Jump to content


Photo

Brazgotine


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 28 January 2006 - 09:07 PM

Ker sem jaz zelo "pridna" in vse mozoljčke in nemozoljčke po rokah iztisnem (sploh,ko sem v fazi učenja) pod "drobnogledom" in pa tudi v bikini predelu- če najdem kakšno dlako pod kožo, vas prosim nekaj:

Kaj si naj nabavim,da bom potem to mojo PACKARIJO pomirila??? Zdaj uporabljam Bepanten kremico. Se da dobit kakšno razkužilo ali pa kakšna druga krema,ki blaži brazgotine, jih "ozdravi"???

Prosim za pomoč!
Hvala!
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#2 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 28 January 2006 - 09:24 PM

Če gre za bikini predel bi ti lah svetoval ginekolog, lahko greš vprašat v kozmetični salon, lekarno, mogoče tud h osebnnemu zdravniku. Jst tud kdaj "uredim" faco, sam mi flekci zginejo itak že zaradi "obične nege" (tonik, vlažilna krema).
Sam če to ostajajo brazgotince, pol že ni tok fajn. Probi se odvadt če grem sam za kšno živčnost...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 January 2006 - 09:37 PM

Frrrr jaz mam eno brazgotino na sredini čela in se je nemorem znebit. Ma kera kako idejo? oops.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 January 2006 - 10:20 PM

Že nastalih brazgotin se ne boste znebile. Jaz imam dve, na katere sem ful ponosna, obe sm pa dobila, ko sm padla v prepad. biggrin.gif Eno imam na začetku lasišča, tam mi lasje več ne rastejo ampak se ne vidi ker mam ful goste lase in se prekrije, je pa velika ... hmmm ... tolk kot noht na mezincu in okrogla, mal izbočena. Drugo imam pa ob strani nosu, tako tanko neizbočeno dolgo črto in mi je tud na nek svoj način ful lepa. Sm že dobla ful komplimentov, da zgleda sexy, sicer se pa ta ob nosu bolj malo vidi. biggrin.gif

Odstrani ne vem točno kok se jih, menda z opravitnim posegom, ki pa valjda stane kar nekaj denarcev.

Lahko se edino prepreči nastanek brazgotinic, če poškodovano ali razpraskano kožo čimbolj negujete ... ko pa enkrat brazgotine so, pa ni več poti nazaj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 28 January 2006 - 11:00 PM

Pa se te brazgotine nč ne zmanjšajo? Jst sm mela eno čez cel kolen, pa je zdej ful micana pa komi opazna.
Aja pa še eno mam na bradi, ker sem padla na igralih k sm bla mala.
Punch.: Iz kje pa maš to? Mislm, kšn padec, al je operativna? Se mi zdi da tele od operacij pa res ne zginejo...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 28 January 2006 - 11:04 PM

Ma enkrat sem to omenila moji osebni zdravnici, ji pokazala to sr...,ki sem ga spackala, pa mi je predpisala "ne spomnim se imena", ki je bil na rolico..pa nič pomagalo. sad.gif

Ja, to je verjetno živčnost. Ker si res spraskam mozoljčke na rokah, ko se učim. Kot neko mašilo med učenjem!! PACKA SEM!!! evil.gif evil.gif

Bom pridna od zdaj naprej. SAM SEBI OBLJUBIM!!! :!:
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#7 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2006 - 10:03 AM

QUOTE(crna)
Se mi zdi da tele od operacij pa res ne zginejo...

ne, to pa res ne. že od prve se mi je na popku vidlo, zdej je pa tak čudn...sej fant mi pravi, da imam najlepši popek, da jes vem da so ga sfižil in da če bom mogla iti še enkrat na operacijo, ga ne bom imela več, ker so taki mesarji... jap, men se ful pozna ermm.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#8 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 29 January 2006 - 10:11 AM

Urška, kako operacijo pa si mela?
  • 0

#9 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 January 2006 - 01:19 PM

QUOTE(crna)

Punch.: Iz kje pa maš to? Mislm, kšn padec, al je operativna? Se mi zdi da tele od operacij pa res ne zginejo...


Ej od mozolja mam. biggrin.gif Ampak mam že ful dolgo to ...ziher kake 4 tedne že.
mad.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#10 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 29 January 2006 - 01:46 PM

Js mam na nosu kar tako luknjo od mozolja, pa na čelu mam brazgotino od padca s kolesom.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#11 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 29 January 2006 - 03:27 PM

Imam eno 'brazgotino' na buscku zarad vodenih koz.Sam je vseeno sexy IPB Image
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 January 2006 - 03:30 PM

Eno je brazgotinica, če se udariš ali opraskaš in se samo zaceli ... te mislim da niso tako trdožive, kot če te recimo šivajo ... to se ni meni nič zmanjšalo, medtem ko so tiste na kolenih (ko sem se kdaj kej potolkla) vedno manj opazne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 29 January 2006 - 03:57 PM

Pa jaz jih mam na kolenih. In to kar dosti, vse še od takrat ko sem bla mala in padala naokoli. Razmišljam že dalj časa, da bi si jih dala lasersko odstranit. Ker mi gre na k**** ko me vsak poleti sprašuje kaj sem delala.
  • 0

#14 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 29 January 2006 - 04:08 PM

QUOTE(lala)
Imam eno 'brazgotino' na buscku zarad vodenih koz.Sam je vseeno sexy IPB Image


....jaz jo imam na čelu - luknjico smile.gif

Imam pa še na notranji strani komolca pošivano, da niti ne omenjam goleni....čez celo golen imam šive -20cm, na sredini imam luknjo (takrat se mi je vnela brazgotina) in še zraven šivov še ene tri 'kratke' (4-5cm).
No, te so najbolj vidne....
  • 0

#15 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2006 - 08:10 PM

QUOTE(DiLeMa)
Eno je brazgotinica, če se udariš ali opraskaš in se samo zaceli ... te mislim da niso tako trdožive, kot če te recimo šivajo ... to se ni meni nič zmanjšalo, medtem ko so tiste na kolenih (ko sem se kdaj kej potolkla) vedno manj opazne.

ja, hehe, midva z lubijem sva taprvič (IPB Image)na plaži in sm bla jst na vrhu,... in se mi ena brazgotinica še zmeraj pozna in je ostal ful lep spomin oops.gif biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#16 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 29 January 2006 - 10:03 PM

QUOTE(tinca)
QUOTE(lala)
Imam eno 'brazgotino' na buscku zarad vodenih koz.Sam je vseeno sexy IPB Image


....jaz jo imam na čelu - luknjico smile.gif

Imam pa še na notranji strani komolca pošivano, da niti ne omenjam goleni....čez celo golen imam šive -20cm, na sredini imam luknjo (takrat se mi je vnela brazgotina) in še zraven šivov še ene tri 'kratke' (4-5cm).
No, te so najbolj vidne....


Matr kaj si te delala?Cela zakrpana si biggrin.gif hec tongue.gif
No jaz kot brazgotino imam samo tole od v.koze ter 2 od padca na kolena.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#17 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 February 2006 - 11:32 AM

Meni je pomagala krema Kontrakel ali Contratubeks (vseeno sta skoraj enaki), ki sta namenjeni brazgotinam. Res je super, kupi se v lekarni.
  • 0

#18 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2006 - 12:00 PM

Eno na levi in eno na desni roki.

Na levi je bolj mejhna, sem mela samo 3 šive in mi je že skorej čist zginla. Na desni je pa mal večja, je blo pa 17 šivov. Na obeh rokah mam na istem mestu, pa se ni zgodil naenkrat. Sem pa letela skoz šipo v vratih...obakrat, ampak ne skoz ista vrata. biggrin.gif

Pa še to bom povedala, ker sem še zdej jezna, če pomislm na to.

Ta malo rano so mi zašil v živo brez protibolečinske injekcije. Pekl pa bolel me je za popizdit. Okol mene je blo ene 6 sester, ki so me držale na mizi vsaka za en konc telesa, ena pa mi je celo glavo dol prtiskala. Stara sem bla pa 6 let. Ta prizor mi še zdej ne gre iz glave, sem se počutla gor kot en pujs preden ga zakoljejo. Če zele zvem kere so ble te coprnice, jim grem takoj vrat zavit. twisted.gif

Pri tavelki rani me pa ni čist NIČ bolel, ko so mi šival pa je blo 17 šivov.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#19 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 07 February 2006 - 12:40 PM

QUOTE(Blondi)
Razmišljam že dalj časa, da bi si jih dala lasersko odstranit. Ker mi gre na k**** ko me vsak poleti sprašuje kaj sem delala.


Tudi jaz imam potolčena kolena. In lani sem imela na desnem kolenu operacijo, ki je za sabo pustila na vsaki strani kolena viden šiv. Meni osebno so šivi prav sexy (sploh na moškemu). In na svoje šive sem prav ponosna. Dam poleti kiklo gor, da se ja vidijo. Šivi so del mene in če komu ne paše ko jih vidi, ja jebi ga, kdo mu je pa rekel da mora gledat v moja kolena.
Jaz pravim da moramo bit ponosni na to kar smo - pa če smo na določenih delih malo skup zašiti who cares.
  • 0

#20 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2006 - 12:43 PM

IPB Image

QUOTE(miss*sixty)
Če zele zvem kere so ble te coprnice, jim grem takoj vrat zavit.

IPB Image a ti lohka pomagam?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users