Jump to content


Photo

Slovenske terme


  • Please log in to reply
242 replies to this topic

#81 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 March 2010 - 10:49 AM

Midva sva imela en zeleni paket, mislim da Pobeg v naravo, podaljšan za 1 dan, tako da sva imela 3x polpenzion, pa en vstop v Orhidelio, men se je zdel kr drago, ja, je blo na konc enih 250 € na osebo.

  • 0

#82 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 March 2010 - 01:43 PM

aja, no, mi2 tut zmeri jemljeva zelene pakete, pa še fant bi omoje popizdil, da ga silim na neke masaže in itak ne bo dal za 5 dni 400€ (on bo reku, da je to pol avionske do ne vem kam, laugh.gif, česar ne morm zanikat, ker je res, hehe).
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#83 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2010 - 07:29 PM

OK, poročilo iz Term Čatež...

Ne greva več. No, niti nisva ne vem kaj pričakovala, rekla sva, da greva zadnji moment, zadnji moment sva tudi rezervirala, ker sva iskala nekaj glih za 3 dni, tok da je. Želela sva mal videti še kaj drugega kot Atomske toplice oz. Orhidelio in Portorož, zdej nama je pa žal, da nisva šla tja. Midva sva se mela odlično, ker sva se končno mal sprostila in bila skupaj, ampak bilo bi lahko še 300x bolje...

1. Preveč gužve!! Okej, mogoče je res tak termin pred šolo, samo vseeno, niti ni bilo šolskih otrok, večinoma tisti do štiri, pet let. V bazenih sploh nisi mogu zaplavat, meni se že tko bazeni hitr gnusijo, če je ful folka pa sploh, tko da sva se ššla 2x kopat za 5min... potem sva hotela mal počivat na ležalnikih in brat revije: prvi dan nama ni uspelo, ker so se tok drli, res uno histrično vpitje, da sem mislila it tja in zabrusit staršem, da nej mal pazijo, da se otroci ne derejo čez glasilke na ves glas, ni čudno, da je pol čakalna doba logopedov tako dolga, ker ma pol otrok slabo modulacijo glasu oz. hripavost! Jebemu! Drug dan je bil pa dež in so vsi navalili v notranje bazene, tko da sva hotela mal poležat na ležalnikih, ampak pazi to: nisva našla niti 1 frej ležalnika, da ne omenjam gužve v garderobi, ni bilo frej omarice. Pol pa hvala za tok folka, bljek.

2. OTROCI!!!! Dobro veste, da sem ful nora na otroke, ampak tole je pa tu mač... polno nevzgojenih otrok, vse se je kričalo, drlo, skakalo, obnašalo nevzgojeno in to večinoma slovenski otroci. Poleg tega same družine v hotelu (srečala sva 2 para, to je vse, resno) in ko sva šla na večerjo, so se uni dojenčki jokali na ves glas, mtke so mele pa po 3, 4 otroke in jih komaj sfolgale, ko so vpili in skakali po jedilnici, so bile nekatere čisto hladne in se niso obremenjevale, ker so itak mogle dojit še unga tamauga froca. Hrana po tleh, vse so pustili, jaoooo, obup. Moj fant je rekel, da mu bo glavo razgnalo in da sploh ne more več jest ohmy.gif ena tamala je kr pred najino mizo skakala in nama skoraj vino polila!

3. Tretjeklasni folk. Žal. Že to mi je omejevalo it na bazene.

4. Staro, potrebno adaptacije. Hotel sicer lep, čisto, vse na novo, bazeni pa rabijo adaptacijo, prav tako savne.

5. Savne so kul, miiiiir, 10 folka, sam si v savni, luštno, a ne ravno luksuzno, malce dotrajano. Solarij je zastonj btw.

6. Hrana neokusna, večerja po meniju, 4 meniji na izbiro, vsak dan en s pomfrijem in ocvtro hrano, za vegeterijance ni izbire, prvi dan na izbiro le 2 menija, oba mesna ohmy.gif hrana brez okusa, menza style, ampak 10x slabše kot na študentske bone, omake in june iz vrečke... moj ni izbirčen pri hrani sploh pa ni mogel pojest, jst nisem mogla verjet. Zajtrk okej, okusen, ampak nič posebnega.

7. Po 9.uri vse zamre, kar je bilo kul, midva sva si kupila vino in srkala na luštnem balkonu. Balkon je bil zakon, s pogledom na bazen, v katerem so bili samo kaki upokojenci, nič otrok in posledično mir thumbup.gif

8. Grozno pogledat obraze mladih staršev.Ubogi.

9. Neprijazno osebje... sploh na kompleksu bazenov in savn.

Nauk zgodbe: Ne greva več tja.

Misel dneva: Resno razmišljam, da ne bi mela otrok.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#84 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 August 2010 - 07:37 PM

QUOTE(Princeska @ 26. 8. 2010 - 20:29) View Post

Misel dneva: Resno razmišljam, da ne bi mela otrok.

Ej zdej razumeš, zakaj smo eni malo bolj zadržani do otrok. wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#85 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2010 - 07:39 PM

Ja ermm.gif

Ma tok skupin otrok sem že vodila, na praksi jih mam, povsooooood, ampak česa takega pa še ne. Folku se trgaaaa. Da bi mela pa po 3, 4 froce mi pa ne pride na pamet, ne bom stroj za rojevanje brez garancije ermm.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#86 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 August 2010 - 07:45 PM

V Čateških so men tud edino savne kolkr tolk OK, drugače pa katastrofa od katastrofe. ermm.gif
  • 0

#87 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 August 2010 - 09:10 PM

A res, v katerem hotelu pa ste to bili? Jaz sem bila na začetku julija in mi je bilo ZAKON, hrana FUL dobra, resnično okusna, pa bil je self in sem šla VSE probat in je bilo vse blazno dobro, pa hotel je bil lep, samo malo čuden vonj je imel, mi ni uspelo pogruntati kaj je to. Savne lepe, v solarij nisem šla, kaj še.. Nič, to je to. Aja, gužva ni bila pretirana, nekaj srednjega.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#88 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 02 September 2010 - 10:11 AM

Življo,

midva razmišljava da bi šla v Terme Zreče, v tiste vile katere imajo.A je že katera bila tam? kakšne imate izkušnje?
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#89 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 October 2010 - 07:13 PM

Jst se na koncu ne morem odločiti za kaj drugega kot Olimia, thumbup.gif dans sem nama rezervirala vikend paket v Hotelu Breza za manj kot 100 € / osebo smile.gif
  • 0

#90 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 October 2010 - 07:27 PM

A pozna katera Moravske? Terme Vivat. Grem tja čez 14 dni. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#91 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 October 2010 - 07:50 PM

Jaz sem bila v Moravskih, samo spala eno noč v nekem bungalovu, pa jedla v nevemkaterem hotelu - ODLIČNA hrana! laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#92 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2010 - 10:58 PM

QUOTE(Princeska @ 12. 11. 2009 - 11:26) View Post


Čeprav meni take toplice tok sedejo. Sploh če je skoz ful tempo v življenju, mi tok sede, k da bi se ustavil čas. Šla bi takoj v decembru spet.

Planet, tvojmu fantu, ki je tudi deloholik, bi predlagala smile.gif


S skoraj enoletno zamudo : ) - imam/imava v planu enkrat preizkusiti Orhidelio, nasploh pac ene terme (se nikoli nisem bila v nobenih) ravno zaradi tega, kar si napisala - malo ustavis cas, zadihas, poskrbis zase.. Samo kolikor poznam P.a, tovrstni oddih ne bi smel trajati vec kot dva, tri dni, cetrti dan bi ze praskal omet s sten in se obesal po zavesah (zaradi kao metanja casa stran). : ) Ceprav savna se rad, jaz sem bolj anti za take zadeve - ce si hocem res oddahniti moram proc od stirih sten, na plano (open spaces!, malo me klavstrofobija daje), proc od ljudi, na zrak, v tisino...


QUOTE(Princeska @ 26. 8. 2010 - 20:29) View Post

da sem mislila it tja in zabrusit staršem, da nej mal pazijo, da se otroci ne derejo čez glasilke na ves glas, ni čudno, da je pol čakalna doba logopedov tako dolga, ker ma pol otrok slabo modulacijo glasu oz. hripavost!


laugh.gif Si kar predstavljam nicminijasno face bolimek*zavse starsev.

Zanimivo, morda v tem tici vzrok moje vecne hripavosti. : ) Ne znam tiho govoriti (kot mala sem pa veliko jokala) oz. mi je sepetanje nekaj podobno nepisanega na kozo kot npr. pomanjsevalnice.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#93 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 October 2010 - 10:52 AM

Planet, ni bojazni, da bi prišlo do praskanja tapet in uničevanja zaves, pejta en vikend. Sploh pa lahko gresta zgolj v Orhidelio za en dan, sej ni treba vzet paketa v hotelih. Midva sva šla recimo v petek po službi, okoli petih popoldan, bla tam glih za večerjo, potem mal počitka, savna&bazen in spat. Dva polna dneva sta meni tudi povsem zadosti. K. je tut zmeri govoru, da je to boring, na konc ga pa iz bazenov nisem mogla spravit, haha.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#94 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2010 - 10:58 AM

Se strinjam, že vsaj 1 dan je za odklop. Midva morava tole Orhidelio v decembru spet malo obiskat. Rabim savnanje, vonj zelišč, masažo,... thumbup.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#95 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2010 - 11:47 AM

yes.gif


Drugace je pa pri P.u je vsaka lokacija problem, ko enkrat pade napetost. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#96 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 November 2010 - 07:03 PM

Midva sva bila zdej že 4. v termah Olimia smile.gif
Men je tak vikend paket absolutno premalo, rabla bi vsaj 4 dni, da res mal odklopim.
Pa tko bom rekla, da sm v teh termah sprobala vidla v bistvu že vse in me vleče še kam drugam, bolj v prekmurski konec...

Kje vam je bilo še všeč? kako je v Lendavi?
  • 0

#97 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 22 November 2010 - 07:34 PM

Jaz sem bila zdaj en teden v Moravskih, je super lepo. Bivali smo v apartmajih, ki so novi, luksuzno opremljeni, in v sklopu hotela Vivat. Vse osebje super, nič pripomb. Do Lendave pa nismo šli, smo se zadrževali v okolici Moravskih toplic.


Slik pa žal nimam. Kopali smo se v enem velikem bazenu v hotelu, v ceno smo imeli vključeno tudi uporabo fitnesa, a ne savne. En dan sem si jo privoščila, in je stala 10 evrov za ves dan (smo imeli popust). Termalna voda naj bi bila baje dobra za kožo in za revmo.

Nasploh pa priporočam toplice in te kraje. Imam pa za nekaj let toplic dovolj, en teden je zame več ko preveč. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#98 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2010 - 12:00 PM

Jaz se popolnoma strinjam s Princesko glede Čateških, imam podobno izkušnjo, ampak nekaj pa vseeno moram vprašat - kaj je to tretjeklasni folk? Sklepam, da si ti potem prvoklasna ali kako?
  • 0

#99 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2010 - 03:20 PM

Ne vem, pač folk, med katerega ne sodim... med folk, ki se ne zna mirno pogovarjati na večerjah, ampak robantijo tam naokoli, se prerivajo v vrstah za hrano, gledajo, ko prideš v restavracijo, nekateri skoraj da niso prišli v kopalkah na večerjo. Sej ne rečem, da bi se tam mogu zrihtat, ampak enostavno so eni prišli oblečeni kot klošarji.
Na bazenih pa nobene olike. Folk je skakal v vodo, eni tam so jedli, da je vse po tleh padalo, noben se ni tuširal, preden je šel v bazen. V glavnem poden. Že tko so mi bazeni khm...

Tega ne povezujem z denarjem ali z okoljem, v katerem ljudje bivajo, ampak na žalost lahko v tamkajšnjem primeru sklepam ravno na to, saj je bil to nizkocenoven hotel. Ni rečeno, da se tega v raznih hudih hotelih ne dogaja, a v Olimii in v Palacu v Portoroću tega nisem doživela. In ja, glede take olike, obnašanja in prilagajanja, sebe štejem med drugačno klaso. Tam sem imela namreč občutek, kot da sem z nekimi rovrtarskimi švaboti, ponavadi se glih oni tko obnašajo.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#100 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 November 2010 - 06:07 PM

Moravske so mi ful zakomplicirane laugh.gif
glavnina hotelov spada pod Terme 3000, a ne? Pol je pa še Vivat, ki je kao zase, posebej Terme Vivat..?
mal sm gledala v glavnem, mika me Hotel Livada, mogoče bo to naslednja destinacija smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users