Jump to content


Photo

MANEKENSTVO...


  • This topic is locked This topic is locked
77 replies to this topic

#1 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2006 - 12:35 PM

Pozdravljene!
Že dolgo si želim poskusiti v svetu mode in sicer sem že tudi dobila povabila za nek manekenski natečaj. Zdaj sem ugotovila da poteka tekmovanje <NEXT MODEL SEARCH 2006> in se imam strašno željo prijaviti vendar zraven vseh drugih podatkov ki jih moraš vnesti v prijavnico je...
- podpis staršev za mlajše od 18 let
SHIIIT!
Moji straši so strogo proti temu ker vidijo same slabe stvari in jaz to SOVRAŽIM in zaradi tega ne morem izpolniti svojih sanj...
Ali ima kdorkoli kakšen predlog kako bi jima razložila da se preprosto MORAM prijaviti ????
Pa če ima katera kakšne izkušnje s tem...kako je ?
HVALA za odgovore!
  • 0
Memento mori.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 February 2006 - 12:38 PM

Ni druge kot da se pogovoriš in ju vprašaš, kaj ju moti na manekenstvu. Sigurno ti bosta naštela cel kup puhlic, verjetno je pa razlog ta, da se bojita zate. Pogovor.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2006 - 12:54 PM

Vprašala sem že in tako kot sem rekla samo slabe stvari vidita. (droge,anoreksija,obsedenost) Ne razumem zakaj mi ne pustita da vsaj poskusim! sad.gif sad.gif cry.gif cry.gif
Nevem kaj jima naj rečem :!: ermm.gif: sad.gif cry.gif
  • 0
Memento mori.

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 February 2006 - 12:57 PM

Če si drugače pridna, ti laufa šola, nimaš blemov z drogami .. itd... jima malo naprej vrži, da si drugače ful pridna deklica in da nevidiš razloga, zakaj nebi smela poskusit. Naj bo to neka nagrada za vsa tvoja prizadevanja. biggrin.gif twisted.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#5 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 05 February 2006 - 01:01 PM

QUOTE(Claudija)

- podpis staršev za mlajše od 18 let
SHIIIT!


ponared podpis pa je... biggrin.gif lol joke...

mah če ti starši ne pustijo pol pač nemorš... k mal poglej naprej... teb se zdej ne splača na smrt skregat zato da se boš lahk prjavla na en tekmovanje k je tko mal šans da uspeš... mislm nevem no probi se postavt v njihovo kožo... če si pa ful nadarjena pa to boš mela pa zihr še velik šans tko da ne se tok sekirat zard tega... se ne splača wink.gif
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#6 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2006 - 01:10 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Če si drugače pridna, ti laufa šola, nimaš blemov z drogami .. itd... jima malo naprej vrži, da si drugače ful pridna deklica in da nevidiš razloga, zakaj nebi smela poskusit. Naj bo to neka nagrada za vsa tvoja prizadevanja. biggrin.gif twisted.gif


Ja..to pa maš prav sej res mi laufa šola, pridna sem ko angelček, droge pa takaltak nimam blemov (12 let sem stara smile.gif ) pa me niti ne zanimajo droge. To bom že vklučla v moj govor (v kratkem jima bom rekla da se pogovorimo o tem zaj pa zbiram predloge kaj vse bi jim rekla) in ful upam da me bosta razumela sej drugače sta zlo razumna pa vse za manekenstvo pa sta mi rekla bo pač ena stvar ki te veseli in se z njo ne boš ukvarjala pa preveč bi škodlo šoli...(bla bla bla) sad.gif ...pomoje tak poznate tote nihove finte...hvala ti!
če še ma kdo kaj povejte!!! smile.gif
  • 0
Memento mori.

#7 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 February 2006 - 01:23 PM

Okej če si 12 stara pa jih štekam.

Pozabi na avdicijo rajši. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#8 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 01:31 PM

Če se ne motm morš met neko določeno starost, da se lahk prjavš. Za tuki ne vem , je pa okol 15, 14 let. idea.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#9 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 05 February 2006 - 01:49 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Okej če si 12 stara pa jih štekam.

Pozabi na avdicijo rajši. biggrin.gif



hehe... biggrin.gif

ja pomoje je tud neki da morš bit vsaj 15... ermm.gif:
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#10 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 01:58 PM

Pa pr 12 najbrš še nisi dosegla višine potrebne za model.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#11 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 05 February 2006 - 01:58 PM

Dvomim, da je je meja spuščena tako nizko. 12 let je resnično malo. Za kakšno avdicijo pa se to gre, povej malo bolj natančno. Kje si videla oglas?

Če ti povem po pravici, tudi jaz sama svoji 12 letni hčerki (če bi jo imela) ne bi pustila, da se udeleži tega. Menim, da si še premlada in da na te zadeve pozabiš za par let. smile.gif
  • 0

#12 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 05 February 2006 - 02:13 PM

QUOTE(pearl*bath)


Če ti povem po pravici, tudi jaz sama svoji 12 letni hčerki (če bi jo imela) ne bi pustila, da se udeleži tega. Menim, da si še premlada in da na te zadeve pozabiš za par let. smile.gif


Se popolnoma strinjam!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#13 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2006 - 02:30 PM

QUOTE(amy)
QUOTE(Claudija)

- podpis staršev za mlajše od 18 let
SHIIIT!


teb se zdej ne splača na smrt skregat zato da se boš lahk prjavla na en tekmovanje k je tko mal šans da uspeš... mislm nevem no probi se postavt v njihovo kožo... če si pa ful nadarjena pa to boš mela pa zihr še velik šans tko da ne se tok sekirat zard tega... se ne splača wink.gif


Nevem če bom še mela kaj šans če se ne strinjajo šanse sem že itak mela sam sm jih mogla zavrnit zarad tega k se nista stirnjala. Ponaredit podpis? Sej to ni taka težava sam kaj pa ko bom mogla kam it zarad tega pa bom vsakič rekla da se grem k sošolki učit al kaj? nevem no sam men se to ne zdi dobra ideja
ermm.gif
  • 0
Memento mori.

#14 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 05 February 2006 - 02:34 PM

glej punca, stara si 12 let, postavi se v njihovo kožo. Dej malce počakaj, leto dve, kot so že ostale punce rekle je prijava baje omejena na 15 let tako da me že močno zanima kakšen natečaj je to...
Nekaj ti polagam na srce: zaupanje staršev in to da se z njimi razumeš je nekaj najlepšega na svetu in ti še kako pomaga skozi življenje... Mogoče ti zvenim ko ena stara mamca k nima drucga dela kt da sam teži naokol sam ej boš vidla ko boš 15,16 kako boš cenila tist zrel in super odnos ki ga boš gojila do mame, očeta...ko se boš lahko nanju obrnila pa naj bo še tako brezupen problem...ju poklicala ob 3h ponoči če ne boš imela prevoza pa ne bosta jezna...
punca če misliš zabluziti odnos starši potem boš na veliki izgubi... raje malo premisli preden izdaš njuno zaupanje
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#15 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2006 - 02:35 PM

QUOTE(amy)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Okej če si 12 stara pa jih štekam.

Pozabi na avdicijo rajši. biggrin.gif



hehe... biggrin.gif

ja pomoje je tud neki da morš bit vsaj 15... ermm.gif:


Ma ne saj sem jaz tud misla prvo to...sam sm pol predstavnico vprašala in mi je povedala da zastopajo ženske (13-24 let) pa tudi otroke (do 13 let) ker tud sodelujejo z revijo smrklja, cool... twisted.gif tko da bi se lahk prijavla.
  • 0
Memento mori.

#16 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2006 - 02:51 PM

Gre za NEXT MODEL SEARCH 2006. Oglas sem zasledila v COOL-u. Če vam bo kaj več jasno lahko pogledate na www.nlmodels-is.si pa vam bo vse jasno...women, men, children...pa Nina Lubarda je predstavnica tega. Sm ji napisala email da imam 12 let in če je to kakšna ovira. Pa je povedala da to ne predstavlja ovir saj zastopajo tudi otroke do 13 let. Upam da vam po zdej bolj jasn smile.gif .
  • 0
Memento mori.

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 February 2006 - 03:05 PM

Jaz bi na tvojem mestu počakala kakšno leto. Kljub temu, da dotična zastopa otroke.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 03:16 PM

LOOOOOOOL...hahahaha ...
Kakšne mere splohmaš, kok si velika? laugh.gif ROFL
Pa 12 let je rpemal, sorry, ampak tko pač je! Aja Nina Lubadar je pa ena navadna izkoriščevalka. biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#19 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2006 - 04:07 PM

QUOTE(TASH)
LOOOOOOOL...hahahaha ...
Kakšne mere splohmaš, kok si velika? laugh.gif ROFL
Pa 12 let je rpemal, sorry, ampak tko pač je! Aja Nina Lubadar je pa ena navadna izkoriščevalka. biggrin.gif

164 sem velika. Pa saj sem povedala da zastopa otroke kaj se tega tiče.
QUOTE(TASH)
Aja Nina Lubadar je pa ena navadna izkoriščevalka. biggrin.gif

Mi lahko to razložiš malo bolj podrobno prosim!!! biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#20 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 February 2006 - 04:16 PM

QUOTE(TASH)
LOOOOOOOL...hahahaha ...
Kakšne mere splohmaš, kok si velika? laugh.gif ROFL
Pa 12 let je rpemal, sorry, ampak tko pač je! Aja Nina Lubadar je pa ena navadna izkoriščevalka. biggrin.gif


Claudija samo TASH poslušaj pa boš daleč prišla!
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users