Jump to content


Photo

Depilatorji


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#61 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 December 2006 - 07:04 PM

No, sem ga komaj prejšnji tedn dobila in sem šla malo gledat če ga je že katera ocenila, ko sem vidla tvoje vprašanje in odgovorila nanj. biggrin.gif
  • 0

#62 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 23 December 2006 - 02:30 PM

danes sva šle s sestro samo malo pošnjofat v bof, a nazadnje le vzele depilatorček laugh.gif

takoj sva oprezale za mojo predlaganim philips satinelle (nevem točno, kako se napiše), a nama je poznana prodajalka predlagala braun-novega in tega sva na koncu tudi vzele.
Ima kar 40 pincet, torej veliko več kot philipsov, lučko, da vidiš, če je kje ostala še kakšna dlačica, več nastavkov in hladilni gel. Stane pa okoli 20 000, torej je cenejši od philipsovovega thumbup.gif
Pa oba naj bi ostranila dlačice dolžine pol milimetra.

http://www.bof.si/sl...C...E&linkid=15
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#63 mandarina

mandarina

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:Štrajerska

Posted 30 December 2006 - 06:56 PM

Jaz imam tegale: Satinelle Ice Limited Edition .
Opis:Satinelle Ice Limited Edition je opremljen s posebno keramično glavo, ki zmanjšuje možnost alergijske reakcije in draženja kože. Poseben keramični material iz katerega je oblikovana ergonomska glava za depilacijo omogoča, da Satinelle Ice ujame in izpuli več dlačic, kar mu omogoča 20% hitrejšo depilacijo.
Ima pa še črno različico, ki ima še ima še snemljivo brivno glavo in poseben hladilni nastavek za depilacijo občutljivih predelov in je za nekaj tisočakov dražji.

Mi ga je letošnji Božiček prinesel ( tongue.gif ) in je res dober. Stane sicer okoli 23k (malo manj kot 95 evrov), vendar se mi zdi, da je po delovanju pač vreden svojega denarja. Nisem pa ga še čisto čisto sprobala (le na delu kože).
Prej sem imela en cenejši in tudi že starejši modela (mislim da je bil vsaj ene pet let star), vemdar se mi je "obrabil" in ni deloval več, tako kot je na začetku (hm, ali pa sem jaz postala bolj nestrpna in zahtevna, saj ne vem smile.gif ).
Moj nasvet: ko se odočujete za nakup depilatorja, raje dajte malo več, za kak novejši model, z novejšo tehnologijo, kajti to se bo poznalo na učinku, tako da se vam bo nakup obrestoval.
  • 0

#64 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 30 December 2006 - 07:26 PM

Kaj je razlika med epilatorjem in depilatorjem? epilator s korenino povleče dlake, depilator pa samo pobrije brez korenine?
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#65 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 30 December 2006 - 07:41 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 23. 12. 2006 - 16:30) View Post

danes sva šle s sestro samo malo pošnjofat v bof, a nazadnje le vzele depilatorček laugh.gif

takoj sva oprezale za mojo predlaganim philips satinelle (nevem točno, kako se napiše), a nama je poznana prodajalka predlagala braun-novega in tega sva na koncu tudi vzele.
Ima kar 40 pincet, torej veliko več kot philipsov, lučko, da vidiš, če je kje ostala še kakšna dlačica, več nastavkov in hladilni gel. Stane pa okoli 20 000, torej je cenejši od philipsovovega thumbup.gif
Pa oba naj bi ostranila dlačice dolžine pol milimetra.

http://www.bof.si/sl...C...E&linkid=15



je cenejši, nima pa brivne glave. Za dlačice pa večina novih obljubla dolžino pol milimetra...Pa brauni še nimajo keramičnih diskov kot ga ima ta satinelle. Če nimaš problemov z alergijami in občutljivo kožo pol tak ni problem. Je pa kovina bolj agresivna do kože kot keramični diski. Zato je satinelli par jurjev dražji.


  • 0

#66 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 30 December 2006 - 09:05 PM

saj sem nameravala tega Satinelle Ice vzeti, pa čeprav je dražji, ampak je bilo vsaj na oko videti, da ima prostor s temi pincetami tako čudno na notri ubočeno, da nevem, kako bi se sploh normalno ravne površine dobro dotaknil, kaj šele recimo podpajsk, ki so na notri hmm.gif , pa še enkrat manj pincet ima kot ta braunov. Le ta ima pa tisti prostor s pincetami dobro prilagojen obliki telesu, koži smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#67 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 31 December 2006 - 11:49 AM

Ta satinelli je oblikovan da se prilega koži tak kot vsi novejši modeli, brez skrbi opravlja svojo funkcijo več kot odlično wink.gif Sicer je pa za mene še preveč tek pincetk sploh ko se brijem pod pazduho. Mogoče mi je malo žal, ker si nisem v tem času kupla te limited edition, ki ima en nastavek zraven, ki smanjša št. pincet pri občutljivih predelih.

  • 0

#68 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 31 December 2006 - 11:56 AM

bellini, ta moj ima sicer še ene tri nastavke, z manj pincetami, z manjšo površino + z manjšim številom pincet in normalnega s 40imi pincetami, pa daš gor en tah plastičen nastavek, da se zmanjša površina, veliko št. pincet pa še vstane wink.gif

samo jaz ponavadi tudi za podpajsko uporabljam kar navadnega s 40imi pincetami
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#69 veselasmrketa

veselasmrketa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 168 posts

Posted 08 January 2007 - 05:35 PM

jaz imam doma en depilator,pa me je strah dlačice populit z njim,ker ene pravjo da baje ful boli,kako se da premagat ta strah?
  • 0

#70 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 January 2007 - 06:17 PM

Se ne da. Jaz sem raje obupala nad depilatorjem. Ima pa še eno slabo lastnost in to je, da se ti dlačice vraščajo, če uporabljaš depilator. Jaz brijem kar z brivnikom.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#71 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 January 2007 - 08:22 AM

Pri meni pa je zdaj z epilatorjem ful boljše. So se mi dlake, ko sem uporabljala brivnik bolj vraščale.
veselasmrketa, enkrat poskusi. Stisni zobe, nastavi epilator na nogo in stisni gumbek za vklop. Pa bo ali pa tudi ne. biggrin.gif
  • 0

#72 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 09 January 2007 - 01:38 PM

meni se zdi, da komot preživiš prvič smile.gif

zvok je malo grozljiv, potem pa te je še bolj strah, samo ko enkrat vidiš učinek, ti je tista majhna bolečina popolnoma odveč. vem pa, da recimo mene je bolj bolelo s staremu depilatorjem, kot pa z novim, pa čeprav ma le ta 20 pincet več, in torej hkrati veliko več populi, ker se tudi hitreje obrača.

vglavnem, jaz sem bila na nogah tako zadovolnja, da sem prešla še na epiliranje podpajsk, in že ene 4 mesece nisem uporabila britvice in je veeliko boljše. bo epiliranju sploh nimaš tako razdražene kože, niti se mi ne vraščajo dlake, poleg tega pa ti postanejo mehkejše, svetlejše in seveda jih je veliko manj thumbup.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#73 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 01 February 2007 - 07:12 PM

jaz zejel že lep čas resno ramišljam o nabavi ene takele mašince... Koliko časa ti pa ostanejo gladke noge?? Ker mi gre to sprotno brije zelo na živce in ker plešem moram imeti noge non-stop urejene...
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#74 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 February 2007 - 08:44 AM

Depilator mi sploh ni všeč, ker nekatere dlačice prelomi in ne izpuli. Tako si moraš potem čez 2 dni spet briti noge. nikoli več tega trpljenja za prazen nič.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#75 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2007 - 10:25 AM

Jaz sem pa ful zadovoljna. Noge si depiliram nekje na teden dni, dlačice so ful bolj mehke in tanke, tako da se za razliko od prej, ko sem uporabljala britvico sploh ne vidijo, tudi ko so že par cm dolge. Pa še vraščajo se mi več ne, kar se mi je prej še prerado dogajalo. Bolečina pri puljenju je pa zanemarljiva. Sem se takoj navadila.
  • 0

#76 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2007 - 07:06 PM

Danes sm sprobala depilator od redkvice in vse kar lahko rečem je aua cry.gif
Tko najprej, ko sm si ga ogledala, ni zgledal nič kej hudega in sm se misnla eh, to pa ja ni nič takega. Potem sm ga vklopla biggrin.gif in ko sm vidla kako podivjano se vrti, me je že ratalo malo strah, ampak sm zbrala pogum in ga približala nogi.
Finta je pa v temu, da sm jst naravno blond in mam tudi po nogah zelo svetle, tanke in redke dlačice, tako da sploh ni pretirano bolelo, samo malo neprijetno je zbadalo, in jst sm si seveda rekla: ho, to pa sploh ni tko grozno, gremo še bikini predel.
In tam se je začela kalvarija cry.gif Bolelo je ko svinja, jst sm komaj dihala zraven, sm pet sekund pipala z epilatorjem in potem pol minute čakala da spet lahko zadiham, resno. Ene trikrat sm misnla kr nehat, ampak potem sm zbrala pogum in sm dokončala (no, skoraj, malo sm pustila kr se mi je že mešalo).
Zdej pa ni preveč hudo, noge so čisto ok in jim nič ne manjka, bikini je malo vnet ampak ne pretirano. Bom vidla kakšni bojo trajni rezultati, preden se odločim za nakup.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#77 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 February 2007 - 09:32 AM

QUOTE(sonchika @ 2. 2. 2007 - 8:44) View Post

Depilator mi sploh ni všeč, ker nekatere dlačice prelomi in ne izpuli. Tako si moraš potem čez 2 dni spet briti noge. nikoli več tega trpljenja za prazen nič.


men je isto delal ... tako da sploh ni gladko al pa kej ... +ful cajta porabis za to, pol pa cez dva dni jovo na novo. pa zdi se mi, da so se mi krcne zilce nardile od uporabe tega. mogoce bom sprobala se ksn drug model, ce me bo glih prjel, drugac se pa odpovedujem temu.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#78 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 February 2007 - 12:11 PM

Jst niti nimam čisto gladkih nog, ko se z depilatorjem, ker ene komaj začnejo poganjat in so tko kratke, da jih niti ne more populit. Noge imam precej gladke tam nekje do 3 dni, pol pa se dlačice bolj čutijo, ko zdrsneš z roko po nogi. Ampak so ful mehkejše in svetlejše se meni zdi. Tko poleti, si jih depiliram na ene 4 dni recimo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#79 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 February 2007 - 12:39 PM

useen mi je mal trapast - gre z britvico dost hitrejs, tud ce se usake 2 dni. sploh na morju, k nisi glih pr ksnem konkretnem prostoru al pa elektriki (npr. na jadrnici) ne pride glih v postev uporaba depilatorja.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#80 Dianca

Dianca

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 24 August 2007 - 10:35 PM

Lep pozdrav vsem,

gledam in gledam, če se slučajno še kje drugje pojavlja tema o depilatorjih in epilatorjih... in se mi najbolj pametno zdi moje vprašanje postaviti kar tukaj, čeprav opažam, da že dolgo ni nihče nič pisal cry.gif .
Ja, končno sem se tudi jaz odločila, da si kupim depilator/epilator kar koli in sicer vedno več stvari izvem o teh zadevicah, vedno bolj sem zmedena kaj si kupit. Po nekakšnem razmisleku, sem se odločila, da bi to bil Satinelle ice, ampak je problem v tem, da je teh različic že tudi toliko, da se že med vsemi temi ne znam odločit. Kupujem ga namreč prvič in res ne bi rada, da se mi zameri (imam pa precejšnjo težavo, da imam dlak po nogah kar precej pa nisem tip ženske, ki bi na sebi videla samo slabe stvari, ampak dlak je res precej in me je rahlo strah, da me bo prvič zelo bolelo in bom mašino vrgla v kot in nikoli več vzela huh.gif )

Pri zadnjih objavah ste napisale, da depilatorji dlake samo nekak napol odrežejo, da jih sploh ne spuli... kaj se tud pri Satinellu to dogaja, ker kolkor jaz gledam, epilatorjev sploh ni veliko, saj se večinoma samo depilatorji prodajajo. Kaj mi lahko to kdo razloži oops.gif?

Aja, pa kaka je zdaj fora teh diskov, kaj je velika razlika, če je diskov 13 al pa 21? kateri manj boli? ko raj dam kak evro več, samo da bo bolj znosno smile.gif

Lep večer


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users