Jump to content


Photo

Vilinski simboli


  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#41 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 28 December 2006 - 04:31 PM

tm na unem forumu pise, da tud ni fajn, ce so s crno narisani. sm hotla it po knjigo v knjiznico, da vidim kaj je to zaeno cudo, pa je sposojena.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#42 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 December 2006 - 05:07 PM



Ja ni fajn ne. smile.gif Kandelar 1 je zdaj znižanje stane okrog 2,5k drugače pa 5k če katero zanima. Jaz si ga bom kupla po vsej vrjetnosti.
  • 0
Viens, reste ici!

#43 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 28 December 2006 - 05:27 PM

Kaj pa naredite s starimi simboli, recimo da imate enega 3 leta pa ga pol nanovo narišete kam drugam...kam pa s starim? Men se ne zdi prav da bi se to kar nekam zavrglo smile.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#44 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 December 2006 - 05:38 PM

Hudo ti je ne ? Ja saj meni tut. Ampak ja - načeloma se stare simbole zavrže. Če pa ti je hudo, potem pa jih meči v eno stekleno posodo in potem se ti jih bo čez čas ful nabralo. Tak jaz delam. smile.gif Pa naj bo ta posoda položena na višjo polico, ko je visok najvišji človek v hiši. ( npr, na omari ) Zaradi energije, ki jo simboli vpijajo.
  • 0
Viens, reste ici!

#45 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 28 December 2006 - 05:53 PM

Jst te simbole jemljem pač kot pomoč vilincev, pri vseh mojih obdobjih, pol pa da bi jih kar nekam dala in pozabila nanje, se mi zdi kot da jih ''izdam'' biggrin.gif čudakinja laugh.gif Mislim, da ko se jih nabere jih zakopljem...zemlja pa narava pa to huh.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#46 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 December 2006 - 05:58 PM



Ne saj nisi čudna. Jaz tut tak gledam na to. Ja lahko jih zakoplješ. Naredi tak, kot ti veleva intuicija. :=)
  • 0
Viens, reste ici!

#47 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 28 December 2006 - 10:21 PM

QUOTE(Ana @ 28. 12. 2006 - 14:35) View Post

Simbole MORA narisat na roko, da se v njih pretaka tvoja energija. Barva n ipomembna ampak zaželjeno je, da je čimbolj svetla - naravne barve ( svetlo rjava, rdeča, oranžna, rumena , zelena .. ). Jaz jih ponavadi narišem z zlato barvo. smile.gif



Misla sem narisat na kožo, ne v smislu printanja... biggrin.gif Zanima me, če je kakšen poseben razlog, kdaj na kožo in kdaj na papir...


By the way, knjige me že čakajo v knjižnici, tako da se jih v kratkem lotim smile.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#48 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 December 2006 - 03:14 PM



Oprosti za napačno razumevanje. smile.gif No glede printanja oz. fotokopiranja zdaj veš, da ne, ker simbol potem ni tolko oseben in ne pomaga stoprocentno. Poseben razlog, kaj na kožo, kdaj na papir pa ja je. Čisto odvisno je od simbola. Če si ti naprimer želiš narisati simbol za očiščenje telesa in duha, potem si ga npr. narišeš na vrat preden greš spat. Na enem drugem forumu sem sicer brala, da to ni preveč priporočljivo, ker je delovanje res močno in ena punca, ki je to prakticirala, je tri dni skupaj bruhala in je bla res kot cunja. Ko pa si je simbol zbrisala se ji je stanje hitro normaliziralo. Nisem še sama prakticirala in nočem širit krive vere, povem, samo to, kar sem prebrala. Jaz bi to kr vrjela, ker na take stvari res dam ful dosti ( vilinci, rune, tarot.. ) medtem, ko sem popolna ateistka. No vsakemu svoje. Mogoče pa je vprašanje samo eno : Kako močno na katero osebo deluje psiha? Mogoče.
  • 0
Viens, reste ici!

#49 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 29 December 2006 - 03:20 PM

...ali pa kako dovzeten je posameznik za energije iz onih sfer wink.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#50 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 December 2006 - 04:41 PM



Točno tak. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#51 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 30 December 2006 - 04:55 PM

in ana, so delovali pri tebi?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#52 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 December 2006 - 05:43 PM



Jaz jih nisem še uporabljala ono ful. Najprej sem se nekaj zaganjala v njih ampak nisem potem nič kaj. Uporabla sem tistega za učenje in mi je res pomagal. Jaz sem taka, da se fuuul težko zberem res in lahko porabim 3 ure pa se naučim komaj eno stran v zvezku. Nisem pri stvari.
Sem si ga narisala na list papirja in ga dala pod zvezke. Malo smešno se sliši mogoče meni je pomagalo - v eni uri sem se naučila 12 strani. Še zdaj jih znam ! ohmy.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#53 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 30 December 2006 - 07:04 PM

jaz sem si enkrat napisala dva (za komunikacijo in zbranost ali nekaj takega) na liste, ko sem imela predstavitev na faxu in mi je res šlo dobro, če pa je to posledica simbolov pa ne vem.
pa onega za lepoto imam narisanega na špeglu v kopalnici tongue.gif

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#54 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 02 January 2007 - 10:41 PM

Jaz sem pa zdej ugotovila da mamo to knjigo Kandelar doma ohmy.gif . Grem preučevat laugh.gif . V čem se pa razlikuje Kandelar 2 od Kandelar? hmm.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#55 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 03 January 2007 - 04:07 PM

a slučajno kdo ve, kaj pomenjo te kombinacije? blink.gif
http://vilinci.fotom...ske-kombinacije
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#56 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 03 January 2007 - 05:47 PM

jaz sem si knigo fotokopirala smile.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#57 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 03 January 2007 - 07:23 PM

Js u te vilinske simbole ne verjamem kaj velik, ampak si jih rišem po rokah, ker so lepi oops.gif Aja a je ime tud treba zraven pisat?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#58 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 January 2007 - 08:29 PM



@Brokoli - kandelar 2 je samo nadaljevanje kandelarja. smile.gif Tiste kombinacije, pa so v bistvu bolj stvar intuicije. SKupaj lahko daš praktično vse simbole, če se tebi zdi, da se dajo povezat. Na tem linku je pač nekaj primerov. smile.gif Naj pa bi se za kombinacije uporabljalo največ 6 vilincev, če se prav spomnim.

@Parvinder - če jih ne rišeš z namenom, ampak samo zato, ker so lepi, ne bodo delovali. Ja, zaželjeno je, da napišeš tudi ime. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#59 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 04 January 2007 - 05:47 PM

QUOTE(Ana @ 3. 1. 2007 - 22:29) View Post



@Parvinder - če jih ne rišeš z namenom, ampak samo zato, ker so lepi, ne bodo delovali. Ja, zaželjeno je, da napišeš tudi ime. smile.gif


Pol je to vse skup samo psiha. Si bom narisala sončka, in si si bom predstavljala, da pomeni lep dan, pa ga bom res imela tongue.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#60 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 January 2007 - 08:08 PM



V bistvu je psiha ja, ampak kaj danes ni psiha ?
  • 0
Viens, reste ici!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users