Jump to content


Photo

Krema/Body Butter - THE BODY SHOP Papaya Body Butter


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (2 member(s) have cast votes)

  1. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 12:06 AM

.

To je pa ena čudovita, sestavinsko kvalitetna reč! Najprej me je očaral naravnost presunljiv vonj po papaji - kot da bi jo zmiksala in vonjala. Res je čisto papajast! biggrin.gif Namenjen je za normalno kožo, kar mi sedaj v teh toplejših mesecih ustreza..... pozimi mi utegne biti premalo hranljiv. Nanaša se krasno, maže tudi, vpije hitro. Za sabo pa pusti mehko in izredno dišečo kožo. Embalaža tipična za body butterje, oranžna posodica, 200ml. Cena je okoli 13€. Zagotovo še kupim!

IPB Image


Ocena: 5



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 October 2012 - 03:02 PM

Posted Image
Papaya Body Butter je en izmed mojih najljubših The Body Shop Body Butterjev, kar se ima zahvaliti predvsem svojem čudovitem papajastem vonju in negovalnemu učinku, ki ga ima na mojo kožo. Vonj mi je zelo všeč in je tudi zelo obstojen. Če se namažem pred spanjem, ga zjutraj še vedno rahlo zaznam na svoji koži.
Krema se izredno lepo nanaša in vpija. Po mazanju skorajda nimaš občutka, da si na kožo nanesel kremo, medtem ko so učinki vidni. Kožo v normalnem stanju lepo navlaži, da je tako prijetno gladka in mehka, vendar je v primerih, ko je moja koža izsušena premalo hranilna.
Embalaža in cena sta primerljivi z drugimi The Body Shop izdelki.
5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users