Jump to content


Photo

Šivanje


  • Please log in to reply
340 replies to this topic

#301 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2010 - 10:16 PM

Ful je lepa torbica! Res je luškana. A to si tudi dno naredila, ker tako stoji?
  • 0

#302 SaraS

SaraS

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 25 July 2010 - 11:42 PM

Hvala smile.gif

Ne, v bistvu je čist preprost kroj, brez dna, je pa zgleda takšno fajno blago, da lepo stoji in ni preveč trdo smile.gif
Je pa res, da še tukaj ni bila zlikana, kar se mogoče malo pozna.
  • 0

#303 SaraS

SaraS

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 23 August 2010 - 08:30 PM

Evo, mam še eno vprašanje smile.gif

Vse ki šivate, sigurno poznate kakšne trgovine z blagom. Pa me zanima, katere, ker poznam samo eno, pa bi imela še malo več izbire smile.gif lepo lepo lepo prosim smile.gif
  • 0

#304 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18167 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 August 2010 - 09:11 PM

Meni je bila fuul všeč v Begunjah, ogromna izbira. U redu mi je tut v Ljubljani pri magistratu, samo ta je veliko manjša.
  • 0

After all this time?

Always.


#305 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2010 - 10:03 PM

O ja, Begunje- raj za šivilje!!!

Drugače pa jaz poznam dve trgovini v Hali A v BTCju, pa tudi v CityParku je ena zraven mobitela. Drugo pa ne vem več.
  • 0

#306 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2010 - 06:31 AM

KJe pa so Begunje? oops.gif
jaz rabim kupit blago za zimski plašč, a to tud majo?

Pa še eno vprašanja, jaz imma slikco kakšen plašč bi mela. Šivilja oz. krojačica mi je rekla da rabi kroj. Bi ga katera znala narest? Bi seveda plačala.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#307 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2010 - 08:10 AM

http://www.gramatex.com/

Ziher imajo!

Kroj je pa težko naredit kar tako. Kakšen krojač bi bil potreben. A ni tako, da tudi krojači bolj obvladajo takšne stvari kot je zimski plašč?
  • 0

#308 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 August 2010 - 08:11 AM

Ja, šivilja, krojač . . . nekdo, ki ima že nekaj šivanja za seboj. smile.gif


Mogoče greš pa lahko kar tja:

svetovanje in šivanje
Če vidite v katalogu ali v reviji oblačilo, ki vam je všeč se lahko oglasite ob torkih pri naši šivilji od 17:00 do 19:00 ure, katera vam bo izdelala to kar ste si zamislili.


Vsako sredo vas čaka šivilja z izrednim smislom za modo mladih, extravaganco in z idejami zadnjih modnih zapovedi.

edit: Imajo pa kar precej blaga, so Slovenski Mood.

http://www.moodfabrics.com/

thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#309 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2010 - 09:06 AM

Hvala vama, jih bom poklicala smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#310 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18167 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 August 2010 - 03:35 PM

Ja, to je v Begunjah, čist blizu tovarne Elan. Radovljica pa to, tam nekje. Jaz sem tam kupila blago za maturantsko obleko, majo pa res SVAŠTA! Tut umetno krzno če hočeš smile.gif Dela pa tam en fuul star gospod, ampak v nulo zrihtan, ful me spominja na Tim Gun-a iz Project Runway biggrin.gif Fuuul pomaga, ful svetuje, pa tip ma zakon ideje. Njegova hčerka je pa šivilja, ona mi je šivala obleko, in je res ful vredu. Najprej mi jo je sešila iz kr enega blaga, da sem vidla kako vse stoji, na tistem sva delali še popravke, spreminjali ideje pa vse, tut njen oče je bil zraven in je potem še on svetoval, super no. Aja, pa na blago mi je dal še fuul popusta (več k 50%), tko da jst jih ful priporočam!

Hčerka je Barbara, kako je očetu ime pa ne vem hmm.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#311 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2010 - 05:32 PM

Nincha kok pa si dala za delo? lahko tud na ZS, sam tok da imam eno predstavo o ceni.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#312 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18167 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 August 2010 - 05:36 PM

Dala sm 180. Sam nimam pojma kok je to drago/pocen, ker sicer nikoli nič ne dam šivat. hmm.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#313 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2010 - 06:34 PM

180 sam za delo? kr drago...
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#314 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18167 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 August 2010 - 06:53 PM

Za dva metra pa pol šanrtung svile sem dala samo 30€, kar se mi zdi res poceni.. Tko da je na koncu prišlo 210 vse skupaj. Ja no, verjetno delo ni glih najbolj poceni, kaj pa vem ermm.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#315 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2010 - 07:09 PM

Js sm bila tam očitno v največji gužvi. Noter je bilo folka ogromno, bale blaga povsod napol "odprte", prodajalci so skakali okoli, do mene je takoj prišla ena punca in je ful dobr svetovala glede blaga in vse.
  • 0

#316 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2010 - 07:24 PM

Nincha, se strinjam, blago je blo poceni
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#317 temida

temida

    sramežljivec

  • Člani
  • 97 posts

Posted 02 May 2011 - 06:34 PM


čisto novo usnjeno jakno mi je uspelo nekako "zahaklat" in na rokavu en delček usnje visi stran. a mogoče vestev kam bi to lahko nesla popravt? sad.gif

pa jakna neka cheap varjanta, ampak je za 400 eur. tko d mi je res čudn in hudo cry.gif

  • 0

#318 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82348 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 May 2011 - 06:42 PM


Jaz sem lani usnjeno jakno nesla popravit SEM, so super naredili.
Sicer bi pa na tvojem mestu vprašala v trgovini, kjer si jo kupila.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#319 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2011 - 07:58 PM

V teh trgovinici Kroj pri Magistratu so zakon, punca (hčerka) vedno ful dobro svetuje, res se spozna, vsako sezono leta po fashion weekih, skratka res super! Pa še Alan Hranitelj je pogosto tam. tongue.gif
Majo pa tudi (če ne celo predvsem) dizajnerske blage. thumbup.gif Ampak to ful malokdo ve, se mi zdi da niti ne obešajo na veliki zvon.
  • 0

#320 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 03 May 2011 - 12:45 AM

Jaaaa, jaz sem tam kupila blago za maturantsko obleko. Šifon je bil iz kenzotove kolekcije. Res je trgovina s samimi izbranimi blagi. Zaljubila sem se še v en (milsim da Tiffanijev) časopisni vzorec <3
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users