Jump to content


Photo

Kdaj prvič?


  • Please log in to reply
187 replies to this topic

#1 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 24 June 2005 - 07:17 AM

Zdravo dekleta!

Mene pa zanima kdaj ste s fantom (s katerim ste ali pa s katerim ste bile) prvič spale? Je bilo to po mesecu, dveh, šestih?

Lep dan. :sunny:
  • 0

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 June 2005 - 07:30 AM

Mislim da po ene hm... dobrem enem mesecu.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 24 June 2005 - 07:31 AM

po 14 dneh smile.gif
  • 0

#4 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 24 June 2005 - 08:53 AM

Oo, kar zgodaj, kajne? oops.gif
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 June 2005 - 09:06 AM

Jaz tudi zelo zgodaj. smile.gif Sicer sva se prej že dodobra spoznala preko chata, ko sva se pa enkrat srečala, je šlo pa vse zelo hitro.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 June 2005 - 09:09 AM

Jaz moram rečt, da so se pari, ki jih poznam in so hitro skočili med rjuhe, precej dlje obdržali od tistih, ki so se dolgo šparali. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 June 2005 - 09:57 AM

hm, s fantom, s katerim sem zdaj skupaj, sva 'zares' seksala (penetracija) po enem tednu, že takoj, ko sva se prvič vidla, je pa prespal pr men, pa sva se mal lupčkala, božala pa tko. wink.gif js dost hitr do seksa pridem, ker se mi zdi brez veze neki šparat, seks mi je pač zlo pomemben element v razmerju, zato hočm pač čimprej sprobat, če bo vse štimal tut na tem področju, ker mam eno izkušnjo, kjer ni štimalo, več ko preveč zadost.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#8 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 June 2005 - 10:14 AM

po 9 mescih,sam jz do takrt še nism sexala
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#9 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 24 June 2005 - 11:25 AM

Tudi jaz še nisem, pa me je zato zanimalo, kako in kaj je bilo pri vas. smile.gif
  • 0

#10 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 24 June 2005 - 11:56 AM

Midva z zdejšnjim v bistvu še nisva zares spala (hodva pa en mesec)... Sva počela že vse sorte lumparije, sam do konca pa še nisva šla! oops.gif
Drgače pa ponavadi po kakem dobrem mesucu že nanese na to! smile.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#11 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 24 June 2005 - 12:47 PM

mislm da je bil kak teden, če ne celo še kak dan manj. drgač sva pa hotla že takoj ko sva se vidla, pa nekak nisva najdla primernega prostora (bla vsva na Bledu)
  • 0
lp, Martina

#12 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 24 June 2005 - 01:27 PM

Midva sva po treh mesecih, ker je blo zame prvič. oops.gif
  • 0
IPB Image

#13 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 25 June 2005 - 10:19 AM

Hitre ste nekatere, hitre. oops.gif
  • 0

#14 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 June 2005 - 03:29 PM

s tem ko sem zdaj z njim, je bilo en mesec +- ne vem točno.
Kokr pa tuki vidim, se pa skoraj vse vrtite okoli enega meseca:)
  • 0

#15 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 25 June 2005 - 04:00 PM

po 3 tednih in prvič biggrin.gif
po eni strani mi je malo žal da sem dala že takrat ampak ni mi žal da sem MU dala takrat smile.gif (no če štekate)
  • 0

#16 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 June 2005 - 01:02 AM

Precej hitro, menda že po enem tednu. biggrin.gif in mi ni bilo nikoli žal.

Poznala sva se od prej, oba dovolj resna in zrela........kaj niti razlagam?! Kar je fajn je fajn.
  • 0

#17 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 June 2005 - 07:47 PM

Po dveh tednih smile.gif
  • 0

#18 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 27 June 2005 - 10:19 PM

Velika razlika je, ali je zenska/punca ze seksala kdaj prej al ne (torej ali je spolno aktivna ali ne). Ker na koncu je tako, vsaj meni se tako zdi, da zenska, ki je ze prej seksala in ve kaksen seks je (super valda wink.gif biggrin.gif ) potem se veliko prej spusti v to.

Jst sem bla, preden sem prvic, s tipom skupaj ene pol leta, z zdejsnim pa sva po cca 3 tednih smile.gif

  • 0
Posted Image

#19 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 28 June 2005 - 10:34 AM

[quote=Tanjci]Velika razlika je, ali je zenska/punca ze seksala kdaj prej al ne (torej ali je spolno aktivna ali ne). Ker na koncu je tako, vsaj meni se tako zdi, da zenska, ki je ze prej seksala in ve kaksen seks je (super valda wink.gif biggrin.gif ) potem se veliko prej spusti v to.

Jst sem bla, preden sem prvic, s tipom skupaj ene pol leta, z zdejsnim pa sva po cca 3 tednih smile.gif


Ej, to se pa popolnoma strinjam! Pr men je blo isto... (no ja, z zdejšnjim še nisva šla do konca, sam sva pa dost hitrej vse počela). smile.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#20 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 28 June 2005 - 11:49 AM

jaz bom pa takle povedal...po nekaj dokaj hitrih skokih med rjuhe,sem pa pred kratkim bil z deklino s katero nisva nikamor hitela...vse lepo na easy in pocas in morn rect,da mi je blo ful ful dober.Predvsem zato,ker potem ze navadn dotik,poljub,pa koneckoncev tudi pogled dobijo popolnoma nove razseznosti...vse skupaj ima tak poseben car...v glavnem ful lepo mi je bilo.
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users