Jump to content


Photo

ADP


  • Please log in to reply
191 replies to this topic

#101 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82333 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 August 2020 - 08:47 PM

Ne spremljam Ane, ampak sem videla, da sta s Katjo v neki navezi. Bolj si ne bi mogli bit različni. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#102 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16460 posts
  • Gender:Male

Posted 13 August 2020 - 05:02 AM

Tu ji pa dam prav. To Katjo sem pa morala blokirati ze pred casom. Edino. Meni je gnila v dno duse.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#103 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16114 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 August 2020 - 06:08 AM

Meni gre občasno tudi na živce Katja, samo neko afnanje pa opletanje z ritjo. Od hrane ne pokaže nič drugega kot pico, pršut, vino in dostave hamburgerjev. Aja, pa seveda kot prava gurmanka edino kar skuha je zelenjavna juha.  :roll:  Pa špansko obvlada valda, in to edina. Bravo.  :butl: 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#104 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82333 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 August 2020 - 07:15 AM

Zakaj gnila? Ji sledim, ampak se mi redko prikaze in prevec storyjev objavlja, da bi pogledala.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#105 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16460 posts
  • Gender:Male

Posted 13 August 2020 - 07:40 AM

Kaze se, kot da je ful socutna in napredna, ampak v resnici je rasisticen homofob. Nisem rasist, ampak lahko se pa norca delam iz drugacnih. V tem stilu.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#106 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16114 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 August 2020 - 07:54 AM

Joj ja, meni je dosadna s tem ko skoz neke to ljubav do arabskih držav in kulture poudarja, pa njihove cote bla bla, kot da bi lahko na tak način doli živela. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#107 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2020 - 08:19 AM

Zakaj točno jo pa pol še čekiraš? :D

Meni se čedalje bolj upira platforma, v smislu, da je kvalitetnih izobraževalnih vsebin vse manj in manj, vse več pa marketinga in affiliated kod. BV.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#108 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16114 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 14 August 2020 - 08:31 AM

Da se lahko zgražam in zavijam z očmi tukaj. :D

Sej včasih mi je še kaj zanimivo, ostalo pa preskočim. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#109 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30670 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 August 2020 - 08:32 AM

Ma mene mine sam ko njeno sliko vidim, kaj šele, da bi jo poslušala
  • 0

#110 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2020 - 10:03 AM

No, nočem sodit, če ti je to v veselje... :D

Je pa večinoma samo še šimfanje prebrat, pol pa ne vem, ali zaradi pomanjkanja kvalitetnih vsebin ali smo kot družba precej bolj nagnjeni k graji in ne pohvali :D
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#111 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16114 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 14 August 2020 - 10:19 AM

Če se hecam. ;) 

Meni se ne da, da bi namensko neko čistko delala po IG, ko gledam storije ti pač marsikaj naprej vrže in pol enostavno preskočim če mi je dosadno. Isto za ADP, ima svoje finte in je včasih nadležna, še vedno pa ima tudi pametne zadeve, ki me zanimajo, zato njene storije še vedno pogledam oz preletim. 

 

Bi pa rekla, da je pametnih vsebin vedno manj, se pogosto ponavljajo, zadnje čase jih veliko tudi deli posnetke iz tik toka, nič pametnega v glavnem. Jaz zato zdaj vrtičkarje gledam, kaj vse imajo drugi na vrtovih in kako obdelujejo. :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#112 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2020 - 12:30 PM

Tale drjoshuawolrich (hvala Podgana za predlog) je pravi antidot za neumnosti od ADP. :D Na razumljiv način razloži, zakaj so adrenalna utrujenost, leaky gut, domače klizme, igG testi na intolerance...bulšit.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#113 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2020 - 05:34 PM

Zdaj je imela nekaj o prehrani ne dolgo nazaj. Sem morala prav z ocmi zavit, baje obstaja neka studija, da vegani zato tako najedajo ostalim, ker jim manjka ne vem cesa, zdaj sem pozabila. 🙈 Meni pa sodelavka strastna mesojedka vsak dan utruja v sluzbi, ko gleda moje malice, da me bo kmalu pobralo brez mesa. Na splosno imam same tecne vsejedce okrog sebe in se skoz vtikajo v mojo prehrano, jaz nobenemu ne solim pameti, razen ce me vprasajo za mnenje. Me zanima ce obstaja kaksna obratna studija, zakaj so vsejedci tako tecni.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#114 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82333 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 August 2020 - 05:36 PM

Sem videla pri Kinky, da je delila en njen story s svojim komentarjem. :D Mislim, da gre za aminokisline. Njej tudi nečesa manjka.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#115 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2020 - 05:39 PM

:D
Proti veganom pa je vedno imela kaj za pripomnit, pa kao da tud ona bi najraje brez mesa, ampak se mora silit z njim, da dobi vse potrebno... Pa 20 dopolnil zraven 😂
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#116 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82333 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 August 2020 - 07:36 PM

Ja, boga reva se hudo zrtvuje za lastno zdravje. Mislim, da sem ji takrat enkrat nehala sledit, ko je zacela o tem kvasit, poleg tega sem imela ze poln kufer njene dvolicnosti glede estetskih posegov.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#117 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25814 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2020 - 12:08 PM

Tale drjoshuawolrich


Sem ga še jaz začela spremljati (pa še simpatičen je s simpatično psičko : )).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#118 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17781 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 22 November 2020 - 11:11 AM

Kaj je z njenimi očmi, a to je samo od laserja?
  • 0

#119 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15010 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 22 November 2020 - 12:05 PM

Kaj pa je z njimi?
  • 0
 

#120 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17781 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 22 November 2020 - 12:13 PM

Ne vem, ful drugačne se mi zdijo, mogoče je make up. Nekako bolj odprte.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users