Jump to content


Photo

Balea - Young Kakao Flip (mleko)


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (4 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 September 2006 - 10:22 PM

.
Spet je odlika tega mleka za telo naravnost prekrasen vonj po kakavu - ampak nič sladkasti ali umeten, res pristen kakavni vonj. Mleko je kar precej gosto, se težje razmaže, dlje vpija. Sestavinsko povprečen, je kar precej masten, ampak meni kože ne nahrani dovolj. Pa niti tega nisem pričakovala, ampak sem se bolj nadejala kakavnega razvajanja in tale pogoj je odlično izpolnil - vonj je tudi na koži čudovit, pa obstojen. Embalaža spet meni grda, cena je okoli 500 sit za 400ml, na voljo v DMih. A must have za vse ljubiteljice čokolade, kakava.


IPB Image



Ocena: 4 (odvzemam piko zaradi povprečnosti, kar se tiče sestavin in (ne)učinka na suho kožo)



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 September 2006 - 12:36 PM

Tudi sama sem si med zimskim zmrzovanjem omislila omenjeno mleko.
Navdušil me je predvsem res super vonj po kakavu, mastna in gosta sestava in nadvse ugodna cena.

Po uporabi nisem bila več tako navdušena; mleko se spričo svoje goste konstitence težko razmaže, še težje se ga izpere z dlani, vpija se odločno predolgo (moti me da si ne morem čimprej obleči vsaj osnovnega perila, ne da bi se mi dobesedno zalepilo na telo rolleyes.gif ), kožo pa v redu nahrani.
Tako ga večinoma uporabljam za bolj kritične predele - stopala, goleni, roke, včasih pa ga nekaj celo nalijem v kad, kar tako za aromo.

Skoraj sem prepričana da izdelka ne bom več kupila - 2/5.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#3 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2007 - 10:35 PM

Mleko je ok, ampak sem pričakovala malo več. Težko se razmaže, predolgo se vpija. Kožo sicer lepo nahrani, ampak vse skupaj je kar zamudno.

Najboljši je vonj, ki je res omamen (bi kar jedla).

Zanimivo se mi pa zdi, da se je mleko po 3 mesecih (kolikor sem ga imela) utekočinilo. Prej je bilo bolj kremasto, zdaj je tekoče (kot pravo mleko) in se ga ne da več uporabiti, zato bo romalo v smeti... ermm.gif

3/5

  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 June 2007 - 10:32 AM

Meni je nevšečno. Zaradi tega, ker je grozno mastno, težje se maže in se nikoli ne vpije. Po sestavi je povprečno, diši mi pa kar v redu. Tako da sem to reč vrgla v smeti že po kakšnih 2 uporabah. Za tiste z zelo zelo suho kožo bi bilo uporabno, sicer raje ne.
1
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 goga

goga

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 102 posts
  • Location:Kranj

Posted 05 November 2007 - 08:18 PM

Mleko je zelo goste konsistence, tako da je potrebna manjša masaža, če želimo da se normalno vtre v kožo. Jaz ga uporabljam namesto BB, ker je dosti masten in hranljiv.
Vonj je orig. kakavov, vendar čez čas postane moteč, ker je dosti močen. Jaz ga ne uporabljam prav pogosto, sploh pa ne v vročih dneh. Za zimo bo spet dober.
Priporočam puncam, ki bi se rade razvajale.

3/5 (premočen vonj, sčasoma postane prav nadležen)

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users