Jump to content


Photo

Gube, akne...???


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 10 February 2006 - 11:19 AM

Pomagajte!
Od nekdaj imam problematično-aknasto kožo. Z zdravili in nego sem kožo "umirila", vendar sedaj opažam izsušenost in prve gube. Prepričana sem, da so za to kriva zdravila (prej Differin-rabila cca pol leta, nato Dalacin-enako rabila cca pol leta), saj se mi je koža poslabšala v dobrem letu (prej nisem opazila niti ene gube, razen okrog oči, kar je za mastno kožo pri teh letih normalno-stara sem 28 let).Odločila sem se pustiti zdravila, ker tako in tako imam namen zanosit.
Prosim svetujte mi kakšno kremo mi priporočate. Bojim se rabit premastno, da mi ne nastanejo mozolji (že okrog oči če dam premastno mi nastane kakšen mozolj-zelo sem nagnjena k temu), po drugi strani, pa se bojim da koži dajem premalo vlage. Sedaj rabim Garnier Fresh, prej pa sem od Avene za mastno kožo.
Vsakega nasveta bom vesela! tongue.gif hvala.
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 February 2006 - 11:55 AM

Verjetno so ti zdravila izsušila kožo in so se zato pojavile gubice. Priporočam ti uporabo vlažilnih krem in serumom. Serum je zelo dober Avonov iz bele linije (ne spomnim se imena) in nekateri Matisovi (Absolute soothing serum).
Kramo pa uporablja Cliniqu SD ali pa tudi Avon M24. Lahko tudi Garnier TF, ampak prvi dve imata več AOk.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users