Jump to content


Photo

Krema/serum - LUSH Gorgeous


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (prav dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 January 2007 - 08:39 PM

IPB Image

Olive Oil (Olea europaea), Stearic Acid, Cold Pressed Evening Primrose Oil (Oenothera biennis), Cold Pressed Avocado Oil (Persea gratissima), Glycerine, Coconut Oil (Cocos nucifera), Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Cold Pressed Wheatgerm Oil (Triticum vulgare), Triethanolamine, Fresh Pineapple Juice (Ananas comosus), Orange Flower Absolute, Neroli Oil (Citrus amara), Myrrh Resinoid (Commiphora myrrha), Cetearyl Alcohol, Perfume, Methylparaben, Propylparaben

hmmmm, o tej kremi imam mešane občutke. prvo kot prvo je sama ne bi nikoli kupila, ker mi je pošatno (pre)draga, saj za klasičnih Lushevih 45 g v (klasični) mali črni plastični posodici na navoj odštejete malo čez 12k. toliko pač za kremo za obraz ne dam. jaz sem jo dobila v dar od fanta in jo zatorej s pridom uporabljam in tudi delim z njim. občasno. smile.gif

rečeno mi je bilo, da so to kremo najdlje razvijali in da je najpopolnejša Lushev(sk)a krema, vendar jaz kakšne blazne razlike od Cosmetic Lada ali Celestiala, ki sem ju sprobala, ne zapazim. krema se hitro vpije, za sabo pusti mehko, negovano in navlaženo/nahranjeno kožo. o delovanju torej nimam pripomb, me pa je sčasoma začel motiti njen vonj direktno pri in kmalu po nanosu - mi smrdi, vendar se vonj čez čas 'normalizira' in ni več moteč. mojemu dečku krema diši.

skupna ocena: 4 (odbitek zaradi pretirane cene in neprijetnega vonja)

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2007 - 02:34 AM



Kremo sem dobila v probo in moram najprej poudariti, da je mene za razliko od predhodnice totalno obsedel tale vonj... skos jo hodim v kopalnico vohat. =) Meni fuuul diši, res... nekako po Lushevsko zeliščno sveže, ne znam točno opisat, noro mi diši v glavnem. =)
Drugače pa gre torej kao za Lushevo najbolj kvalitetno kremo za obraz, vsebuje edinstveno kombinacijo šestih organskih olj s svežim sadjem. Vsebuje veliko sadnih olj - olivno, kokosovo, avokadovo, itd. To se malo pozna, saj je meni za kanček premastna, bolj počasi se mi vpije in nisem povsem zadovoljna s končnim rezultatom - kožo imam nekako premastno za moj okus, najbrž za marsikaterega ne, ampak meni pa je in tega ful ne prenesem. Drugače pa je ostalo že bilo povedano, krema ni poceni.

Ocena: 3


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users