriti. po želji se lahko pusti minuto, dve, da se malce vpije in medtem zmehča dlačice, po tem pa je britje prava pesmica. ker je krema precej mastna, je potrebno žiletko sproti spirati pod precej toplo vodo, ampak se lepo spira (na mojih excellkah se lahko malce zatika, ampak vroča voda reši tudi ta problem). koža je po britju gladka in nahranjena, na otip mehka, skratka občutek imam kot bi se že namazala z losjonom (podobno odkriva tudi moja predhodnica). točna cena je 2580 sit, krema traja relativno dolgo, ker se je porabi precej malo.

toplo priporočam!

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users