Jump to content


Photo

Najbolj nerodno vam je bilo...


  • Please log in to reply
308 replies to this topic

#81 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2006 - 11:12 PM

Enkrat smo meli matematiko, in sm med odmorom šla na drug konec razreda k prijatlci malo klepetat. In potem je zvonilo in je v razred prišu profesor, in jst sm seveda mogla it nazaj, edina možna pot pa je bila mimo table in profesorja. In jst seveda samozavestno zakorakam tam mimo in se zaletim direktno v tablo (je bla takšna tipo vrata, če veste kaj mislim, na tečajih pač, in se je obrnla proti meni). In cel razred v smeh, mene je blo pa tako sram. oops.gif

In še enkrat na nastopu z orkestrom, tko pride cel orkester na oder, in smo meli ene take črne mape in note noter. In jst se usedem, odprem mapo-in noter nič blink.gif zraven mene pa sedela ena profesorca z glasbene ki naj bi tisto prvič igrala. Mene je skoraj kap, in sm poskušala čimbolj diskretno dirigentu pojasnit situacijo, kar mi seveda ni lih uspelo pri polni dvorani čakajočega občinstva. No na koncu smo dobile note od enega komada, drugega je pa ona gledala na sosednju pult, jst sm pa na pamet igrala biggrin.gif Še zdej me zafrkavajo zaradi tega smile.gif
  • 0

#82 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2006 - 11:41 PM

[quote=\"lejck\"][quote=Coco*]še za aparat se mi je use zataknlo[/quote]

Too much info biggrin.gif[/quote


haha punce kok ste ve mene nasmejale!!!! laugh.gif laugh.gif biggrin.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#83 jaslyn

jaslyn

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 09 July 2006 - 09:31 AM

jst sm bla pa za novo leto nerodna. mel smo nastop na šoli in jst sm še z dvema sošolkama nastopala. blu je vse kot smo načrtval, me se prklonmo,... pol pa gremo dol z odra in jst sm se z nogo zahklala ob smreko. smreka je padla na tla in seveda z njo še usi njeni okraski. in pol sm jo mogla še sama dvignt in nazaj postavt, poiskat use tiste okraske. no pač sm jim zlu polepšala dan in jih u smeh spravla (k pred tem so bli ful zagrenjeni) biggrin.gif
  • 0
True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.

#84 *PoMaRaNcHa*

*PoMaRaNcHa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:*ljubljana*

Posted 13 July 2006 - 09:05 PM

pojma nimam.je blo že dost takih trenutkov.mislm da mi je blo nazadnje ful neroden , k je ena sošolka na avtobusni postaji(kjer je blo jasno ful folka) na vs glas poklicala enga tipa k mi je biv všeč, da hočm njegov msn.nvm, sj mogoče se ne sliš tko grozn, sam men je blo takrat ful neroden k je bla situacija res ful nerodna
  • 0

#85 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 13 July 2006 - 09:24 PM

js pa ko sm šla enkrat prvič sama k fantu z vlakom ob 5h zvečer...pa tak na obeh straneh je za vn it sam prtisnt morš gumb...js pa se tko prpravlam da bom šla pa nism vedla da tam ko se bo odprl, lučka posvet ne...js pa prtiskam na un gumb na drugi strani ko budala pa umes sm še rekla pizda ta sfukan vlak dejte se že otpret!...folk se mi smeji ko nor pa reče pol en tipo ko je vlak že odpelu "na uni strani bi mogla it vn punca" tongue.gif pol sm bla čis raspičkana ko sm mogla pou ure čakat d pride nasledn vlak.... hjooooo pa še karto sm mogla plačat mater ej....
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#86 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2006 - 06:24 PM

Nazadnje mi je blo ful nerodn, ko sm sredi trgovine Mas na Čopovi v kikli (!) padla po stopnicah in se dobesedno skotalila dol! Še večja ironija pa je bla, da je bil to moj drugi padec v enem tednu (prvič sem takrat padla v Maxiju!!!!!).
Moj fant se je seveda smejal kot pohan maček, me tam objel... Ene punce so me ful gledale, če sem sploh preživela padec, obenem pa sem zaznala rahel nasmešek na njihovih obrazih... Seveda je moj obraz menjal barve od roza do škrlatne rdeče, še posebej potem, ko mi je fant povedal, da sem vsem prisotnim lepo pokazala svoje bele tangice in "sexi ritko".

Od takrat naprej greva vedno ful počas po stopnicah, on me prime pod roko kot kakšno gospo, ki ima težave s kolki... jaz pa se režim kot usekana, pa tudi pazim, da ne bi spet padla, biggrin.gif
  • 0

#87 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2006 - 02:23 PM

Hehe ananas v kokšnih petkah pa se sprehajaš to biggrin.gif joke wink.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#88 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 29 July 2006 - 02:29 PM

Fant je vedno govoril za sladico grmado, Granata...no in sem ga dolgo popravljala...pol pa enkrat greva v eno restavracijo in jst recem natakarju..eno granato prosim..pa me natakar cudno pogleda pa rece kaj? pa jst mislm da me ni slisu in se enkrat glasno ponovim ENO GRANATO PROSIM in pol se fant zacne smejat, natakar me pa popravi, a mislis grmado? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif men je blo tkooo nerodn biggrin.gif
  • 0

#89 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22426 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2006 - 10:52 PM

Meni so se v osnovnošolskih časih bolj pogosto dogajale nerodnosti smile.gif
Npr. enkrat sem pri likovnem pouku dobila napad migrene(ker smo risali barvne črte in me je čisto zaflešalo) in sm začutla, da bom prou kmalu bruhala. Pa prosim profesorco, če lahko grem na wc in v trenutku, ko sem šla ven in zaprla vrata za sabo se mi je bruhica kar usula iz ust, in to zelo obilno, tko da sem pobruhala cele stopnice in še nekaj parov copat od sošolcev(pred učilnico smo namreč meli dolge stopnice in na rob smo dali copate, ker nismo meli omarc). Potem sem hitela s toaletnim paprirjem pobrisat, kolikor se je pač dalo. V odmoru pa so se šle sošolke drsat po teh stopnicah(tisto, k se vsedeš in porineš dol) in potem pride ena do mene in me vpraša, če sem slučajno pobruhala stopnice in sem priznala, ona pa je rekla, da se ji je zdelo, ker so ful hitro šibale oops.gif Čez kak teden pa je k meni pristopla še ena druga sošolka in mi rekla, da drugič ni treba, da ji cele copate pokozlam oops.gif
  • 0

#90 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27064 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 July 2006 - 11:00 PM

Umm .. zdej sem se še ene spomnila .. Je mela kolegica RD in smo šle v picerijo malo proslavit .. In ona plača, se počasi odpravljamo, jast pa samo skočim na WC. Pridem vn, vidim da vsi buljijo v mene, mi ni blo jasno zakaj sem bla deležna tolikšne pozornosti, ampak OK .. Grem vn, zunaj kolegice, nakar mi ena reče da mam krilo zatlačeno v bokserce in se mi cela rit vidi .. oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#91 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45493 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 July 2006 - 11:23 PM

laugh.gif laugh.gif

Meni pa se je enkrat petka zataknila v pokrov odtočnega jaška. In to tistega na Trgu svobode, kjer je vedno ogromno ljudi. In presneta petka se je tako zataknila, da je nisem takoj dobila ven. Je moglo smešno zgledat. Jaz v poletni oblekci, tipi topi zrihtana kako z enim čevljem na nogi vlečem drugega ven. En tip, ki je nekaj prodajal na stojnici se mi je tako režal.
  • 0

#92 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22426 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2006 - 11:26 PM

QUOTE(Coco*)
Umm .. zdej sem se še ene spomnila .. Je mela kolegica RD in smo šle v picerijo malo proslavit .. In ona plača, se počasi odpravljamo, jast pa samo skočim na WC. Pridem vn, vidim da vsi buljijo v mene, mi ni blo jasno zakaj sem bla deležna tolikšne pozornosti, ampak OK .. Grem vn, zunaj kolegice, nakar mi ena reče da mam krilo zatlačeno v bokserce in se mi cela rit vidi .. oops.gif


laugh.gif laugh.gif Kako ne bi bla rada na tvojem mestu takrat. biggrin.gif
  • 0

#93 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27064 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 July 2006 - 11:29 PM

Hvala za tolažbo ! evil.gif biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#94 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22426 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2006 - 11:37 PM

Na srečo se mi kaj tako mastnega še ni zgodilo biggrin.gif
  • 0

#95 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27064 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 July 2006 - 11:47 PM

Sej samo jst sm tašen talent rolleyes.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#96 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22426 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2006 - 12:25 AM

Vsaj forum narediš bolj zabaven s svojimi dogodivščinami, to pa tudi šteje wink.gif
  • 0

#97 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27064 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 July 2006 - 12:49 AM

Auuuuu biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#98 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27064 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 July 2006 - 10:01 AM

Ajjja
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#99 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27064 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 July 2006 - 10:02 AM

Še ena danes .. :S
Hodim jst lepo po železniški in so ful gladka tla, pa še s klime je kapljalo tko da je blo katastrofa res ... In jst uno hodim, hodim, in baaaaaaaaaaaam po tleh ermm.gif Važno da so bli eni hudi tipi u điru tam, ne .. rolleyes.gif oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#100 sunny

sunny

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts
  • Location:maribor

Posted 04 August 2006 - 11:29 PM

smile.gif

- na valeti sem sla na WC in ko zapustim wc cez kakih 5 minut opazim da mam na podplatu wc papir biggrin.gif ampak mislim da na srečo ni nihče opazil .
upam biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users