Jump to content


Photo

suhi lasje


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#101 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 May 2010 - 11:28 PM

Nivea Intense Repair sem si dala na lase v soboto in pustila gor približno 45 minut . . . rezultat je res bil super, ampak glede na to, da so moj problem konice, razmišljam, da bi v prihodnje dala masko samo na konice.

Zaenkrat sem zadovoljna, maska se super vpije v lase, in je izjemnega vonja; tudi po sušenju las na zraku se nekaj vonja obdrži. Zelo zadovoljna. thumbup.gif





Malo manj zaenkrat z balzamom Alverde (Avocado), ki mi ga je priporočila november.rain. Saj ne morem reči, da je slab, ampak dober mi pa tudi ni, povprečen. Pa še zelo težko se daje ven iz embalaže, in vonj mi - po enkratni uporabi - ni nič posebnega. Ampak važen je učinek, ampak o tem po prvi uporabi težko kaj napišem. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#102 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 07 May 2010 - 03:50 PM

No zadevi sta res kvalitetni, tale avokado od alverde meni naredi res mehko/krepke smile.gif lase pa sestavinsko vsebuje veliko olj in lepo nahrani in navlaži lase.
  • 0

#103 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 May 2010 - 08:13 PM

Joj, jaz pa sem tako razočarana. cry.gif Šla sem kupit Nivea Intense Repair masko in sploh ni več taka, kot je bila:

IPB Image

Zdej vsebuje veliko silikona ter nima več tistih modrih bunkic, izgleda pa takole:

IPB Image

Obupno sem razočarana, ne vem zakaj vedno vse poslabšajo, pa tudi embalaža je bila prej veliko lepša.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#104 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2010 - 08:27 AM

A res? sad.gif Jaz sem si jo tudi ravno hotla kupit za poleti! Ma ne no, vse kar je dobro pokvarjo :S
  • 0

#105 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 08 May 2010 - 10:14 AM

Ja faaaaak, sploh nisem opazila. Mah kr neki . . . jaz jo bom danes ponovno uporabila, silikoni gor ali dol. down.gif down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#106 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 08 May 2010 - 10:56 AM

Joooj, tud js sem jo misla it kupit.
Ful škoda.
  • 0

#107 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 11 September 2011 - 03:01 PM

Ojla punce smile.gif
Prosila bi vas za pomoč. Po dolgoletnem likanju las,prehodu iz črne na svetlo,se to seveda zelo opazi,saj imam izredno suhe lase. Že nekaj časa uporabljam vsako pranje masko,razlika je že malo vidna,bi pa rada imela še nekaj po pranju,da si dam na mokre lase,da nebi zgledale tako suhe ko si jih posušim. Kaj priporočate?

Huala
  • 0

#108 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 11 September 2011 - 03:16 PM

QUOTE(november.rain @ 2. 7. 2008 - 16:05) View Post

Joico je pa vredu ja.Uporabljaj bogate,masten šampone ki ti bodo lase lepo navlažili, ampak pri suhih laseh je res fajn pri vsakem pranju uporabit še balzam/masko.

Pa maska od Gliss kur oil nutritive se mi zdi ful fajna za suhe lase.Pa tud šampon od iste znamke ni slab ker vsebuje olja in je kar težek..

Pa dajaj si enkrat na teden olje za nekaj ur na lase in ga potem dol speri.Avokadovo in jojobino olje sta še najboljša za suhe lase.



QUOTE(november.rain @ 3. 7. 2008 - 10:40) View Post

Olja lahko mislim da boš tako najceneje čez prišla kupiš na spletni strani Arstrade pa greš pod rastlinska olja in ti bo odprlo.

Gliss kurjev šampon je masten...tud sestavinsko je kar vredu ja ampak predvsem je masten.
Tud sprejček je vredu.Ampak če je že na tem je potem boljši Lorealov nutri gloss light sprej ker ima že čisto na začetku proteine.



QUOTE(november.rain @ 3. 7. 2008 - 13:56) View Post

Tigi O&H ima ogromno olj...po mojem menju je tist šampon evergreen in zmagovalen pri suhih in poškodovanih laseh.Pa tud Oil nutritive je super.


Tole sem malo na hitro za nazaj našla. Pobrskaj še malo po temi. wink.gif
Pa Nincha ima dobre izkušnje za suhe, barvane blond lase. Sem prekopirala iz teme o šamponih (lahko tudi sama tam še malo pobrskaš). smile.gif

QUOTE(Nincha @ 20. 8. 2011 - 15:14) View Post

Od šamponov ti definitivno priporočam vlažilnega (KLIK), ki ima res nor učinek, pa barvani blond lasje so močno izsušeni in je to zanje super. Poleg tega ti predlagam še vijoličnega (KLIK) - tega maš tut od kakšne druge znamke, npr Keune, pomojem imajo vsi isti učinek, in sicer ubijajo rum ton v laseh.

Glede balzamov je moj absolutno najljubši, najboljši in sploh MUST HAVE Intense Hydrator (KLIK). Naneseš ga na ožete lase, pustiš 5+min (jaz ga puščam gor tudi po uro ali dve če mam čas, ampak probaj vsaj tam ene 10 min met gor no) in nato spereš. Poleg tega je nepogrešljiv še rekonstruktor (KLIK), ki naj bi se ga uporabljalo 1x na 14 dni, daš ga na lase za 5 minut in nato dobro spereš, ti pa to pomaga preprečevat cepljenje las, super je. Ampak ni to maska za samostojno uporabo, po šamponiranju na ožete lase naneseš rekonstruktor, spereš in potem moraš nujno uporabiti še balzam.
Aha, še ena zadeva, meni je nuuuuuujna uporaba silikonskih kapljic. Zapre las, ga zgladi, zaščiti pred zunanjimi vplivi in varuje pri likanju/fenanju (KLIK).
Jaz večinoma naročujem s strani feelunique, poštnina je zastonj, hodi pa kakšna dva tedna, mogoče celo malo manj. Druga stran je fragrancedirect, ki ima izdelke za par funtov cenejše, vendar ima poštnino. Nazadnje ko sem naročala, je bilo sicer na fragrancedirect s poštnino vred vseeno funt ceneje, kot če bi isto kupila na feeluniqe, tko da se ti splača malo primerjat. Sta pa obe strani preverjeno super, plačaš z navadno mastercard kartico, na FD je možno celo s paypalom.
Pa še dve stvari, s katerimi lahko ful poskrbiš za zdravje las - ne frotiraj jih po pranju, ampak jih samo nežno ovij v brisačo, pa kupi si krtačo za podaljške ali pa kakšen tangle teezer - KLIK - v glavnem nekaj takšnega, da nima bunkic na koncu in ti ne trga las. Pa lase suši na zraku ali pa se vsaj fenaj z najnižjo temperaturo.


Edit: Šele zdaj opazila, da si bolj samo za po pranju spraševala. No, saj je tudi to tu vmes, tako da boš že razbrala. biggrin.gif wink.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#109 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 11 September 2011 - 03:28 PM

Hehe huala vseeno,da si se potrudla,je tudi tukaj kar nekaj nasvetov smile.gif če pa katera ve za kakšen izdelek prav po pranju se priporočam biggrin.gif
  • 0

#110 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 September 2011 - 03:31 PM

Joico Intense Hydrator, ali pa Reconstructor.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#111 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2011 - 05:53 PM

QUOTE(ninaa @ 11. 9. 2011 - 16:01) View Post

Ojla punce smile.gif
Prosila bi vas za pomoč. Po dolgoletnem likanju las,prehodu iz črne na svetlo,se to seveda zelo opazi,saj imam izredno suhe lase. Že nekaj časa uporabljam vsako pranje masko,razlika je že malo vidna,bi pa rada imela še nekaj po pranju,da si dam na mokre lase,da nebi zgledale tako suhe ko si jih posušim. Kaj priporočate?

Huala


Lase izsušijo tudi razni sulfati v šamponih... vsaj pri meni je (odkar uporabljam baby šampon) razlika očitna!
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#112 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2011 - 06:10 PM

Poskusi mešanico avokado paste+kokosovega olja+olivnega olja+medu pa daj na lase za eno uro.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#113 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23478 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 23 October 2013 - 12:43 PM

Meni so se od vsega baravanja lasje precej poslabšali in včeraj sem naredila kuro:

najprej nanesla jojobino olje in pustila cca 30 min.

Potem lase umila z Lavera šaponom za suhe lase.

nanesla za 5 min rekonstruktor (KLIK)

in nato še za 5-10 min Intense Hydrator (KLIK).

Za konice imam še Phyto 9.

 

Upam, da bo kaj pomagalo, saj mi časa ogromno vzame in če ne bo rezultatov, bom kmalu obupala!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#114 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30691 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 October 2013 - 10:38 AM

Jaz sem tudi nazadnje pred umivanjem imela gor olje, olivno sicer.

mama je komentirala, da sem imela potem naslednji dan ful skodrane (bolj kot običajno), pa res so bili bolj gladki.

 

Drugače pa jaz ne uporabljam ničesar, razen občasno eno masko Balea mango & aloe vera v takih vrečkicah je pakirana.


  • 0

#115 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16148 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 October 2013 - 10:48 AM

Pri meni pa olje ne naredi takšnega učinka kot bi si želela, kodri so sped v slabem stanju = nedefinirani, pa nenormalno frizzy in se tega nikakor ne morem rešit. :wacko:


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#116 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30691 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 October 2013 - 10:55 AM

Jaz sem sicer tistikrat res uporabila drug šampon kot običajno in sicer L'Occitanovega obnavljalnega za suhe lase.


  • 0

#117 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23478 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 September 2014 - 10:49 AM

jaz sem imela zdaj 2x Joico K Pak Intense Hydrator Treatment for Dry Damaged Hair, ampak moram reči, da glede na ceno, se mi ne zdi, da bi delal kakšne čudeže.

 

Kaj še priporočate za suhe lase, pa da je normalnejša cena - do 10€


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#118 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 26 September 2014 - 12:42 PM

Mislim, da imam jaz isti joicov dvojcek, pa tudi nisem ravno zadovoljna.

Meni so bili vredu vsi gliss kur. Tako sampon kot balzam.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#119 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27035 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 September 2014 - 08:12 PM

Kokosovo olje. 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#120 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16148 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 September 2014 - 12:19 PM

jaz sem imela zdaj 2x Joico K Pak Intense Hydrator Treatment for Dry Damaged Hair, ampak moram reči, da glede na ceno, se mi ne zdi, da bi delal kakšne čudeže.

Jaz isto. Sploh me ni navdušil Joico. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users