Jump to content


Photo

kdaj ste se začale ličit???


  • Please log in to reply
156 replies to this topic

#1 didalina

didalina

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 05 September 2005 - 07:53 PM

mene neki zanima.
nikoli se še nism ličla sad.gif pa ne vem kdaj čm začet. kaj predlagate?kdaj ste se ve začele?kaj ste na začetku uporabljala da ni bilo tako vidno?
jst vidm ene punce k se dlih začnejo pa si vsega gor tok naflackajo da se čist bleščijo pa celo maskaro majo razmazano k sove.jst mam rada naravne barve. sm blon in mam svetlo in občutljivo kožo.sm u puberteti pa me ful mot k mam nekje ful mastni nekje pa tko suho da se mi fful tut ekscemi vidjo
ppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssss,help
kr nočim bit prvič k se bom naličla k čarovnca oops.gif biggrin.gif twisted.gif rolleyes.gif 8) blink.gif
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2005 - 07:57 PM

Ok, jaz sem štaratala v sredni šoli cca pri 16ih. Mazala sem si pa samo trepalnice. Kaj pa vem, sem bila med prvimi v rezredu k se je začela mazat, pa nisme tok stara, da ne bo pomote biggrin.gif

Poskusi z rjavo maskaro; mogoče s kakšno, ki ti trepalnice smao obarva, ustnice pa poudari z glosom.
  • 0

#3 didalina

didalina

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 05 September 2005 - 07:59 PM

hvala nadi smile.gif
  • 0

#4 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 September 2005 - 08:03 PM

jaz sem se začela tam nekje v 6-7 razredu osnovne ,se prav tm 12 let. ups laugh.gif sam,....to ni blo velik,res....! kakšna maskara je padla tu pa tm,to pa vse,pol v sredni pa že kakšna senca rjave nežen barve,in tko se še zdaj ličim,senčka,maskara...al pa barvica+ maskara. v poletnih dneh pa še to ne. puder začnem uporabljat tam nekje oktobra pa do maja.potem ni sezone biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 September 2005 - 08:04 PM

Jaz sem stara 14 in se še ne ličim. Včasih kaka roza maskara čisto na izi pa vsaki dan korektor...pa seveda vazelin za ustnice drugače pa nič posebenga..
  • 0
Viens, reste ici!

#6 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 05 September 2005 - 08:10 PM

Jaz sem se začela mazat v srednji...to 2. letnik ampak samo, če sem šla pač zvečer ven. Jaz sem pač doma poskušala kaj ustvarjat itd...se še zdaj učim. Na moji polički pa se najde samo puder, maskara, kaki glosi, pa senčila...Ličk si še zdaj ne upam poudarit, ker se mi zdi da zgledam kot punčka iz porcelana. Drugače pa se še učim uči poudarit s svinčnikom (zdaj spodnji del si znam...zgornji del veke je pa še zmeraj skrivnost oops.gif )

Vaja dela mojstra wink.gif
  • 0

#7 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 September 2005 - 08:21 PM

ma ja,ličnice so zlo delikatne,pašejo predvsem tistim,k majo poudarjene in močne.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#8 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 05 September 2005 - 09:40 PM

js sm se v osmem kdaj pa kdaj z maskaro..se prav spomnem, k je v soli ena profesorca mami na govorilnih povedla smile.gif (kot da niam drujga dela)..drgac sm se pa pol v srednji zacela mal bol..sam tud kr trepalnice pa mal senck pa navadna labela..pudrala sm se mogoc kak mesec tk cist v izi...se zdj se mazem glh tolk da ucke povdarim mal..
  • 0
it's not pms, it's you..

#9 Elise

Elise

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 05 September 2005 - 10:12 PM

V osmem razredu OŠ sem začela eksperimentirat s korektorjem, obarvano kremo in maskaro, pa ne vsak dan, bolj tako samo za posebne priložnosti. Potem sem pa v prvem letniku začela bolj močno mazat oči, maskara, črna obroba, puder ali pa samo korektor. Bila sem, seveda, grozna rolleyes.gif, ampak čez tako fazo nas je mislim šlo veliko. biggrin.gif

Če si čista začetnica v ličenju, potem ti vsekakor priporočam, da ne pretiravaš. Če imaš lepo kožo, potem je korektor za prekrivanje manjših nepravilnosti na obrazu čisto dovolj, pa glosek pa maskara (najbolje rjava, zgleda najbolj naravno, sploh glede na to, da si bolj svetla).

Rdečilo pa po mojem mnenju paše vsaki (jaz si ne predstavljam več make-upa brez) ampak če si ga ne znaš lepo nanest (pri rdečilu v pudru je kvaliteten čopič obvezen!!! tisti penzelček, ki ga ponavadi dobiš zraven je neuporaben) in ne znaš izbrati primernega naravnega odtenka, zelo hitro izpadeš kot klovn. Sploh, če imaš svetlo kožo.


Sicer pa, vaja dela mojstra. smile.gif
  • 0

#10 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2005 - 10:35 PM

Se strinjam z ostalimi puncami. Ne pretiravaj, nekaj naravnega izberi, tolk da poudariš oči al pa ustnice.

Jaz sem nekje pr 14 letih prvič probala maskaro, pri 15, 16 letih barvico za oči, čez kako leto še senčilo. To je pa vse, kar tudi danes uporabljam, vedno barvica, senčilo pa samo črno ali rdečkasto. Pred kratkim sem se "posodobila" in nabavla še tuš za obrobit veke smile.gif Pa občasno puder v kamnu.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2005 - 02:53 AM

Tam ene pri 15ih.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 06 September 2005 - 03:13 AM

Nekje v 2. letniku menda, samo ko sem šla ven. Tudi zdaj se ličim večinoma samo ob vikendih - za v službo nikoli.
  • 0

#13 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 06 September 2005 - 03:13 AM

Nekje v 2. letniku menda, samo ko sem šla ven. Tudi zdaj se ličim večinoma samo ob vikendih - za v službo nikoli.
  • 0

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 September 2005 - 08:05 AM

Jaz tudi nekje v srednji šoli, ampak bolj malo vse skupaj. Večinoma ne kot ja. Zdaj sem pa naličena skoraj vsak dan.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 September 2005 - 09:41 AM

Jaz sem se začela ličiti pri 14. Takoj začela uporabljat tekoči puder, črno barvico za oči, maskaro, to se spomnim. V ličenje me je uvedla sestrična.

Od takrat se ličim se vsak dan, razen če sem doma. Zelo uživam v tem smile.gif
  • 0

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 September 2005 - 09:52 AM

Tudi jaz se ličim zato, ker uživam v tem. smile.gif Pa ker mam toliko stvari doma, da jih moram porabiti. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 September 2005 - 10:17 AM

'zares' naličena (vendar brez kakršnih koli pudrov, korektorja ... ) sem bla za maturanca: senčka, obroba oči, maskara, lak na nohtih, šminka. zdej si sam vsake tok maskaro namalam, če se mi ravno zljubi, če je res kaka posebna priložnost si še črto po zgornji veki ob trepalnicah potegnem s svinčnikom v zelo diskretni barvi (da se sam mal svetlika, nič več), poleti včasih še lak na nohtih na nogah in nič več. parfum pa kar dost uporabljam.

v drugem letniku sem mela dve sošolki, ki sta mele več ličil sabo v šoli kot šolskih potrebščin in med vsako glavno pavzo leteli v sekret preverjat fasado. je blo že mal groteskno vse skup. in sem se takrat zaklela, da sama nam nikol takšna. za njiju je blo MAL mejkapa tekoči puder, puder v prahu, korektor, senčke, obroba oči, maskara, šminka, lip glos, lak, parfum. (emmmm, kaj sploh še ostane velikim, hehehe) biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#18 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 September 2005 - 11:11 AM

a pred maturancem pa nikoli nisi bila naličena?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 06 September 2005 - 11:16 AM

[quote=

Od takrat se ličim se vsak dan, razen če sem doma. Zelo uživam v tem smile.gif[/quote]
men je tut to užitk
drgač pr 13
rolleyes.gif
  • 0

#20 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2005 - 12:12 PM

trepalnice sem si začela mazat v začetku srednje šole, potem sem odkrila nekje na sredini srednje šole temne šmike (sem tak tip, da mi je to pasalo). na začetku faksa pa sem si začela senčit oči. in sedaj se vsak dan namažem. v tem uživam, še bolj pa uživam v nakupovanju kozmetike. imam vsega do konca življenja, če nič ne kupim! biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users