Jump to content


Photo

operacija povečanja prsi


  • Please log in to reply
141 replies to this topic

#121 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 October 2009 - 08:50 PM

Meni je tudi nekak nefer, da se je povečanje jošk tak stigmatiziralo, medtem ko popravilo šrtlečih ušes ali ogromnega nosa ni nič takega. Sej je enak šmorn, no. Jaz podpiram te operacije v primeru, ko ima punca res zelo male prsi in to res vpliva na kvaliteto njenega življenja (kaj češ, dan danes se pač vse vrti okoli videza) in se počuti zato manj ženstveno ter si jih želi povečat na neko 'normalno' velikost, tko kot recimo Princeska ali Jinadaze. Je pa prišlo povečanje jozlnov na slab glas glih zato, ker obstaja ogromno res fuknenih babur, ki si dajo joške povečat preko vsake zdrave mere, da imajo pol čist zdeformirane in niti spat ne morjo normalno, ker bi se lahk z lastnimi joški zadušile. Je pa res ta operacija tok bolj huda zato, ker imaš dejansko pol skos nek tujek v telesu, pa potrebno je potem prsi najmanj vsakih 10 let ponovno rezat, torej če si jih daš pri tridesetih, lahko pričakuješ še ene pet operacij, kar pa tudi ni ravno malo, pa vsakič pod narkozo, itd. Poleg tega so rezultati pri neuspelih operacijah grozljivi, joški ostanejo do konca življenja iznakaženi, ker se večinoma tega ne da več popravit. Uglavnem, če se odločiš za to, moraš bit res 'pripravljen' na vse.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#122 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15431 posts
  • Gender:Female

Posted 05 October 2009 - 09:01 PM

Operacije uhov se niti približno ne da primerjat z joškam. To niti približno ni takšen poseg. Jst vse razumem, da si želijo in to. Sam po drugi strani pa ko si vse skupaj prebereš mi ni jasno, da bi se šel takšno loterijo. Men se zdi grozno, da si tujke naštimaš v telo. Sploh si ne znam predstavljat, da bi si zdrava mlada punca kej takšnega šla delat.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#123 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 October 2009 - 09:10 PM

Jaz ne govorim o posegu samem, o mehanski strani operacije. Govorim o tem, da je oboje posledica okrnjene samopodobe in tle niti ni važno, za kateri del telesa gre.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#124 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 October 2009 - 09:28 PM

Mene recimo tisti članek ne gane, sem seznanjena z vsem, kar gre lahko narobe, in me ne odvrne od tega, da si operacije ne bi želela. Takih skrajnih primerov je itak malo.

Sem pa enkrat govorila s Planinškom, in naj bi najkvalitetnejši vsadki "zdržali" celo življenje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#125 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 October 2009 - 09:31 PM

Za te najkvalitetnejše vsadke boš pa tudi cepnila ohoho več denarja kot za "navadne".
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#126 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 October 2009 - 09:38 PM

No, v te fore pa ne verjamem.

Četudi vsadki vzdržijo 40 let, se v tem času telo spreminja, koža ni več sčasoma tak čvrsta in živ bog me ne bo prepričal, da ostanejo zadeve desetletja na enakem mestu.

Pomoje je potrebna vsaj še kakšna 'korekturna' operacija, če že ne druga.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#127 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 October 2009 - 09:47 PM

QUOTE(Braunkopf @ 5. 10. 2009 - 20:31) View Post
Za te najkvalitetnejše vsadke boš pa tudi cepnila ohoho več denarja kot za "navadne".


Če ne bom dobila na napotnico, ne bom šla, vsaj dokler ne bom velika in bogata. biggrin.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#128

  • Guests

Posted 05 October 2009 - 09:47 PM

Meni se zdi predvsem žalostno, da ljudem ne pade na pamet, da bi kakšne od svojih kompleksov najprej poskusili v glavi popravit. Saj razumem, da greš pod nož če nekaj RES izstopa - kriv nos, štrleča ušesa... in je to zadeva, ki te omejuje, ker jo ljudje takoj opazijo. Pri joških se meni recimo še nikoli ni zgodilo, da bi pogledala žensko in si rekla: šit, kolk ma majhne joške. To se mi res ne zdi, da bi bila stvar, ki bi zmotila... Majhni joški se mi res ne zdijo pomanjkljivost. Preveliki se mi prej zdijo stvar, ki bode v oči (tongue.gif) in te lahko zaznamuje.
Ok, je res, da verjetno ne razumem dobro, ker sem blagoslovljena s C košarico s katero sem omejena, da sploh ne morem nosit bolj podloženih modrcev (kaj šele push-up), ker mi joške zabijejo tja nekam pod vrat in čisto čudno stojijo. laugh.gif
Jaz pa pri sebi recimo trenutno resno razmišljam, če so moji krivi zobje dovolj moteči, da bi dala celo malo premoženje za zobni aparat... tako, da mi kompleksi sami po sebi niso tuji.
  • 0

#129 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 05 October 2009 - 09:47 PM

Se strinjam z Dilemo in Jinadaze.

Sama ostajam trmasta, vem, da si jih bom lepega dne šla povečat, in me noben ne bo prepričal v nasprotno (čeprav mi to branijo starši, sestra in fant, s katerim se zdaj videvam, in trdijo, da tega ne rabim - pa mi gre v eno uho noter, pri drugi ven). Nikakor ne želim velikih krogel, le nekoliko bolj konkretne prsi - C. Ker bi se preprosto rada počutila bolj ženstveno.

Se mi pa zdi zanimivo da, ko sem bila najstnica, se s tem sploh nisem obremenjevala ... Zdaj pa se. Ne morem pomagat, mediji, okolje in nenazadnje bivši tipi so mi vbili v glavo, da je to jako pomembno (četudi morda ni, je samo v moji glavi). In si ne morem izbit.
  • 0

#130 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 October 2009 - 09:51 PM

No, meni se prsi velikosti B ne zdijo majhne, ampak povprečne. Jaz 'razumem' zgolj punce, ki nimajo res praktično nič prsi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#131 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 October 2009 - 09:54 PM

Meni je pa lih to bedno - da mediji perejo možgane. Pa ne samo puncam, ampak tudi tipom, ki potem želijo ob sebi neke joškorite bejbe. Vsak človek ima neke napake (kar se tiče izgleda tu mislim), če kateremu descu ni všeč določena velikost joškov pa bog pomagaj, meni pa mogoče ni to, da ima en jajc večji od drugega, ker je pač neestetsko sleep.gif .

Ampak taki pač smo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#132 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 October 2009 - 10:03 PM

QUOTE(Braunkopf @ 5. 10. 2009 - 22:54) View Post
če kateremu descu ni všeč določena velikost joškov pa bog pomagaj, meni pa mogoče ni to, da ima en jajc večji od drugega, ker je pač neestetsko sleep.gif .


sleep.gif



Pa še to bi rekla - jaz nikakor ne morem razumet, kako je sploh prišlo do tega, da sta dve umetni materiji pod bradavicami smatrani kot seksi?! Jaz bi se s tem pod bradavicami počutila prav klovnovsko in smešno, res ... ne pa seksi in to na veliko razkazovala. Da bi se z umetnimi kuglami počutila bolj ženstveno? Haha, zagotovo ne ... zagotovo se bi počutila naravnost trapasto.
Sicer je to stvar vsake posameznice (morda še razumem, če je ženska popolnoma ravna, da ima hud kompleks, ampak takšne so res redke), ampak nasploh pa jaz takega posega ne bi enačila z drugimi operacijami estetske narave.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#133 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 06 October 2009 - 06:40 AM

QUOTE(PurePoison @ 5. 10. 2009 - 22:47) View Post

Meni se zdi predvsem žalostno, da ljudem ne pade na pamet, da bi kakšne od svojih kompleksov najprej poskusili v glavi popravit. Saj razumem, da greš pod nož če nekaj RES izstopa - kriv nos, štrleča ušesa... in je to zadeva, ki te omejuje, ker jo ljudje takoj opazijo. Pri joških se meni recimo še nikoli ni zgodilo, da bi pogledala žensko in si rekla: šit, kolk ma majhne joške. To se mi res ne zdi, da bi bila stvar, ki bi zmotila... Majhni joški se mi res ne zdijo pomanjkljivost. Preveliki se mi prej zdijo stvar, ki bode v oči (tongue.gif) in te lahko zaznamuje.
Ok, je res, da verjetno ne razumem dobro, ker sem blagoslovljena s C košarico s katero sem omejena, da sploh ne morem nosit bolj podloženih modrcev (kaj šele push-up), ker mi joške zabijejo tja nekam pod vrat in čisto čudno stojijo. laugh.gif
Jaz pa pri sebi recimo trenutno resno razmišljam, če so moji krivi zobje dovolj moteči, da bi dala celo malo premoženje za zobni aparat... tako, da mi kompleksi sami po sebi niso tuji.


Se popolnoma strinjam. Pa še sama mam ene 4-6 zob preveč in potem en čez drugega grejo.
  • 0

#134

  • Guests

Posted 06 October 2009 - 09:25 AM

Uh, potem se pa še bolj strinjava! biggrin.gif
  • 0

#135 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 06 October 2009 - 09:42 AM

QUOTE(Dragica @ 5. 10. 2009 - 21:45) View Post

Sem lih zadnič gledala oddajo o tem. Redkokatere zdržijo 10 let. Ponavadi se menja na 5 do 7 let.


Se mi zdi, da je to ena starejša angleška oddaja. No, vsadke ni treba menjati tako pogosto, zdržijo mnogo dlje. Mogoče v primeru, da se vsadek poškoduje oz. izgubi katero od prvotnih lastnosti. V tem primeru se plača samo operacija, ker imajo ti najpogostejši vsadki doživljenjsko garancijo (npr. Mentor). Seveda je treba računati na vsaj eno zamenjavo vsadkov v življenju (zaradi sprememb v telesu). Tu se seveda plačajo in vsadki in operacija. Niso pa kvalitetni vsadki bajno dražji od navadnih (ne vem kakšni so navadni, ampak dvomim, da Planinšek sploh uporablja navadne - kolikor je meni znano uporablja McGhan, ki so prav tako doživljenjski). Cena operacije in vsadkov okoli 5k oz. malo manj, kar je normalno.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#136 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 06 October 2009 - 09:45 AM

No jaz mam tud čsit prazen modrc porkamadona, lahko sliko prilepim z morja s kopalkam če čte! Itak jo mam na FB.
Jaz pač kompleksom glede malih jošk ne razumem. Resnično ne, pa imam sama male! Kurc, jaz mam čez joške 75 cm. In to je daleč od popolne 90.
In pač ne vem! vsak tip mi pove kok so mali joški fajn, da gredo lih fajn v roko pa to, pa da se ne povesijo, pa laufat grem, pa ne rabm modrca ki bi me vezal, joške mi ne skačejo v glavo.... vse je fino, svobodno...

No sej, jst nam nobenga v nič prepričevala, samo če zase pogledam, jst bi si šla joške narest če bi imela res samo bradavico in nič drugega.

Drugače pa ni šans! Že tako je hudič z joški, pa raki pa vsem možnim, in ga ni keša da si grem kaj noter tlačit v telo. Zame operacija nosu, ušes, liposukcija in take reči ni nič, v primerjavi s tem. KEr tukaj dejansko neki vstaviš not. Tm je ena operacija pa konec. Tukaj pa posegaš v telo večkrat v lajfu na isto mesto.

Meni je to čist isto, kot uni ko si pod kožo dajejo razne kovinske vsadke in ne vem kaj.

namen je v obeh primerov isti. Estetski.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#137 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 06 October 2009 - 10:24 AM

ja, dej pokaž! smile.gif))
  • 0

#138 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 06 October 2009 - 10:29 AM

Đouk, ne bom šla res lepit svojih jošk tko k na Diva.si lepijo sleep.gif

Jst sm Keira Knajtli kategorija kar se jošk tiče.

IPB Image

IPB Image
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#139 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 06 October 2009 - 01:03 PM

Sally, mela bi te na FB, pa ne zarad joškov, ker te še nimam biggrin.gif
  • 0

#140 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 06 October 2009 - 02:34 PM

ja sally jst tut, zarad joskov, ce lahko tongue.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users