Jump to content


Photo

Utrjevalci nohtov


  • Please log in to reply
119 replies to this topic

#41 sandra

sandra

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 28 March 2007 - 09:46 AM

men se tud ful slojijo nogti na konicah, pa tko ob strani na konici cepijo...
pa sm že kr neki utrjevalcev poskusla pa nič bolš

mela sm od niveje, avona, dikla, nazadnje pa od pretty woman, mi je trgovka priporočila da je oh in sploh sm ni nič bolš.
  • 0

#42 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 March 2007 - 10:26 AM

poskusi microcell
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#43 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 March 2007 - 10:43 AM

Tudi jaz bom tega poskusila. Dikla mi prav nič ne pomaga! sad.gif Upam na najboljše!
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2007 - 10:52 AM

Punce, jaz pa sem zdej na netu našla Mavala Scientifique, tekočino proti mehkim in lomljivim nohtom, vsebuje 4,5% formaldehida in baje noro pomaga. Recimo za primerjavo, oni Microcell ima 2% formaldehida. Uglavnem, glede na res čudovite kritike sem se odločila, da ga bom kupila (kljub zasoljeni ceni, ki gre že proti 4k) ampak dejansko nimam pojma, kje se da dobit Mavala izdelke ... vem, da jih drži Muller, ampak v Celju ga nimamo. Se dobi Mavalo tudi kje drugje, recimo DM ali drogerije Tuš ... al pa mogoče Beauty World?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 03 April 2007 - 10:56 AM

jst sm pred kratkim kupila Microcell 2000-upam da bo pomagal. rolleyes.gif
  • 0

#46 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2007 - 11:38 AM



Tudi jaz sem malo prej zasledila tole od Mavale, ziher kupim, ampak še ne takoj, ampak takrat, ko pridem malo k dnarju.
Mavalo - lake pa sem jaz do zdaj zasledila samo v Müllerju. Sem si pa kupla že v DMu odstranjevalec laka od Mavale, morda bi kje držali tudi lake (v tem DMu, kjer sem si jaz odstranjevalec kupila, niso).


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#47 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2007 - 12:01 PM

Bom danes spotoma šla v Namo pošnofat, ker imam občutek, da bi tam tudi lahko bili.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#48 Hikoki

Hikoki

    Na hitro si nekaj zmisli

  • Člani
  • Pip
  • 181 posts

Posted 03 April 2007 - 12:34 PM

Mavala izdelke se da dobit tudi v DMu. Jaz imam to njihovo tekočino za utrjevanje že več kot eno leto in je še ni zmanjkalo. Čez njo namažem še Dikla utrjevalec in se mi res ful manj plastijo. Jo je pa treba mazat samo na konice nohtov, ker drugače imaš ful trdo kožo okoli nohtov.
  • 0
Amen desu

#49 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 03 April 2007 - 08:47 PM

meni se zdi da se pri nas dobi formaldehid samo do 2 %

tisto pa lahko naročiš in npr iz ZDA
  • 0

#50 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2007 - 09:15 PM

V Namo sem pozabla iti oops.gif v Dmju je pa al 15,30 al pa 13,50€
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2007 - 09:23 PM


No ja, še niti ni neki jaki dnar, če res pomaga.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2007 - 09:34 PM

QUOTE(URŠKA @ 3. 4. 2007 - 22:15) View Post

V Namo sem pozabla iti oops.gif v Dmju je pa al 15,30 al pa 13,50€


A prav ta od Mavale Scientifique? Waaaau, noro!! w00t2.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#53 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2007 - 09:43 PM

QUOTE(DiLeMa @ 3. 4. 2007 - 22:34) View Post

A prav ta od Mavale Scientifique? Waaaau, noro!! w00t2.gif

jap, prav ta.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#54 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2007 - 07:27 AM

tega imam pa jaz že kar par let doma. sem čisto pozabila. čeprav kakor se spomnim, mi je pustil hladno. ne vem, ali sem imela takrat res nohte v k**** zaradi drugih stvari, ampak se mi zdi, da ni nič pomagal. za razliko od micro cella, ki ga uporabljam sedaj. bom pa zdaj začela uporabljat tole mavalo (micro cella zmanjkuje), pa bomo videli.
  • 0

#55 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 04 April 2007 - 01:31 PM

Se micro cell lahko uporablja kot podlak in kako se obnese??
  • 0

#56 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2007 - 01:45 PM

jaz ga vedno uporabljam kot podlak. obnese se super!
  • 0

#57 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 04 April 2007 - 07:46 PM

Mavala Scientifique pride v Muellerju 16.23€. Vsebuje pa 4% formaldehida
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2007 - 08:15 PM

Js mam zdej to opevano Mavalo, formaldehida ima 4,5% (piše na embalaži) in naj bi se kao uporabljalo 2x na teden, ampak js si že od ponedeljka malam vsak dan zvečer. oops.gif Že zdej opažam, da so nohti bolj trdi, pomoje bojo čez kakšen teden že takšni, kot kamen, ker zadeva očitno učinkuje ful hitro. Si pa vsak večer po mazanju (ene 5 minut po tistem) roke in nohte obilno namažem z mastno, hranljivo kremo, ker zadeva baje ful izsuši nohte na daljši rok. Aja pa všeč mi je, da se dobesedno v 5 sekundah vpije, brez pretiravanja - nohti tekočino kar vsrkajo kot goba in noht je takoj spet suh. Moram še omenit, da tekočina strašno smrdi, dobesedno po gnoju. laugh.gif Ampak potem ko se vpije in dam čez kremo, vonj popolnoma izgine, tak da ni panike. Aja, pa jaz sem Mavalo Scientifique kupila v drogeriji Tuš (lepota&zdravje, al kok se ji že reče) in sem dala nekaj čez 15€, če me spomin ne vara.

Aja pa še neki me zanima ... tale Microcell je prav tko v obliki laka? Ker ta Mavala je tekočina, ki se vpije v noht kot kakšna krema, ni tko kot lak, da bi ga bilo potem treba odstranjevat, preden ga na novo namažeš na noht.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 12 April 2007 - 08:19 PM

Ta Microcell je nekaj vmes. Zelo se vpije v noht, a kljub temu pusti neki filter. Jaz mam Matt različico, ki nohte navidezno posvetli. Postanejo lepi, a čez zmeraj nanesem še diklo, da se svetijo...

Zadevo sem šele začela uporabljat, kar pomeni, da sem si nohte namazala 3x po 2 nanosa vsakič. Ne upoštevam navodil, ker se mi zdi, da ni dobro za nohte, da si vsaki tretji dan pusaš z odstranjevalcem. Nohti se mi še kar upogibajo. Še zmneraj mam kratke, a se mi zdi, da so bolj beli, lepši. Ne zgledajo več tako tanki.

Bomo vidli, kako se obnese. Moji nohti so zmeraj bli v šusu... sad.gif včasih, ko se kam zaletim, mi ga upogne tak fejst, da lak na zadnji četrtini od upogiba poči, in malo manjka, da se mi ne vlije kri. Kak boli... sad.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 April 2007 - 08:24 PM



MicroCell je kot lak. Obstajajo mislim da tri različice, jaz mam trenutno Matt verzijo - ob enem nanosu noht izgleda, kot da sploh ni namazan, po dveh pa rata belkast. Imela sem pa tudi prozorno različico, po kateri so se nohti zelo lepo svetili.
DiLeMa, lahko si tudi mojo (in od ostalih forumašic) oceno prebereš od MicroCell... pri meni je učinek opazen, zdaj še bolj lahko tole potrdim, ker ga že kar dolgo uporabljam. Ampak verjamem, da zna biti še boljši, zato bom probala z Mavalo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users