Jump to content


Photo

dehidracija po alkoholu


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 19 August 2006 - 09:11 PM

em dans sm se zbudila on 5h zju3...čis zvožena...k smo ga s kolegicam pile...no in nevem zaka sm bla tko zdehidrirana...pa to vedno ko mam mačka zju3(ne velikrt sej sm mlada tongue.gif ) nevem kolk vode velik popijem... ermm.gif je to normaln ermm.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#2 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 19 August 2006 - 09:14 PM

ja to je normalno....to pa dela alkohol,hehe.zjutri se vedno zbudiš kakor da že sto let ne bi pil...
Zato ne pijem več biggrin.gif
I hate that feeling ermm.gif
  • 0

#3 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 20 August 2006 - 09:45 AM

Seveda je normalno. biggrin.gif Alkohol povzroči dehidriranost. Zato en nasvet, če je že treba piti: pred spanjem popij kar se da veliko vode, pa zjutraj ne bo čutiti kakšnih hudih posledic. Še boljši nasvet: sploh ne pit, pa bo. wink.gif
  • 0
IPB Image

#4 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 August 2006 - 03:16 PM

Mal sem spremenila naslov teme, da se ve zakaj se gre.

Ja itak, alkohol te dehidrira pa še glava boli pol od tega. Drgač pa mal pomisl kolkrat greš lulat k ga piješ. biggrin.gif

Jst tud zmeri pred spanjem spijem vsaj pol litra vode (pa ne na ex, ker to tud ni fajn) pa tud vmes med pitjem je fajn kej spit.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#5

  • Guests

Posted 20 August 2006 - 04:22 PM

Ce pijes vino ga je fajn mesat z vodo, se pravi da pijes bevande namesto bambusa recimo..pac deci vina deci vode..se ga lahk se vedno orng nazges, sam bo pa macek obcutno manjsi.
Ko sm bla malo mlajsa sm se tut js veckrat sprasevala, ce je normalno da ma clovek takega macka, da skor skup pade alpa da bruha sele drug dan ob 11h zvecer alpa da spije skor 10litrov vode pa je se vedno zejen. Zdaj vem da je vse to normalno in se temu rece ZASTRUPITEV Z ALKOHOLOM! biggrin.gif Vsak macek je ze blazja zastrupitev, hujsi ko je, mocnejska je zastrupitev. Ja, res je. smile.gif
Kljub temu se vedno pijem, sam da zaradi nenormalnih mackov poskusam bolj redko alpa v manjsih kolicinah.. smile.gif
  • 0

#6 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 20 August 2006 - 05:06 PM

hjo jebe+mu mater ej js dans sm šla že ene 30x scat hijo pa tok me glava buli...učer sm pa ceu dan spala....pa kozlala u 3pm ej nikol se še nism tok nažrla zej mam pa posledice take d 2 dni preživlam že mačka...

ps. se bo treba navajat pit d naum tok zvožena tongue.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#7 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2006 - 05:11 PM

QUOTE(metal*girl)
hjo jebe+mu mater ej js dans sm šla že ene 30x scat hijo pa tok me glava buli...učer sm pa ceu dan spala....pa kozlala u 3pm ej nikol se še nism tok nažrla zej mam pa posledice take d 2 dni preživlam že mačka...

ps. se bo treba navajat pit d naum tok zvožena tongue.gif


vav kera carka IPB Image
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#8 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 20 August 2006 - 05:47 PM

ermm.gif wtf
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#9 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2006 - 05:53 PM

dont u wtf me biggrin.gif dobr ves o cem govorim wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#10 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 20 August 2006 - 05:57 PM

mnja no nerabim nekih kretenou k sponašajo...pač sam povem svjoje pa če ti je ušeč al pa ne...ni treba brat če misliš d se s tem dokazujm... k se ne...in nočm postat nek pjanc tkole...aveš
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#11

  • Guests

Posted 20 August 2006 - 06:03 PM

:laughing6:
  • 0

#12 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2006 - 06:06 PM

dej smrkla da te nebom zdej udarla biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#13 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27058 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 20 August 2006 - 06:29 PM

Fajt, fajt !
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#14

  • Guests

Posted 20 August 2006 - 06:33 PM

QUOTE(*pikica*)
dej smrkla da te nebom zdej udarla biggrin.gif


A men to? Js sm na tvoji strani! smile.gif
  • 0

#15 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2006 - 06:40 PM

ne ne, metalkici je blo namenjen wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#16 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 10 September 2006 - 02:07 PM

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#17

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 02:31 PM

Shayla, kaj te muci?
  • 0

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 02:50 PM

Mogoče idiotiš obnašanje nekaterih osebkov?

Samo predvidevam. rolleyes.gif

Drugače pa alkohol ful dehidrira telo, kot je že bilo povedano ... baje tudi požre ves vitamin C in je dobro popit veliko limoninega al pa recimo grenivkinega soka ... js če sm fejst nalita, si dam ko grem spat na nočno omarco 1.5 litrsko flašo vode, notr pa stisnem ene dve limoni al pa eno limono in eno grenivko. Pa še pol ko se zbudim, spijem sveže stisnjem limonin/grenivkin sok in pomaga. Pa če je ekstra hudo, ruknem en Aspirin +C.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 September 2006 - 03:42 PM

Ja, proti mačku pomaga, če med pitjem, oz. po koncu pijančevanja vase vržeš en "painkiller", npr. aspirin ali pa paracetamol, se naslednji dan zbudši brez mačka, oz. z malim muckom biggrin.gif . Pa veliko vode, meni naslednje jutro super pomaga goveja župca in hladen tuš. Najhuje je pa nekje na sredi naslednjega dne, zjutraj še ne.
Itak pa me alkohol že med pitjem ful dehidrira in preprosto moram vmes pit vodo, čeprav tudi ne pijem pogosto in tudi veliko navadno ne.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 03:50 PM

Goveja zupa je pa res zakon drug dan! Pravo cudezno zdravilo nasih babic! biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users