Jump to content


Photo

"prepovedana ljubezen"


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 21 September 2004 - 05:51 PM

Kaj bi naredile če bi se noro zaljubile v moškega ki bi biu "prepovedan"? Bil bi npr. mlad duhovnik, učitelj, sorodnik,...
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#2 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 21 September 2004 - 06:29 PM

nihče ni prepovedan tko kot si ti napisala...IPB Image
v mejah normale nam je vse dovoljeno...
konec koncev....v duhovnika sicer nevem kako se lahko zaljubiš...ampak...hm....zakaj bi drugi bili prepovedani?


lp,
kimAbsolventka

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#3 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 22 September 2004 - 07:44 AM

mislm tko da če bi bla še šolarka pa bi se zalubla u učitelja... ta tema mi je kr padla na pamet k sm še srednješolka in je zadnjič prišel en predstavit maturantske izlete pa mi je ful ušeč oops.gif sam kaj ko je reku, da so razmerja med vodniki in šolarkami prepovedana, še posebej če je ona še mladoletna ermm.gif sad.gif
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#4 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 22 September 2004 - 07:46 AM

[quote="Kim"]nihče ni prepovedan tko kot si ti napisala...IPB Image
v mejah normale nam je vse dovoljeno...
konec koncev....v duhovnika sicer nevem kako se lahko zaljubiš...ampak...hm....zakaj bi drugi bili prepovedani?


lp,
kimAbsolventka


se je že zgodil moji prjatlci, da se je zaljubila v enga novga župnika... a na koncu se je zgodil da se je on zaljubu v eno drugo žensko in izstopu iz tega poklica laugh.gif
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#5 iztok

iztok

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:vse kar je lepo in čudovito in uporabno.

Posted 22 September 2004 - 08:48 AM

Ja a ne pravijo, da so ravno prepovedani sadeži najboljši. Pač je pri temu tako, kot ponavadi pravimo. Tudi za ljubezen sta potrebna dva. Če se ti recimo zaljubiš v učitelja je pač to tako - neuresničljivo, kot tudi da se naprimer zaljubiš v fanta svoje prijateljice. Če pa je ista iskrica tudi na drugi strani, ja potem pa je potrebno stvari reševati. Je pa ponavadi ravno družba tista ki pljuva po takšnih stvareh in ne posamezniki. Torej jaz to razumem, ljubezen včasih ne pozna družbenih ovir in morela in tako naprej, so le čustva. In ponavadi lepa.
  • 0

#6 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 September 2004 - 03:58 PM

Barb sam toliko o teh vodicih...
Jz sm se pred mescem ravno vrnila z maturanca. In nekako lahko recem, da so bili vodici se hujsi kot mi dijaki sami. En vecer so mel kao full neko nedolzno igro - izmenjavanje ledu. In tm v enem diskacu kjer smo bli, je nastala prava orgija, skoraj vsak je bil z vsakim... Kr neki res biggrin.gif
To da pa pravjo, da ne smejo bit se z nepolnoletno osebo, je pa sam zard tega da bi se zavaroval, ker pol ko mas ze 18 ali vec si sam zase odgovoren....
Nocem ti zdej vzbujat upanja, sam govorim ti, da se na maturancu dejansko stvari cist drugace obrnejo...
Have fun! wink.gif
  • 0

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 October 2004 - 09:03 AM

Hmmm

Maturanci so hudi, absolventi še hujši...in med vodniki in šolarkami se res marsikaj dodgaja.
  • 0

#8 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 09 October 2004 - 10:47 AM

QUOTE(Nadi)
Hmmm

Maturanci so hudi, absolventi še hujši...in med vodniki in šolarkami se res marsikaj dodgaja.


Aja? Jst grem drugo leto na maturanca, pa sm misla, da je tole med vodici, mal bol "neoseben" odnos.....smile.gif Hmm...razmisljam če čem odpreti novo temo-maturantski izleti....bom odprla, zdajle takoj 8)
  • 0

#9 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 October 2004 - 11:13 AM

He, he

jah, povejo že, da gre za profesionalen odnos, ampak so se našli parčki...sicer se vodiči na maturancu vseeno bolj zadržujejo kot pa na absolventu, ker je več mladoletnic, služba vodiča pa vseeno ni tako slaba. wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users