Jump to content


Photo

Angelske karte


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#21 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 10 August 2005 - 08:15 PM

Hvala Urša.
  • 0

#22 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 10 August 2005 - 08:17 PM

ni za kej. te karte so res fajn :thumright:
  • 0

#23 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 August 2005 - 10:00 AM

No me je kr malo sram vprašat ker se bo čulo kot zelo neumno vprašanje pa bom vseeno vprašala oops.gif : So te karte v kakeršnikoli povezavi z belo ali črno magijo? oops.gif

Pa še nekaj...kje v Mariboru se dobijo ? V Mladinski knjigi mogoče rolleyes.gif ??
  • 0

#24 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 11 August 2005 - 12:38 PM

Urša, sem pogledala na stran se tudi včlanila, vednar sem našla samo Orakeljske karte. Saj to je to - to so angelske karte, a ne?
  • 0

#25 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 11 August 2005 - 04:46 PM

ja. :angel4: angelske karte so orakeljske karte. obstaja pa več različnih vrst orakeljskih kart.
  • 0

#26 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 11 August 2005 - 04:49 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
No me je kr malo sram vprašat ker se bo čulo kot zelo neumno vprašanje pa bom vseeno vprašala oops.gif : So te karte v kakeršnikoli povezavi z belo ali črno magijo? oops.gif

Pa še nekaj...kje v Mariboru se dobijo ? V Mladinski knjigi mogoče rolleyes.gif ??


v večini knjigarn se dobijo. če boš šla v Mladinsko knjigo pogledat jih bojo mel, razen če so jih vse prodal biggrin.gif . pol itak nove naročijo.
  • 0

#27 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 11 August 2005 - 05:32 PM

te karte nimajo nobene povezave s črno ali belo magijo. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#28 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 August 2005 - 06:02 PM

Hvala Urša! Bom nabavla wink.gif .
  • 0

#29 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 11 August 2005 - 06:03 PM

biggrin.gif
  • 0

#30 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 August 2005 - 06:06 PM

Pa še nekaj: Katere karte so prave te: http://www.zalozba-a...elske_karte.gif Ali te : http://www.iskanja.s...elske_karte.jpg In kako se razlikujejo ?
  • 0

#31 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 11 August 2005 - 06:10 PM

jaz mam te.
http://www.iskanja.s...elske_karte.jpg

ne vem kakšna je razlika med njimi. :dontknow: :dontknow: :dontknow:
  • 0

#32 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 August 2005 - 06:13 PM

Hvala pa še eno vprašanje: Kako pogosto jih uporabljaš? Vsaki dan, enkrat na teden, enkrat na mesec...ali jih pač uporabiš takrat ko se ti zdi da bi ti pomagale odgovoriti na neko vprašanje?
  • 0

#33 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 11 August 2005 - 06:22 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Hvala pa še eno vprašanje: Kako pogosto jih uporabljaš? Vsaki dan, enkrat na teden, enkrat na mesec...ali jih pač uporabiš takrat ko se ti zdi da bi ti pomagale odgovoriti na neko vprašanje?


jaz jih uporabljam takrat, ko jih rabm, da bi mi pomagele odgovorit na neko vprašanje al pa vprašanje kakšne prjatlce. čist usen kok pogosto jih uporabljaš.
ko jih boš dubla najprej začetk v knjižici preber

lp

urša
  • 0

#34 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 02 June 2006 - 12:38 PM

Tud moja mami jih je kupla in mi dons prebrala misel za današnji dan... Lepo... Ful lepo res... Si jih bom tud sama najbrž omislila tongue.gif
  • 0

#35 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 06 June 2006 - 08:52 AM

No, jaz jih imam že kar nekaj mesecev in jim verjamem, veliko stvari se je že uresničilo, zdaj bi ziher kdo tudi rekel, da če nekaj prebereš recimo v horoskopu se ti nato tudi uresniči, ker verjameš v to.

Ravno to lahko dokažem nasprotno. S fantom sva se odločila da se preseliva v drugo stanovanje. Nato mi je fant kupil te karte in sem jih povprašala kaj mi imajo angeli za sporočit. Vzdignila sem karto, ki sporoča, da je čas selitve ali novega del. mesta v teku. Tudi takrat sem razmišljala o novem del. mestu. To karto sem dobila kar nekajkrat, nato sva se preselila in zdaj sva že par mesecev v novem stanovanju, predkratkim, sem ponovno začela razmišljati o istem del. mestu kot prejšnjič in nato se je ponovno pojavila ta karta.

Pri meni je včasih tako, da dobim dokaj konkretne odgovore, včasih pa res ne vem zakaj se gre. Večinoma uporabljam medoto "Kaj mi želijo angeli sporočiti", kot je opisana v knjižici. Ne vem, zdi se mi da če bi potegnila eno karto, da bi bilo to premalo-ne vem zakaj.

Se je komu že to zgodilo, da ko sem bila z eno osebo , ki je dela duhovno na sebi, sem dobila konkretne odgovore, mislim full očitne. Ko pa sem spraševala angele za osebo, ki ni bila tako poduhovljena nikoli nisem dobila tako konkretnih odgovorov.
  • 0

#36 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 06 June 2006 - 09:01 AM

dora jst mislim da je nekej na tem ja... Če ne verjameš v to in če nisi tako poduhovljen, potem tud odgovori niso točni... Mogoče se to nekomu zdi smešno ampak... Jst verjamem...
  • 0

#37 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 14 June 2006 - 11:11 AM

tud jst imam te karte in sem zelo zadovoljna jih ne zamenjam za nič wink.gif
  • 0

#38 shtrukeljchek

shtrukeljchek

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts
  • Location:ljubljana

Posted 28 June 2006 - 06:49 PM

jst mislim da je to bolj relativno. Ne morjo karte neki tm pomagat, lahk ti pomaga že sam to da verjameš.. ne vem no mal sm skeptična glede teh zadev
  • 0

#39 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 30 June 2006 - 01:06 PM

Kolikor vem niso karte tiste ki pomagajo, ampak te nekako vodijo tvoji angeli, karte so samo medij...
  • 0

#40 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 21 March 2007 - 12:44 PM

Prej jih je imela samo moja mami, zdaj jih je kupila še meni. Prečudovite karte, prečudovite misli, vodila... Meni se je že veliko stvari izpolnilo, veliko stvari so mi zadele, oz. kar vse... Res prečudovite karte.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users