Jump to content


Photo

Babor kreme


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Danielle

Danielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 30 March 2008 - 09:54 AM

Prosim za oceno naslednjih krem

Babor perfect combination day cream

aqua,polyglyceryl-6 stearate,glycerin,C12-13 alkyl lactate,ethylhexyl ethylhexanoate,cetaaryl alcohol,macadamia ternifolia seed oil,pistacia vera seed oil,simmondsia chinesis (jojoba)seed oil,propylene glycol,panthenol,bambusa arundinacea stem extract,tocopheryl acetate,porphyra umbilicalis extract,hamamelis virginiana(witch hazel) extract,hydrolyzed milk protein,cucumis melo(melon)fruit extract,allantoin,tocopherol,lecithin,pantolactone,ascorbyl palmitate,ascorbic acid,sodium lactate,cyclopentasiloxane,fragrance(parfum),carbomer,sodium cetearyl sulfate,caprylic/capric triglyceride,citric acid,EDTA,alcohol,alcohol denat,phenoxyethanol,methyparaben,propylparaben,butylparaben,isobutylparaben, potassium sorbate,yellow5(CI19140),blue 1((42090)

link



Babor advance biogen

aqua,glycine soja(soybean)oil,cetaryl alcohol,cetearyl ethylhexanoate,butylene glycol,macadamia ternifolia seed oil,steareth-2,steareth.21,glycerin,tocopheryl acetate,porphyra umbilicalis extract,cucurbita pepo(pumpkin)extract,mimosa tenuiflora bark extract,oenothera biennis(evening primrose) oil,panthenol,retinyl palmitate,ascorbyl palmitate,lecithin,sodium hyaluronate,tocopherol, pantolactone,ascorbic acid,propylene glycol,dimethicone,fragrane(parfum),isopropyl myristate,sodium cetearyl sulfate,caprylic/capric triglyceride,xanthan gum,sodium hydroxide,citric acid,sodium lactate,alcohol, phenoxyethanol,methyparaben,propylparaben,butylparaben,isobutylparaben,sodium benzoate,sorbic acid,potassium sorbate

link


Sestavine so prepisane iz testerjev.zanima me pa predvsem če so kreme komedogene in če pomagajo kaj pri ogrcih.

hvala
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 March 2008 - 10:06 AM

Prva krema vsebuje kar nekaj olj. Ni K, ima kar nekaj AOK, samo ni primerna za mastno in mešano kožo.

Druga krema je pa podobna prvi - veliko AOK, mastna, ni K. Primerna je za suho do normalno kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 kendal

kendal

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 30 March 2008 - 02:24 PM

Bi pa še jaz postavla eno podvprašanje oops.gif

kaj pa če to Babor zadnjo kremo(za suho do normalno kožo) primerjaš z Alverde Pflegecreme Avocado,ki je gori ocenjena? v čem vse je razlika med njima? kera je za kaj boljsa?......thnx wink.gif
  • 0

#4 Danielle

Danielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 30 March 2008 - 03:41 PM

QUOTE(kendal @ 30. 3. 2008 - 15:24) View Post

Bi pa še jaz postavla eno podvprašanje oops.gif

kaj pa če to Babor zadnjo kremo(za suho do normalno kožo) primerjaš z Alverde Pflegecreme Avocado,ki je gori ocenjena? v čem vse je razlika med njima? kera je za kaj boljsa?......thnx wink.gif



Alverdina krema je bolj mastna,mislim da nima slabega alkohola pa še naravna je...nima parabenov...itd
mislim pa da je primerna za res zelo suho kozo;za mastno/mešano se meni zdi pretezka
Baborjeva je bolj lahka (moje izkušnje),pa alkohol vsebuje (sicer bolj na koncu)...vsekakor ni naravna.
Razlika v ceni pa je verjetno velika....babor kreme so drazje.
  • 0

#5 kendal

kendal

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 30 March 2008 - 08:14 PM

QUOTE(Danielle @ 30. 3. 2008 - 16:41) View Post

Alverdina krema je bolj mastna,mislim da nima slabega alkohola pa še naravna je...nima parabenov...itd
mislim pa da je primerna za res zelo suho kozo;za mastno/mešano se meni zdi pretezka
Baborjeva je bolj lahka (moje izkušnje),pa alkohol vsebuje (sicer bolj na koncu)...vsekakor ni naravna.
Razlika v ceni pa je verjetno velika....babor kreme so drazje.




katera bi pa bila boljša proti staranju in gubam?.....ja razlika v ceni je velika,pa je upravicena? hmm.gif
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 March 2008 - 02:23 PM

Alverde je sigurno zelo kvalitetna krema. Pa še poceni. Jaz bi jo sigurno izbrala prej kot pa Babor.
Je pa odločitev tvoja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users