Jump to content


Photo

Depilatorji


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#81 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 August 2007 - 02:29 PM

Bolelo bo vedno. Jaz sem nad svojim pulčkom dlak obupala. Mislim, da je čisto vseeno, kakšen je strojček, se mi zdi, da pri vseh enako boli.
Da ti ne bom odvzela vsega upanja, naj še kakšna napiše svoje manj boleče izkušnje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#82 Dianca

Dianca

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 25 August 2007 - 05:47 PM

Jaz sem sicer slišala, da dosti manj boli, če si prej še posebej noge en cajt sam masiraš z ledom, ampak logično bi mi bilo, če bi jih en čas imel v vroči vodi, saj bi se tako pore odprle ermm.gif Kaj je mogoče katera poskusila s tem? Jaz bi si to res nabavla, ker sem kot ježek po nekaj dnevih biggrin.gif
  • 0

#83 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 25 August 2007 - 07:50 PM

am... mene po nogah nič ne boli. razen po zgornjem delu nog malo cuka. To mora vsaka ženska probat in zase vedet kolk jo kej boli. smile.gif Sam verjetno manj boli če ti manj dlak hkrati pocuka ven sam pol rabiš pa več časa se depilirat. Zdej so kao keramični depilatorji pršli vn in nej bi bli bolš. Js mam od Philipsa Satin Ice in ne rabim unega hladilnega pripomočka, ker itak me ne zlo boli. Sam sm ga rabla na zacetku in je zadej lepo hladilo, tko da verjetno kej pomaga, sam ne dosti. smile.gif Drgač pa če te zlo boli, je manj boleča varianta vosek.
  • 0

#84 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 25 August 2007 - 08:27 PM

Jst mam nek depilator in ko se brijem po spodnjem delu nog mi dlake namest da bi mi jih spulu kr strga...sicer ne čist ush, sam vseen pol ni tazga učinka.
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#85 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 30 August 2007 - 10:38 AM

wiiii. yahoo.gif jst sem si pa zdej prej kupila depilator philips satinelle.taki rozast je. sm itak mogla takoj sprobat in mi je kar všeč. thumbup.gif
  • 0

#86 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 December 2007 - 05:39 PM

IPB Image

Men je fant 2 leti nazaj kupu tale depilator. Odprla sm ga predušerjšnjim in sm ga dala polnt na kabl za 16ur, po 16urah sm ga odklopla in depilator sploh ni brnel. Halo?? Garancija je že potekla laugh.gif lool.
Kaj je zdj to?
Ma še kera tak depilator pa mi ve povedat če mogoče sploh ne dela brez da ga maš na kablu?!
Ko je na kablu depilator in ga užgem sicer dela. Nastja me je razsvetlila in rekla da je šla najbrž baterija u kura*.
A je baterija draga?

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#87 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 22 December 2007 - 06:34 PM

LOL lol1.gif
Js mam tega. Pa saj mora bit na kablu. Nikjer ni nobene baterije. To dela na elektriko. biggrin.gif In od kje ti ideja da je treba to sploh polnit? Takoj ko prineseš iz trgovine lahko uporabljaš.
  • 0

#88 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 December 2007 - 12:56 AM

Ja običajno se zato napolni, da dela tud na baterijo, da ne rabš kabla ko kam greš zraven vlečt in da vzamš sam depilator. Tko sm jz pr ta starmu depilatorju delala, da sm ga nafilala pa vzela sabo samo depilator, ne pa še kabl, a veš!
Zato sm misla, da je kle isto.
Pfff, sam sj to pa tud ni lih prednost ampak kvečjm velik-, da morš vedno ko greš na pot sabo vlečt še kabl, no.
Hvala!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#89 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 23 December 2007 - 10:08 AM

Ja, Rea, moraš met na kablu. smile.gif Jst bi tud mela rajši kakšnega brez kabla.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#90 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 December 2007 - 12:50 PM

Ja hvala, no. Sm vsj pomirjena da ni šlo fantovo darilo na pol v kura*, je bil že kr mal sitn tongue.gif
Sm pa pa vsj pomirjena! smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#91 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 December 2007 - 10:14 AM

Jaz mam takega, da nafilaš baterijo in potem dela brez kabla, ampak mi je totalno lame, res ful bedno. Baterija je itak šibka in drži ene 20 minut sam, ne več - js pa rabim več časa, zihr najmanj pol ure, če si hočem temeljito odkocinit obe nogi, zato mam vedno na kabel priklopljenega. Poleg tega ne kapiram, zakaj bi blo težko kam vzet sabo kabel? Sej ko se zloži je čist mejčken, poleg tega kamorkoli greš (kam na obisk, v kak hotel, itd.) imajo povsod vtičnice in si ga pač tam vklopiš, ane. Problem je edino, če se hočeš depilirat na avtobusu/vlaku/vigrad veceju/kabini za preoblačenje, kjer ni vtičnic, ampak jaz tega ne počnem na takih mestih. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#92 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 December 2007 - 03:19 PM

Ma gre se za to, da ne rabiš mislit še na kabel. Sem zelo navajena svojga starga depilatorja in sem ga pač predn sem kamorkoli šla nafilala in vzela sabo sam depilator. Ni treba met skrbi, sploh če se ti vedno tako zelo mudi kot meni. Ponavad pakiram zadnjo minuto in mečem notr in na manj mislim boljše je!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#93 Dianca

Dianca

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 25 December 2007 - 12:06 PM

Js sem tudi razmišljala, če bi si kupila tistega s kablom ali brez, ker nikoli ne veš kako dolg je ta kabel in po prebranih komentarjih, da baterija drži zelo malo časa, sem se tudi jaz odločila, da si kr kupim tistega, ki ga pač moreš met v vtičnici. Pa mi je čist OK, je kabl čist dovolj dolg biggrin.gif Sicer pa js tudi rabim samo za spodnji del nog ene pol ure, tako da tisti ledeni nastavek že skor čist odtaljen rata dokler se spravim pipkat stegna ven ermm.gif
  • 0

#94 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 December 2007 - 12:36 PM

QUOTE(rea @ 24. 12. 2007 - 15:19) View Post

Ma gre se za to, da ne rabiš mislit še na kabel. Sem zelo navajena svojga starga depilatorja in sem ga pač predn sem kamorkoli šla nafilala in vzela sabo sam depilator. Ni treba met skrbi, sploh če se ti vedno tako zelo mudi kot meni. Ponavad pakiram zadnjo minuto in mečem notr in na manj mislim boljše je!


Hehe kok si smešna. tongue.gif Sej tko morš isto mislt na to, da ga ne pozabš nafilat. Kabl maš pa lahk skoz vtaknen v depilator in ko ga pobašeš sabo, gre itak še kabl zravn in ti je v bistvu še na manj stvari treba mislt. Jst mam sicer depilator v kuferčku, ki sem ga takrat dobila poleg in mam notr vse pospravljeno.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#95 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2007 - 11:56 PM

Bikini, nafilala sm ga vedno po depiliranju. Sem bila vestna in poskrbela za to.
Tako, da, če sem bila kadarkoli kamorkoli namenjena sem to vedela in pograbla samo depilator.
Sploh pa je manj krame, če vzameš sabo samo 1 stvar.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#96 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 06 April 2008 - 05:38 PM

Jaz sem pa včeraj kupila tole zadevo od depilatorja in se sprašujem zakaj ga nisem kupila že prej... Mene sploh dost ne boli... čeprav sem vzela čist navadnega brez unga masažnega valja... Skratka super zadeva, zdej se ne bo treba več brit po nogah thumbup.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#97 PinaColada

PinaColada

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 06 April 2008 - 05:41 PM

Ojla,
jaz sem pred kratkim za darilo dobila tega najnovejšega Phillips Satinelle ice Premium. Sej je full lep in vse sam boli pa k hudič. Pa tale sploh nej nebi, ker ima neke keramične ploščice, ki ti sproti hladijo. Hladijo my ass, ja happy.gif .

Vstavek položiš v zamrzovalnik za štiri ure in je res res hladno, samo na meni nič ne učinkuje.
  • 0

#98 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 06 April 2008 - 05:46 PM

Privč mogoče res boli, ampak pol pa vedno manj. smile.gif Pa splača se, ker se res ful dolgo ne rabiš brit.

Jaz imam tistega, ko ima tisti nastavek ki masira, ampak vse to dol poberem & imam čisto navadnega. Itak ni nekega efekta, samo ovira me.
  • 0

#99 PinaColada

PinaColada

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 06 April 2008 - 06:01 PM

Ma ne glej res, lažje mi je vosek, ker vse naenkrat potegnem in čao. Tle pa puli dlako po dlako. cry.gif
  • 0

#100 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 06 April 2008 - 06:16 PM

nutella je ista, njej je tut vosek bolši, ker gre pač bolj na hitro. smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users