Jump to content


Photo

Oriflame T Balance Tekoči Puder


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 09:01 PM

Ker sem skeptična pri odtenkih kar se tiče kataloške prodaje sem naročila tester pudra za mešano kožo, odtenek natural ivory, ki je precej svetla barva, skoraj za sneguljčice. Puder mene zelo asociira na true match vendar je ta nekoliko bolj vlažilen,na šestem ali sedmem mestu ma wax-vosek če se dobro spomnim tako da je za normalno in verjetno tudi mešano kožo, ki ni nagnjena k nečistočam. Se lepo maže in da lep naraven videz brez robov, prekriva srednje, manjše nepravilnosti kar zabriše za večje je potreben še korektor.Puder se hitro vpije in je kar obstojen.Kar se tiče matiranosti je verjetno odveč omenjati, da če imate mastno kožo se boste slej ko prej začele svetiti, dodatno pa mislim da kože ne masti, vsaj moje ni. Presenečena sem nad kvaliteto vendar vonja pa ne morem prenesti, tako čuden in ogaben je da ne hvala. Cena je ugodna-popust.
Ocena:3-4, 4 bi lahko bila če bi bil vonj znosnejši

IPB Image
  • 0

#2 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 August 2006 - 08:32 PM

jaz uporabljam iz te linije flawless in moram rečt, da sem sprobala res veliko pudrov in se zmeraj znova vrnem k temu, ker mi ful paše na kožo, ni maskast, lepo se zlije s poltjo, men ma fajn vonj(sliči na zelišča), čeprav nima zaščite kot je treba mi je vseeno ena a

Ocena: 5
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users