Jump to content


Photo

Britje


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#441 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16233 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 June 2015 - 03:26 PM

Ma sej ni nujno da greš ravno na brazilsko, če te je strah da bi te ful bolelo. Lahko greš tudi samo na voskanje bikinija ali pa recimo golobji bikini, kjer ti ne voska direktno po grički, kjer po mojih izkušnjah najbolj boli. Ostalo sploh ni panike. Mi je na zadnjem voskanju rekla, da imam precej visok prag bolečine, ker skoraj nisem nič trzala. :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#442 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2015 - 04:33 PM

Fiona, zakaj bi ti kozo dol potegnilo? Saj to je ravno poanta brazilske - da delajo z voskom brez listicev, nanasajo male kolicine in koza ni niti malo prizadeta.
Ob rednem voskanju bi se ti dlake razredcile in zmehcale. Boli pa tak, mene vcasih za umret, vcasih skoraj ne. Odvisno od tega kaksen dan imam. Ne mores pa pricakovat, da ne bo nic bolelo, dlaka mora ven, to je dejstvo.
Mene drugace venerin hribcek sploh ne boli, bolijo me ustnice...
  • 0
Viens, reste ici!

#443 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27069 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 June 2015 - 05:12 PM

Joj, pa to debato smo imele res že vsaj 30000X na vseh možnih temah. Če se klikne 3 strani nazaj, je vse obdelano. :lol: 


  • 1
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#444 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17948 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 17 June 2015 - 05:18 PM

Mene drugace venerin hribcek sploh ne boli, bolijo me ustnice...

Enako.

 

Coco, so what? :P


  • 0

#445 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15196 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 17 June 2015 - 06:49 PM

Jaz imam itak določeno frizuro, tako da se tam sploh ne bi. Bikini bi bil dovolj, oz veliki bikini :)

Bom razmislila. Mogoče pa poskusim. Saj bikini sem že epilirala, kar ni bilo ravno boleče...


  • 0
 

#446 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2015 - 09:47 PM

Noge si kr same doma zvoskate? S katerim voskom pa, ko sem pred leti probala, se mi zdi, da mi nič ni kaj pobralo. 

 

Jaz si jih najveckrat z voskom. Ampak ne s tistimi listici, ki imajo ze vosek gor. Imam neko podobno varianto kot uporabljajo kozmeticarke. Meni je najbolj simpl, najbolj ucinkovito in najhitreje.


  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#447 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25752 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 06:00 AM

Jaz prisegam na depilacijo s sladkorno pasto. Ful manj boleče je.


  • 0

#448 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2015 - 07:17 AM

Jaz grem to poskusit ta mesec. :D Sicer ne verjamem da je manj bolece, ampak poskusila bom.
  • 0
Viens, reste ici!

#449 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17948 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 18 June 2015 - 07:32 AM

Poročaj!


  • 0

#450 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15196 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 18 June 2015 - 07:41 AM

a se sladkorno pasto da kje kupit, pa da to doma delaš?K s temi smrdljivimi depilacijskimi kremami jaz ne maram nič delat.


  • 0
 

#451 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5733 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 07:57 AM

Jaz sem lani kupila neko sladkorno pasto, rezultat: grozne modrice po nogah. Kot bi me kdo pretepel. Sicer sem mi to dogaja tudi, ce se voskam doma (prevec voska, nepravilno potegnem dol), ampak s sladkorno pasto je bilo pa se hujse. Najprej je treba ujeti pravilno temperaturo (ce je pretoplo vse tece in ni ucinka, ce je prehladno se ne maze dobro), pravilno namazat. Niti slucajno ne sme biti predebel nanos. V glavnem: raje si vzamem cas in grem v salon, kjer ni baredijo tako kot more biti. Konec koncev sem po tem ponesrecenem voskanju se drgnila kopalnico, ker se je vse limalo.
  • 0

#452 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15196 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 18 June 2015 - 08:49 AM

Ok hvala za nasvet :D

Ne bom poskušala niti, tud cajta nimam tok ne volje.

Kaj katera hodi na depilacijo, prav noge + bikini, v salon, redno...Koliko zmečete za ta špas denarja? In kako dolge morajo biti dlake?


  • 0
 

#453 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2015 - 09:01 AM

Jaz hodim v salon na brazilsko (tudi na sladkor grem v salon), v MB stane 18eur, v LJ pa sem hodila v Berni, 19eur in 16,5eur za študente. Tukaj je tudi cenik. Fiona, brazilska + cele noge te stane 30eur. Jaz osebno imam tako urejeno, da grem tik po menstruaciji, potem sem dva tedna gladka, tretji teden začnejo poganjat, v tednu menstruacije pa zrastejo že toliko, da so pripravljene za ponovno depilacijo. Dlake morajo biti dolge cca 0,5cm, oz toliko, da jih vosek lahko zajame. Saj približno ti je jasno ko pogledaš dlake, če jih bo vosek zajel ali ne.


  • 0
Viens, reste ici!

#454 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5733 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 09:01 AM

Cene so odvisne kam hodis.
Recimo moja kozmeticarka racuna za bikini (pa ti skraj vse pobere) 5€. V ljubljani pa je to bistveno drazje.
  • 0

#455 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25752 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 10:40 AM

Jaz dam za cele noge + brazilsko 49€ :wacko:


  • 0

#456 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19763 posts

Posted 18 June 2015 - 11:14 AM

Koliko casa prej naj se pobrijem, da bodo dlake za brazilsko dovolj dolge? 14, 10 dni?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#457 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25752 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 11:41 AM

To je čisto odvisno, kako hitro ti rastejo. Pri meni je bilo 10 dni premalo. Pri 14+ so dovolj dolge. Raje kasneje kot prej.


  • 0

#458 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26036 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 08:29 PM

Fiona, jaz hodim redno, v toplih in hladnih mesecih na bikini, noge in roke v salon, malo pod 40 EUR dam vsakič. Pazduhe si populim sama s pinceto, ker so se mi dlake zelo zredčile po prvih nekaj voskanjih. Enako na bikiniju, s tem da mi tam dlake sploh ne rastejo več. : D

Preden sem se začela pred približno dvemi leti voskati sem se redno brila mnogo let, tudi pri meni je bilo po dolgoletnem britju na bikiniju že toliko dlak, da nisi vedel, kje se konča bikini in kje se začnejo noge. Imela sem temne, močne dlake. Ne menjam več voskanja za britje, edino tečno mi je sedaj poleti, ker bi se vseeno morala depilirati na 10 dni, da bi bila res brez vsake dlačice.
Ste me odvrnile od nakupa strojčka, ker očitno res pripomore k vraščanju. Sicer si, kot sem omenila že v sosednji temi, vsaj enkrat mesečno naredim peeling. Idealno bi bilo vsak teden, a mi ne znese.

Recimo jaz imam te pikice po rokah.. Je povezano to dvoje, ker imam malo preveč keratinizirano kožo.

Tudi jaz imam problem s preveč keratinizirano kožo. Enako tudi naš otrok pa mi je zadnjič pediater predpisal za oba super lekarniško kremo, se dobi tudi v prosti prodaji:
http://www.lekarnar....on-za-suho-kozo
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#459 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15196 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 18 June 2015 - 08:46 PM

Ana in planet, hvala za odgovor.

A o trajnem odstr. pa nobena ne razmišlja?Če sešteješ vse te denarce za depilacije, pomojem bi bilo že za laser....


  • 0
 

#460 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2015 - 09:16 PM

Jaz ne razmisljam, ker laser ne pomeni 100% gladkost, potrebno je obnavljati tretmaje, pa ceprav hodis na laser, moras tiste dlake nekak odstanjevat, torej eventuelno se vedno hodis na depilacijo. Meni laser ni preprical.
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users