Jump to content


Photo

eMule


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 Maja_N

Maja_N

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 July 2006 - 06:48 PM

Slišala sem že za ta program, vendar ne vem, kako se ga uporablja niti kako deluje. Vem le to, da se z njegovo pomočjo, da priti do filmov, programov....
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 July 2006 - 07:38 PM

To je program, s katerim lahko dobiš na črno razne file, glasbo, programe. Ampak ker to ni legalno, na to vprašanje ne bom odgovarjala. Je bilo pa že nekaj govora o tem na forumu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 October 2006 - 08:11 PM

QUOTE(sonchika @ 20. 7. 2006 - 20:38) View Post
Ampak ker to ni legalno, na to vprašanje ne bom odgovarjala.


hahaha twisted.gif


Mene pa zanima, če je to samo pri meni ali resnično zadnje cajte Mula nikam ne laufa... mad.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 October 2006 - 06:42 AM

Maš prav.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2006 - 01:12 PM


Jaz sem kar na Torrente prešaltala zaj. dry.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 19 October 2006 - 02:01 PM

Skratka, eMula za starejše filme in ostali razni material (downloada bolj počas, a najbolj obsežno),
Gnutella omrežja (Bearshare, Limewire, iMesh, Shareaza,..) za razno + hitro mp3 dol jemat,
torrenti pa za najnovejše filme in nadaljevanke ter tudi cele glasbene albume.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 October 2006 - 03:39 PM

saj sem staromodna, ampak meni je Mula še najbolj pri srcu (beri - edino jo zdam uporabljat. Kolikor toliko). smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 October 2006 - 03:59 PM

QUOTE(Hsul @ 19. 10. 2006 - 15:01) View Post
Skratka, eMula za starejše filme in ostali razni material (downloada bolj počas, a najbolj obsežno),
torrenti pa za najnovejše filme in nadaljevanke ter tudi cele glasbene albume.

S tem se popolnoma strinjam, ja. Pa torrenti mi blazno upočasnijo računalnik.
Sem pa tudi jaz, kot sonchika, prav navezana na Mulo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 19 October 2006 - 05:09 PM

Jaz nimam glih ful star računalnik (malo več kot 2 leti) pa imam, kljub temu vedno največ dva torrenta naenkrat. Pa še treba number of connections na ne preveč naštimat, itd.

Meni nič ne šteka računalnik z uTorrentom (micro Torrent).
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#10 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 October 2006 - 05:57 PM

a mi lahko kdo torrent od Lost prilepi, 1. sezono? men nikakor ne uspe ksnga delujocega najt (al pa kej narobe delam) confused.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#11 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 18 December 2006 - 06:03 PM

No, zdaj nevem ali je z mojim računalnikom kaj narobe ali z mulo ali pa sem jaz neverjetno neumna (bo verjetno kar to biggrin.gif). Problem je, da e-mule nikakor ne morem potegnit z interneta. Ko se mi že kao potegne dol in ga moram še inštalerat, ga inštaliram. A ko se mi že kao inštalira pa ga hočem zagnat, pa se mi še enkrat to za inštalirat odpre blink.gif Pa vedno znova... tega ne štekam, kaj delam narobe???
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#12 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 19 December 2006 - 09:15 AM

QUOTE(Parvinder @ 18. 12. 2006 - 18:03) View Post

A ko se mi že kao inštalira pa ga hočem zagnat, pa se mi še enkrat to za inštalirat odpre blink.gif Pa vedno znova... tega ne štekam, kaj delam narobe???

Errr ... vedno znova zaganjaš namestitveni program? rolleyes.gif

  • 0

#13 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 19 December 2006 - 03:17 PM

Ja nevem oops.gif Js sem čisti kramp, ko se gre za računalnik laugh.gif Sam ponavad mi je še vse uspel dol potegnt sam ta mula me matra.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#14 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 19 December 2006 - 03:37 PM

Kako jo pa skušaš zagnat? Upam da se priklikaš do ustrezne ikone v start meniju? Saj veš ... Start -> Applications ...

Če slučajno vedno znova zaganjaš namestitveni program, seveda ni nič čudnega ... smile.gif
  • 0

#15 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 19 December 2006 - 05:53 PM

No, zdej sem se mal poglobila u zadevo, pa mam že biggrin.gif Drugače pa mislim, da sem res namestitveni program zaganjala, ampak važno, da zdaj dela biggrin.gif laugh.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#16 *Liora Lael*

*Liora Lael*

    sramežljivec

  • Člani
  • 74 posts

Posted 02 February 2007 - 06:36 PM

a lahk da kdo kaksen link za dol dat torrenti al pa gnutello(upam da je prav napisan smile.gif )
pa brez kksnih virusov..sama sem iskala pa se mi povsod kjer sem probala zlowdat napiše da založnika ni mogoče potrditi

kaj pa mislte o programu limewire?a se ga splača dol dat?
  • 0

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 February 2007 - 06:48 PM

Za take reči obstajajo posebni forumi. Raje ne bi pisali o tem tukaj, ker gre le za stvari, ki niso legalne.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 20 February 2007 - 07:36 PM

oila
mene pa nekej zanima
js sm si naložila film pa kaže da je lepo naložen pa vse pol pa dam nej mi ga predvaja v BS player-ju pa noče in napiše error.ZAKAJ???datoteka ma pa nakoncu mpg.
mislm k sej mogoče je premal prostora sam mi ni jasn zakaj je pol naložil sploh ermm.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 February 2007 - 07:10 AM

Morda ti manjkajo kakšni kodeki.
Meni tudi vsega ne predvaja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 February 2007 - 04:27 PM

Kakega prostora?? Če maš datoteko pri sebi, je to to. Uporabi G-Spot da izveš če ti kaj manjka oz. kateri kodek ti manjka in je smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users