Jump to content


Photo

kdaj ste se začale ličit???


  • Please log in to reply
156 replies to this topic

#41 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 10 September 2005 - 06:27 PM

[quote=lepotička] Zdaj je moj obvezni make up nekaj kapljic pudra+ maskara+eyeliner+rahla senčka in rdečilo za lička....pa na ustnice kak lip glos

ojoj. kok časa pa sploh porabš da se namažeš???




jaz se še ne mažem ker se mi zdi kr neki. to je men res izguba časa. sej res da si pol lepši pa fajn zgledaš pa tud bolš se najbrš počutš.sam jaz se najbolj počutm če mam navadni labelo. pa še to ne vedno. biggrin.gif
  • 0

#42 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 10 September 2005 - 06:47 PM

jst sm se začela u 6 klassu se prav pr 12-ih.Zdj se pa za u sš redkokdaj namažem oz. odvisno od časa wink.gif
  • 0

#43 cool_girl

cool_girl

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:tu pa tam;P
  • Interests:vse po malem=)

Posted 14 September 2005 - 03:43 PM

ammm začetk 8 klassa wink.gif na zaćetku bl u izi...še zj bl tko da če me kdo slučajn wid čist brez make upa, da me ne prepozna(kokr kšne suprzvezde biggrin.gif ) k grem pa wn pa itq oči mal bl povdarm wink.gif
  • 0

#44 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 06 October 2005 - 07:05 PM

jaz sem se začela ličit v 7 razredu OŠ natančneje pri 14 letih, drugače pa je to lilčenje temeljijo zgolj na maskari za oči in na črni barvici in včasih tud kakšno nežno senčilo za veke! drugače pa sem se začela pudrat v srednji šoli!
  • 0

#45 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 06 October 2005 - 07:10 PM

ma tko jaz sm se začela ličt tam v 2. letniku srednje šole torej pr slabnih 16ih,ampak najprej sm tko mal puder , potem čez čas še začela uporablat še tuš in senčke, potem še barvico , aja pa lipglose ane ( prevsem brezbarvnega).
drgač mam pa bol kot ne skos full nežne barve, razb če sm v črnem si mogoče učke z barvico mal bol poudarim

ajde
lep večer
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#46 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 08 October 2005 - 06:53 PM

Umm čisti začetki segajo nekako u šest klas - uporablala sam mal mascare za kdaj pa kdaj. Pol okol sedmega, osmega klasa sm odkrila barvico in se mazala po spodnji veki (al kak se temu že reče tongue.gif ), zdj sm pa u prvem letniku pa skor nujno dam gor mascaro če je pa kj posebnga al pa če me prime pa še črto nad učki in pa mejbi kkšna nežna senčka pa lip gloss na usta smile.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#47 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 October 2005 - 11:36 PM

QUOTE(_Mayckica_)
Umm čisti začetki segajo nekako u šest klas - uporablala sam mal mascare za kdaj pa kdaj. Pol okol sedmega, osmega klasa sm odkrila barvico in se mazala po spodnji veki (al kak se temu že reče tongue.gif ), zdj sm pa u prvem letniku pa skor nujno dam gor mascaro če je pa kj posebnga al pa če me prime pa še črto nad učki in pa mejbi kkšna nežna senčka pa lip gloss na usta smile.gif

jst sem šla po istem vrstnem redu, samo se je z maskaro začel v 3. letniku, črta 4. letnik... senčke pa na faksu biggrin.gif
sej vem, da zdej to dost punc prakticira že ful prej... opazim na cesti wink.gif

  • 0
Posted Image

#48 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 09 October 2005 - 09:47 AM

ličila sem se na skrivaj že, ko sem bila čisto majhna...
drugače, pa v 7.razredu wink.gif
  • 0

#49 _Kanojo_

_Kanojo_

    sramežljivec

  • Člani
  • 36 posts

Posted 13 October 2005 - 07:17 PM

zacetek srednje, čeprav sem si predtem kao prisegla, da se ne bom nikoli biggrin.gif .. začela sem samo z maskaro, in tudi sedaj uporabljam samo maskaro, ker ne maram "fasade" na obrazu oops.gif
  • 0
Some places are like people; some shine and some don't.

#50 puremix

puremix

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 13 October 2005 - 07:35 PM

začela sm tam nekje v 5. razredu oš .. maskara, eyeliner, glossi inp.
zdaj se pa seznam samo še povečuje (heh biggrin.gif nasrečo ne vse naekrat na obrazu)..

drugače pa kadar lahko pustim obraz da "počiva" npr. doma, skoraj nikoli nimam pudra ne drugih ličil..
pa tudi dnevni make up se razlikuje od večernega..

LP smile.gif
  • 0
...i'm just a kid...

#51 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 13 October 2005 - 07:51 PM

Jaz sem se začela nekje v sedmem razredu in to z maskaro... Kasneje še z glossi sem in tja pa še s senčkami... Pretirano ličenje mi ni preveč všeč, zato tudi sedaj uporabljam večinoma maskaro (+klešče za trepalnice)in gloss, če se mi da, se pa namažem še s senčko (najbolj všeč mi je bela)... smile.gif
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#52 Jen

Jen

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 18 October 2005 - 03:22 PM

Sploh se ne licim, sem "make-up-less". ;) Niti pudra niti maske za oci. Nic od nic.
  • 0

#53 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 18 October 2005 - 08:10 PM

jz uporabljam samo maskaro,sencila,crno barvico in vcasih rdecilo za licka-ker pudra definitivno nebi uporabljala vsak dan-ker ga tudi mi ni treba laugh.gif laugh.gif ...

z licenjem pa sem zacela v kaksnem 7 razredu osnovne sole wink.gif
  • 0

#54 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 18 October 2005 - 11:10 PM

QUOTE(puremix)
začela sm tam nekje v 5. razredu oš .. maskara, eyeliner, glossi inp.
zdaj se pa seznam samo še povečuje (heh biggrin.gif nasrečo ne vse naekrat na obrazu)..

drugače pa kadar lahko pustim obraz da \"počiva\" npr. doma, skoraj nikoli nimam pudra ne drugih ličil..
pa tudi dnevni make up se razlikuje od večernega..

LP smile.gif


To je pa precej zgodaj se mi zdi. Pri 12-ih blink.gif Koliko let pa imaš zdaj?
  • 0

#55 × natyka ×

× natyka ×

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:mB
  • Interests:pŁeS

Posted 20 October 2005 - 07:13 PM

pri 13 sem se 'kao' začela ličit, ampak kdaj bodi sem pozabla. Sicer sem uporabljala samo maskaro in še to sem si kdaj bodi tudi razmazala ko sem pozabla da sem naličena. Tako da sem kaj hitro obupala in se nisem več ličila. Zdaj pa sem te 14 in zadnji klass pa to pa sem začela maskara pa črtalo za oči pa nič drugega. Ko pa grem ven pa obvezno dodam še senčilo (marelične nežne barve).
  • 0
*** PriJatElj jE tiStI kI poSluShA tvOjE bEsEde, sLiShi pA tvOjE srCe ***

#56 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 30 October 2005 - 12:52 PM

Vem, da se bo slišal ful čudn, sam js se v šestem razredu še čist nič mazala. Ker nism mela mozolov pa nič...zdej lani v sedmem, sm pa od mamice za roj. dan dobla milo za obraz, pa korektor... in pol sm se začela mazat in sm od ličil dobla mozolje. Js osebno mislim, da drugač ne bi mela mozoljev, če se ne bi začela mazat. No, zdej si pa večinoma (tko k sm že na velik temah povedla) sam oči namažem z maskaro pa včaih s senčilom. Najboljši make-up je, da ful poudariš oči <---- sam moje mnenje, ker mogoče drugim to ni všeč.
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#57 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 31 October 2005 - 01:10 AM

Občrtavat oči s črno barvico sem začela že precej zgodaj...okrog 16. leta, potem je sledilo par let intenzivne pubertetniške make upa manije (več je gor-bolje je laugh.gif ), sedaj pa kaki 2 leti uporabljam full malo stvari, pa še to samo očke..ustnic si nisem mazala nikoli, ker ne prenesem občutka šminke (labelle ja).
  • 0

#58 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2005 - 02:16 PM

pri 13 sem odkrila maskaro, pri 14 pa še barvico in senčila laugh.gif že pr 10ih pa glosse wink.gif
  • 0

#59 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 01 November 2005 - 05:15 PM

najprej lep pozdrav vsem skupi, sm nova smile.gif
jst sm se začela ličit tam nekje v 7 razredu osnovne in takrat sm mela uno obdobje k sm res pretiravala in sm zgledala res grozno oops.gif
drgač sm pa jst tut skor obsedena z ličili in vsem kar spada zravn, namazana sm vsak dan, kako se namažem pa čist odvisno od počutja!
korektor+puder+maskara= OBVEZNO laugh.gif
  • 0
Posted Image

#60 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 November 2005 - 02:27 PM

*naca* kakšno kožo pa imaš in kolk si stara? biggrin.gif

Jst si pri moji bolj ko ne mastni koži sploh ne predstavljam imet vsak dan puder. Kaj pa uporabljaš za odstranjevanje?

  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users