Jump to content


Photo

poročna frizura


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#21 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 01:57 PM

Meni se tudi zdi da če imaš dolge in skodrane jih mooraš imeti spuščene...samo te tvoje kodrčke malo povdari in utrdi pa bo...

mimogrede: imaš kakšno sliko tvojih las?
  • 0
Memento mori.

#22 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 01:59 PM

ewo:

NIVEA
LOCKEN
Aloe vera
+ Pflege

LOCKIGES/
WELLIGES
HAAR

+ natürliche Sprungkraft,
bessere Kämmbarkeit


iz te linije obstaja šampon in balzam... meni in pa tudi MLaDoLeTni lepo povdari kodrčke.
  • 0
Memento mori.

#23 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 June 2006 - 03:09 PM

QUOTE(Kalypso)
IPB Image


joj keri grdi špici blink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#24 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 June 2006 - 03:34 PM

valda, če so podaljšani ;) Ampak sicer mi je tak tip frizurce všeč.
  • 0

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 June 2006 - 03:39 PM

QUOTE(cvetkolinka)
IPB Image


Meni je pa tole zelo, zelo, zeeeeelo lepo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 anakonda

anakonda

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 10 June 2006 - 03:42 PM

ja se strinjam z mnogimi tukaj, da zakaj bi si spenjale lase, sploh v mladih letih - tja do nekje 35ega (odvisno kako dbro izgledas v teh letih).

Meni je se zdaj zal da sem za valeto, ceprav je ze toliko nazaj - imela spete lase!!! ker mi niti ne pasejo toliko spete. Ceprav tisto je bilo kar v redu, glede na to da si drugace nisem vsec ce imam spete.

To da imas malo spete, pa potem spuscene dol je v redu, kot je tukaj na eni sliki prikazano. To se mi zdi super. Oziroma spete samo en del.
Sicer pa saj ves kaj pravijo: manj je vec. in to velja glede vsega - make-up itd.

So mi prav obupne ene zenske ko nase natvezijo vse kar jim pade pod roko, da o kaksnih makeupih sploh ne govorim!
  • 0
kace so kot zvitorepke

#27 anakonda

anakonda

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 10 June 2006 - 03:42 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(cvetkolinka)
IPB Image


Meni je pa tole zelo, zelo, zeeeeelo lepo.


podpis, definitivno!!
  • 0
kace so kot zvitorepke

#28 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 10 June 2006 - 03:49 PM

en obroček ala un zgoraj ko sm ga prilepla sm nardila. Všeč mi je:) nimam pa pojma zakaj ga naj mam, mislim, kje ga naj nosim. No, mogoč pa kr tko, za evridej. Bom vidla:)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#29 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 04:03 PM

QUOTE(anakonda)


So mi prav obupne ene zenske ko nase natvezijo vse kar jim pade pod roko, da o kaksnih makeupih sploh ne govorim!


Ful dobro powedano in se čist strinjam.
  • 0
Memento mori.

#30 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 June 2006 - 07:12 PM

Dilema full lepe frizure!

Jst definitivno ne bom mela spetih las, ker so dolgi in rahlo skodrani najlepši in še super pridejo na tiaro!!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#31 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 10 June 2006 - 07:42 PM

QUOTE(Claudija)
QUOTE(anakonda)


So mi prav obupne ene zenske ko nase natvezijo vse kar jim pade pod roko, da o kaksnih makeupih sploh ne govorim!


Ful dobro powedano in se čist strinjam.



ja ene se tko gor naredijo za poroko kot da je pust....da o valeti sploh ne govorimo....ko vsaka tretja zgleda stara 20 let... ermm.gif
  • 0

#32 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 13 June 2006 - 05:22 PM

QUOTE(*Tia*)
QUOTE(Claudija)
QUOTE(anakonda)


So mi prav obupne ene zenske ko nase natvezijo vse kar jim pade pod roko, da o kaksnih makeupih sploh ne govorim!


Ful dobro powedano in se čist strinjam.



ja ene se tko gor naredijo za poroko kot da je pust....da o valeti sploh ne govorimo....ko vsaka tretja zgleda stara 20 let... ermm.gif


...in potem si našpricajo še celo flašo laka (ja seveda, kako pa naj bi jim drugače tiste baročne skulpture skup stale biggrin.gif ), da se jim po zlepljenih lasih vidijo bele pikice...bljak, in pol se gredo ženit v tem! Joooj...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#33 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 14 June 2006 - 07:01 AM

QUOTE(inchika)
QUOTE(*Tia*)
QUOTE(Claudija)
QUOTE(anakonda)


So mi prav obupne ene zenske ko nase natvezijo vse kar jim pade pod roko, da o kaksnih makeupih sploh ne govorim!


Ful dobro powedano in se čist strinjam.



ja ene se tko gor naredijo za poroko kot da je pust....da o valeti sploh ne govorimo....ko vsaka tretja zgleda stara 20 let... ermm.gif


...in potem si našpricajo še celo flašo laka (ja seveda, kako pa naj bi jim drugače tiste baročne skulpture skup stale biggrin.gif ), da se jim po zlepljenih lasih vidijo bele pikice...bljak, in pol se gredo ženit v tem! Joooj...


Ja groza1 rolleyes.gif Men so te spete čupe čist mim, še posebej tiste, k jim pol še kšni kodrčki visijo ven - :thumbdown: Jst sm mela čist spuščene, ravne in tiaro na glavi in je blo ful ful lepo!
  • 0

#34 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 14 June 2006 - 09:05 AM

QUOTE(lany)
Ja groza1 rolleyes.gif Men so te spete čupe čist mim, še posebej tiste, k jim pol še kšni kodrčki visijo ven - :thumbdown: Jst sm mela čist spuščene, ravne in tiaro na glavi in je blo ful ful lepo!


Ja grrr, baje bo to mela dons na valeti ena moja sošolka. pa to men toook grdo zgleda. Lan sem eno vidla (prav tako na valeti) k je mela uno kito čist pr glavi, po celi glavi-odspred pa dva kodrčka ven evil.gif GROZA!
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#35 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 14 June 2006 - 12:48 PM

o jaa, ena pr obhajilu je bla pr frizerju in mela kao ful doterano frizurco, pa uspred dva pramna kodrov rolleyes.gif
čeprov men je to nagravžn če je use ful polizan pol pa tko uspred 2 kodra, sam če ma pa ena celo bl volumnsko frizuro, pa da ma naravno mal skodrane lase, mi je pa čist ušeč če ji tko naravno kšn pramn s kšnim valovitim kodrom vn uhaja biggrin.gif
  • 0

#36 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 14 June 2006 - 12:50 PM

QUOTE(MLadoLetNa)
o jaa, ena pr obhajilu je bla pr frizerju in mela kao ful doterano frizurco, pa uspred dva pramna kodrov rolleyes.gif
čeprov men je to nagravžn če je use ful polizan pol pa tko uspred 2 kodra, sam če ma pa ena celo bl volumnsko frizuro, pa da ma naravno mal skodrane lase, mi je pa čist ušeč če ji tko naravno kšn pramn s kšnim valovitim kodrom vn uhaja biggrin.gif


Se strinjam, to je čist neki druzga in to se tud takoj opaz - al so kodri naravni al so tisti svedri polakirani... brrrr ermm.gif
  • 0

#37 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 14 June 2006 - 12:52 PM

hehe, sm mogla to napisat, ker tud men tko kšn kodr naravn vn gleda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#38 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 14 June 2006 - 01:01 PM

Pa si rabila potrdilo da so naravni kodrčki lepi a ne tongue.gif No pa si ga dobila tongue.gif
  • 0

#39 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 14 June 2006 - 01:06 PM

biggrin.gif
  • 0

#40 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 14 June 2006 - 06:00 PM

IPB Image

IPB Image

http://www.columbusu...ideawedding.jpg

http://www.bridalins...tledweddinh.bmp

kej na to foro je tud lepo ;)
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users