Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#21 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 29 March 2005 - 02:34 PM

jest imam dolge in zelo zelo zelo tanke lase. Ker imam tanke lase, se mi zelo mestrajo, razcesati jih skoraj ne morem. Probala sem ful velik samponov ampak pri nobenem se mi lasje niso dobro razcesali. Ali obstaja kaksen sprej za lazje razčesavanje?
  • 0

#22 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 29 March 2005 - 05:32 PM

Jaz trenutno uporabljam šampone od Herbal Essences in sem zelo zadovoljna. Že pravi užitek ob pranju, lepo diši, se krasno peni, lasje po so potem zelo dišeči in svetleči.

LP J
  • 0

#23 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 29 March 2005 - 06:27 PM

js mam pa ful probleme z lasmi-uporabljala sem že vse mogoče zadeve proti prhljaju-a je še zmir tle.mela sm vichy,eucerin same ostale drage firme iz lekarne pa nč cry.gif

zdej sm tle prebrala da priporočate guhl-bom še to probala,ker je to mnde dina zadeva k jo še nisem imela.pa sploh ne gre za to, da bi šampone skus menjala,pa vseeno ne izgine,...

kaj pa kakšen lak za lase, ki jih nadišavi in naredi svetleče, pa da ne uničuje las in jih ne dela trde???? ermm.gif:
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#24 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 March 2005 - 08:54 PM

QUOTE(taiyou)
js mam pa ful probleme z lasmi-uporabljala sem že vse mogoče zadeve proti prhljaju-a je še zmir tle.mela sm vichy,eucerin same ostale drage firme iz lekarne pa nč cry.gif

zdej sm tle prebrala da priporočate guhl-bom še to probala,ker je to mnde dina zadeva k jo še nisem imela.pa sploh ne gre za to, da bi šampone skus menjala,pa vseeno ne izgine,...

kaj pa kakšen lak za lase, ki jih nadišavi in naredi svetleče, pa da ne uničuje las in jih ne dela trde???? ermm.gif:


A uporabljaš lake za lase? Jz sem opazila, da se mi po laku za lase naredi prhljaj...
  • 0

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2005 - 02:19 AM

QUOTE(taiyou)
zdej sm tle prebrala da priporočate guhl-bom še to probala,ker je to mnde dina zadeva k jo še nisem imela.pa sploh ne gre za to, da bi šampone skus menjala,pa vseeno ne izgine,...

Kot sem rekla... mojemu kolegu je pomagal. Probaj. Pa srečno!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 March 2005 - 02:06 PM

Ravno sem v novi Evi prebrala, da je v lekarnah na voljo novi šampon DUCRAY KELUAL DS, ki je namenjen lasišču s prhljajem, ki ga spremljata srbenje in rdečica. wink.gif

Sem se mal pozanimala na netu in pomoje tole ni slabo ... imajo drugače kolekcijo za vse vrste prhljaja, za suh in za masten prhljaj pa še neke serume in tako naprej. Pomoje se splača počekirat.
  • 0

#27 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 01 April 2005 - 12:17 PM

Ola DiLeMa,
Sm probala tist za pospricat od Gliss Kura in je res super!!! smile.gif

S tem forumom sem pa res ze kar nekaj denarja prisparala,ker si ponavadi preberem,kako ste kaj s cim zadovoljne in...

Lep dan,Pika
  • 0

#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2005 - 01:43 PM

QUOTE(pika)
Ola DiLeMa,
Sm probala tist za pospricat od Gliss Kura in je res super!!! smile.gif

S tem forumom sem pa res ze kar nekaj denarja prisparala,ker si ponavadi preberem,kako ste kaj s cim zadovoljne in...

Lep dan,Pika


Kterega si pa kupila? Za poškodovane lase, za barvane lase ali onega liquid silk?

No, me veseli, da ti je všeč! wink.gif
  • 0

#29 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 02 April 2005 - 08:35 AM

Kupila sem tistga za poskodovane lase,katerga mas pa ti?
  • 0

#30 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 02 April 2005 - 09:36 AM

DILEMA, jst sm si tut kupla zj to kar si mi priporocila in sem zelo zadovoljna-Gliss kur.
imam pa sprej liquid silk(ker so 3 novi in sploh nisem vedla kerga nej izberem oops.gif )
  • 0

#31 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 02 April 2005 - 09:37 AM

aja kupla sm si tut sampon in balzam od Gliss kur-a. :blob5:
  • 0

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 April 2005 - 10:34 AM

Glede teh sprejev za lase ... sama sem imela že za poškodovane lase, za barvane lase in liquid silk ... sicer vsi obnovijo lase, ampak če imaš bolj poškodovane je fajn kupit tistega, ki je posebej primeren za takšne lase. Trenutno imam pa tistega za barvane lase ... uglavnem vsi trije so mi super, pa še dišijo božansko. wink.gif
  • 0

#33 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 02 June 2006 - 10:31 PM

men gre tok na kurac ta head&shoulders skoz neki da bo konc prhljaja..pa mam črno majčko bombažno in se mi use prhlaj prime gor...joj bom znorela...a kera ker drug šampon predlaga?
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#34 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2006 - 10:38 PM

Breza. Pa lase si umivaj le 1-2 x na teden
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 June 2006 - 09:03 AM

Baje pomaga Vichy šampon proti prhljaju.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 sarchy_ka

sarchy_ka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 161 posts
  • Location:severno od Ljubljane

Posted 04 June 2006 - 02:53 PM

Js sm si dons kupla Elseve Nutri gloss, to k zdej full reklamirajo. Diši lepo, uporabla ga pa še nism. Upam, da se bojo laski vsaj mau bl svetl. smile.gif
  • 0
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/

#37 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 04 June 2006 - 07:18 PM

prek kratkim sm si kupila šampon pa balzam od nivee za skodrane lase pa sm ful zadovoljna biggrin.gif
  • 0

#38 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17689 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 06 June 2006 - 07:22 AM

QUOTE(metal*girl)
men gre tok na #kletvica# ta head&shoulders skoz neki da bo konc prhljaja..pa mam črno majčko bombažno in se mi use prhlaj prime gor...joj bom znorela...a kera ker drug šampon predlaga?


Hm, pred časom sem imel tudi jaz prhljaj. Ne vem, kakšen je Heads&Shoulders, ki ga prodajajo pri nas. Ta, ki sem ga jaz kupil v ZDA mi je definitivno odpravil prhljaj. Zaloge še nisem pokuril, enkrat na par mesecev ga uporabim, kar tako. O prhljaju ne duha ne sluha. Če imaš šanso priti do tega šampona made in USA, ti ga priporočam. Dobi se ga v vsaki špeceriji za par fičnikov. Če ne gre drugače, prosi koga, da ti ga prinese. Moja izkušnja glede vseh proizvodov in na čez je ta, da ne kupujem tistih, ki imajo navodila v vseh mogočih (vzhodno)evropskih jezikih. Če je na trgu ameriški proizvod, je garantirano kvaliteten in ustreza deklaraciji.
  • 0

#39

  • Guests

Posted 06 June 2006 - 10:16 AM

Fructis proti prhljaju je dober, meni osebno najboljsi je bil pa herbal essences proti prhljaju, je odpravil prhljaj, nardil ful lepe lase, pa nic ni zmastil. Sm sla na un test z lorealovim glavnickom takrat, ko sm ga uporabljala, pa sm mela fantasticne lase. Sam pri nas so ga zdaj umaknili iz prodaje, oz. mogoce so ga prav nehali delat (bil je plav, pa pisalo je anti schuppen), drugi od herbal essences mi pa niso tolk dobri. Probaj kak sampon, kjer pise za suhe lase alpa suho lasisce, da ti navlazi vse skup..prhljaj bo glih tk zginil, pa se manj agresivni so ti samponi. Js sm neki cajta uporablala head and shoulders pa je blo od zacetka vredu, pol pa se slabs, ker mi je totalno razdrazil lasisce..
  • 0

#40 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 06 June 2006 - 10:27 AM

Ne vem, če bi to držalo tudi zate, ampak vsaj meni je pomagalo to, da sem si, ko sem si oprala lase in uporabla losjon proti prhljaju, vsakič samo lasišče posušila s fenom - ampak ne s prevročim zrakom, da si ne zasmodiš las. Baje, da je sušenje lasišča koristna stvar, ker se tako na posušeno lasišče ne more vezat še več vlage, kot če imaš že mokro lasišče. Sicer pa je zdej poleti itak drugačna "klima" in ni več tolko vlage v zraku.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users